Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 1175 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 513 1013 ... LastLast
Results 241 to 260 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #241 SP

  2. #242 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    De abia astept sa vad acel joc "super secret".

  3. #243 SP
    Member darcangel's Avatar
    Eu il desfac si-l curat bine; in ceea ce priveste unsul cu ulei, nu cred ca e indicat.

  4. #244 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Chaser View Post
    Hello again!
    Intrebare. Unde as putea gasi de downloadat niste demo-uri pentru GT5 sau FIFA (EURO) 2008, eventual ceva care sa poata fi si split-screen?
    Va multumesc anticipat!
    De pe PlayStation Store, nu ai de unde din alta parte. Insa trebuie sa ai cont de US, UK, HK sau JAP pentru a putea accesa Store.
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Am memory card utility in xmb asta inseamna ca pot juca jocuri ps2/ps1? Si daca nu, de ce am optiunea asta?
    Mentionez ca am consola cu hdd de 40 care am auzit ca nu are back compatiblity.
    Daca ai consola cu 40GB nu ai backward compatibility, therefore nu poti juca titluri de PS2.
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    am tastatura si mouse pe usb si ca sa mearga la ps3 ar trebui sa umblu undeva la setari ???
    Nu trebuie sa instalezi, setezi nimic. Ar trebui sa ti le vada default. Atentie insa ca nu orice joc suporta tastatura/mouse. Incearca in Unreal Tournament.
    Quote Originally Posted by Aquaboy View Post
    La unu` din controlere a inceput sa scartaie anologul stang cand misc de el...
    Stie careva va rog ce sa ii fac?...exista vreun ulei special ?
    Faptul ca-l ungi cu ulei va fi o solutie temporara (probabil o luna, doua) pana cand intra iarasi praf. Mai bine mergi cu el la Donely sa vada ce e inside aiurea...

  5. #245 SP
    is the man! trickz's Avatar
    PS3Gen.fr - [TUTO] Installer Angel Love Online

    Sper sa va placa... imi cer scuze ca nu am acum dispozitia necesara pentru a face un news cum trebuie sau macar o traducere mai breaza... Google translator probabil ar face o treaba mai buna si mai rapida decat mine.

  6. #246 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar

  7. #247 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Merita incercat, desi imi da impresia de joc de copii mici cu ingerasul ala acolo si cred ca voi astepta niste pareri de la cei care il vor juca. Apare si pe US sau UK ca sa stiu daca merita deranjul pentru un cont pe JP?

  8. #248 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    apare doar in japonia.

  9. #249 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    - SCEI has sent rough PSX4 spec to 3rd party developers for feed back. Based on the description, PSX4 is a Wii-tized PSX3, no more than 2X as powerful.
    - SCEI wants to beat Xbox 3 to launch. 2011 is the deadline, or sooner.
    - SCEI pulled all its engineers from IBM Texas, and there is no new CELL architecture being developed. PSX4 will use same CELL architecture with improvements.
    - SCEI will dump XDR and use standard JEDEC memory type(GDDR3/DDR3) for main memory.

    N4G.com : First Real Ps4 Info?




    Mi se pare cam devreme 2011...

  10. #250 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    eu sper sa ramana pe xdr (este mult mai bun decat standardu gddr3/ddr2-3 ) si este o decizie foarte buna sa ramana pe aceasi arhitectura doar sa mai bage inprovments(developeri incep sa se obisnuiasca cu cell si memoria xdr).
    Cat despre lifespamul de aproape 6 ani eu sunt deacord, un pc mai mult de 2 ani fara upgrade nu poate duce nici un joc nou la high-mediu

  11. #251 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    cum desfac si eu un controller? nu merge desfacuta partea de jos de la anologuri...

  12. #252 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    cum as putea face sa ascult si eu un radio pe consola
    de ex Vibe FM ,sa am un player ceva ????

  13. #253 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquaboy View Post
    cum desfac si eu un controller? nu merge desfacuta partea de jos de la anologuri...
    Am vazut ca sunt video-uri pe youtube care-ti arata cum sa-l desfaci. Google and youtube is your friend.

  14. #254 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Pentru radio care are doar frecventa (ex. 89.0fm) trebuie sa ai un radio tuner integrat...
    Pentru radio care transmite si online (ex kiss fm) poate te ajuta linkurile de mai jos:

    Guide: How to play Sirius and XM radio on Playstation 3 - PLAYSTATION�3 Media - PlayStation.com Forums
    Listening to Internet Radio on PS3 ? - PLAYSTATION�3 Media - PlayStation.com Forums
    PS3: Virgin Radio Streaming To Wii & PS3

    Teoretic, daca acel radio are stream .mp3 ar trebui sa poti accesa.

  15. #255 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Am o camera Logitech 5000,am citit putin pe net si spune ca ar fi compatibila dupa lista unora insa mie nu mi-o recunoaste.Acolo nu erau date nici un fel de detalii...Poate trebuie instalat ceva pe ps3?ar fi trebuit sa o recunoasca automat?Any tips?

  16. #256 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Un nou RPG pentru PS3: Demon's Soul.
    Attached Images Attached Images koke6400co2.jpg koke6401.jpg

  17. #257 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Huge News! - PS3 Trophies ForumGTA4 trophy pach, cica vine in 1-3 sapt can't wait cele mai anoying par cele online(kill a rockstar member etc..)

  18. #258 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Chiar ca "HUGE NEWS"
    Cu ocazia asta voi juca din nou unul dintre cele mai bune jocuri.Multumim Tavitzu pentru informatie.

  19. #259 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Singurul motiv pentru care voi mai juca GTA4.

  20. #260 SP
    Junior Member AdykOSu's Avatar
    N-ar fi bine sa ne mai intalnim?

    Bafta!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 1175 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 513 1013 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts