Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 305 of 1175 FirstFirst ... 205 255 295 303 304 305 306 307 315 355 405 805 ... LastLast
Results 6,081 to 6,100 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6081 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by 2fy View Post
    va salut, am si eu o problema, am un rooter wireless si cand incerc sa ma conectez pe net imi da o eroare de genul dns error 80710103, se mai conecteaza dar f greu, nici la trofee nu pot sa fac upload pt ca imi da aceeasi eroare. Vreau sa stiu daca a mai avut cineva eroarea si ce a facut, daca trebuie sa dau mai multi bani la net ca sa imi mareasca banda sau un sfat. Tin sa mentionez ca am trecut si pe wired connection problema este aceeasi spre dezamagirea mea, numai bine
    Problemele pe care le ai tu sunt binecunoscute, stai linistit ca nu e de la tine, multi dintre noi le au....there's nothing you can do pana apare un nou firmware !

  2. #6082 SP
    Member MihaY's Avatar
    Buna am cumparat GTA IV si l-am bagat in consola m-am jucat dar cand si am vazut ca nu am trophies am dat compare trophies cu un friend care avea si el GTA IV el avea trophies si la fel am patit si la Uncharted: Drake's Fortune Platinum

  3. #6083 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by enigma97 View Post
    Buna am cumparat GTA IV si l-am bagat in consola m-am jucat dar cand am dat compare trophies cu un friend care avea si el GTA IV el avea trophies si la fel am patit si la Uncharted: Drake's Fortune Platinum
    Ok si care e problema?

  4. #6084 SP
    Member MihaY's Avatar
    Ca nu imi apar trofeele. Si nu imi dau seama de ce

  5. #6085 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by enigma97 View Post
    Ca nu imi apar trofeele. Si nu imi dau seama de ce
    Ai luat updateul? E un update care introduce trofee.

  6. #6086 SP
    Member MihaY's Avatar
    Nu am jucat pana acum GTA IV multiplayer.....o sa incerc cand o sa-l primesc inapoi caci deocamdata este imprumutat....Multumesc erik95

  7. #6087 SP
    Member OxygeN's Avatar
    De cand am luat PS3 Slim singura problema pe care am avuto au fost freez-urile dar toate sau intamplat atunci cand am iesti din browser si am firmware 3.15 dar in rest nimic...

  8. #6088 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Am un prieten care si-a achizitionat acum cateva zile o consola ps3 .am fost la el l-am i-am facut cont ,setarile la net,theme ....etc.Eu am cumparat de pe PSN BATTLEFIELD 1943 el si-a luat unu cu masini Cars...(nu e relevant).Am auzit la cineva ca daca itzi cumperi un addon la un joc potzi sa te loghezi nu stiu cum dupaia cu contul tau de pe alta consola si sa-l descarci si in a doua consola. Intrebarea mea suna asa: Ce pot face sa-i descarc si prietenului meu BATTLEFIELD 1943 fara sa-l mai platesc o data? SE POATE?

  9. #6089 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Trane View Post
    Buna seara , as avea si eu o observatie in ce priveste rularea de DVD-RO pe PS3 , am vazut ca tot ceea ce ruleaza consola sunt fisiere de tipul file system UDF , tot ceea ce este CDFS , nu ruleaza si apare o eroare de genul celor cu 800....
    Am incercat cu MAGIC ISO sa "transform" un file system din CDFS in UDF lucru care a mers si chiar daca in windows imi arata ca noul file este UDF cand introduc DVD in consola aceeasi eroare imi apare.
    O opinie si din partea voastra daca se poate.
    Ideea este ca am niste filme pe care as vrea sa le am la colectie si sunt in format CDFS.
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    Problemele pe care le ai tu sunt binecunoscute, stai linistit ca nu e de la tine, multi dintre noi le au....there's nothing you can do pana apare un nou firmware !
    Va raspundeti singuri, numele erorii o da de gol. DNS error. Adica ar trebui sa va setati manual DNS-urile. Incearca cu astea: 8.8.8.8 and 8.8.4.4 .
    Richard: N-are legatura cu firmwareul.

  10. #6090 SP
    Junior Member sicalete's Avatar
    am avut shi eu aceeashi eroare - pana azi - acu e ok

  11. #6091 SP
    Junior Member wilhelm's Avatar
    vreau sa schimb blocul optic la ps3,daca cunoasteti pe cineva[sa fie din bucuresti sau targoviste]si care ofera garantie la lucrare ,va rog sa-mi spuneti.am consola model cechh04 40gb,bloc optic model kem-410aca 1[cel cu 2 lentile].astept raspuns.

  12. #6092 SP
    Member Execitor's Avatar
    Quote Originally Posted by wilhelm View Post
    vreau sa schimb blocul optic la ps3,daca cunoasteti pe cineva[sa fie din bucuresti sau targoviste]si care ofera garantie la lucrare ,va rog sa-mi spuneti.am consola model cechh04 40gb,bloc optic model kem-410aca 1[cel cu 2 lentile].astept raspuns.
    Nu stiu daca ofera garantie, dar omul este serios si til recomand 100%, te costa undeva la 400 de lei cu totul(manopera+bloc) . LINK : http://www.consolegames.ro/forum/f41...-xbox-360-wii/

  13. #6093 SP
    Member OxygeN's Avatar
    wilhelm Cat teai uitat pe acest forum??Presupun ca putin, daca ai probleme cu consola poti sa io trimiti lu donely si imediat te rezolva e om de mare incredere

  14. #6094 SP
    Junior Member wilhelm's Avatar
    da am vb cu donely dar nu ofera garantie la lucrare plus ca trebuie sa dau si un avans inainte,eu vreau sa iau consola sa merg la depanator sa-mi schimbe blocul optic sa ofere garantie.mai astept recomandari.

  15. #6095 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pot scoate icoana "TV "( unde e aia cu BBC) din meniu ? Daca da , cum ?

  16. #6096 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Pot scoate icoana "TV "( unde e aia cu BBC) din meniu ? Daca da , cum ?
    Nu poti.

  17. #6097 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Nu poti.
    ...din pacate

  18. #6098 SP
    Member Execitor's Avatar
    Quote Originally Posted by wilhelm View Post
    da am vb cu donely dar nu ofera garantie la lucrare plus ca trebuie sa dau si un avans inainte,eu vreau sa iau consola sa merg la depanator sa-mi schimbe blocul optic sa ofere garantie.mai astept recomandari.
    Daca nu mai ai garantie, nu cred ca gasesti asa ceva in Romania! Poate doar la sony.. Ti-am spus, Donely este cel mai tare in domeniul acesta. Tu alegi,Bafta!

  19. #6099 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by wilhelm View Post
    da am vb cu donely dar nu ofera garantie la lucrare plus ca trebuie sa dau si un avans inainte,eu vreau sa iau consola sa merg la depanator sa-mi schimbe blocul optic sa ofere garantie.mai astept recomandari.
    Numele sau ar trebui sa-ti ofere garantie... sper ca intelegi ce vreau sa zic...

  20. #6100 SP
    Junior Member Denisz's Avatar
    Imi poate recomanda si mie cineva o oferta la PS3?(bundle)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts