Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 306 of 1175 FirstFirst ... 206 256 296 304 305 306 307 308 316 356 406 806 ... LastLast
Results 6,101 to 6,120 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6101 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Console | MediaGalaxy.ro
    Assassin's creed 2 sau Uncharted 2

  2. #6102 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Eu iti recomand bunde-ul cu Uncharted 2 !

  3. #6103 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Console | MediaGalaxy.ro
    Assassin's creed 2 sau Uncharted 2

    Le-am jucat pe ambele si parca as tinde spre AC2.

    PS:Va rog sa nu imi sariti in cap

  4. #6104 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    de-acord cu Walky... si eu iti recomand tot AC2 inaintea Uncharted-ului

  5. #6105 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pentru AC2 ai nevoie si de AC1, asa vei intelege mai bine povestea. Uncharted 2 poate fi jucat si fara sa fii avut o alta experienta cu seria, dar ar fi bine sa-l joci si pe primul pentru a cunoaste mai bine personajele.
    AC2 mi s-a parut un joc bun, dar Uncharted 2 mi se pare superior din toate punctele de vedere.

  6. #6106 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Vad pe net filme bluray cu video: 1920х1080p/AVC H.264 ~ 32.00 Mbit/sec si audio: English TrueHD 5.1. Bun, dupa ce il scot are o structura tare ciudata filmul, asa cum apare si pe un DVD din acela original, cu foldere mai exact BDMV si CERTIFICATE. Intrebare: POT sa fac ceva sa vad si eu filmele astea pe PS3? Ce anume? Ce trebuie sa scot din foldere? Fisierul mai mare .m2ts? Si ce fac cu el? Merge sa-l lucrez pt sunet in mkv2vob? Nu cred, ca nu e mkv...

  7. #6107 SP
    Junior Member sicalete's Avatar
    am si eu o intrebare - am achizitionat o consola ps3, mi-am facut cont pe PSStore USA, pot sa mai fac un cont pe PSStore UK?
    Daca da cum procedez?
    multumesc anticipat

  8. #6108 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by sicalete View Post
    am si eu o intrebare - am achizitionat o consola ps3, mi-am facut cont pe PSStore USA, pot sa mai fac un cont pe PSStore UK?
    Daca da cum procedez?
    multumesc anticipat
    din cate stiu poti face cate conturi vrei... mai exact cate adrese de email ai.
    trebuie sa creezi un alt profil in meniul Playstation-ului si pe acel nou profil vei putea face un nou cont de PSN.

  9. #6109 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nu stie nimeni nimic?

  10. #6110 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Vad pe net filme bluray cu video: 1920х1080p/AVC H.264 ~ 32.00 Mbit/sec si audio: English TrueHD 5.1. Bun, dupa ce il scot are o structura tare ciudata filmul, asa cum apare si pe un DVD din acela original, cu foldere mai exact BDMV si CERTIFICATE. Intrebare: POT sa fac ceva sa vad si eu filmele astea pe PS3? Ce anume? Ce trebuie sa scot din foldere? Fisierul mai mare .m2ts? Si ce fac cu el? Merge sa-l lucrez pt sunet in mkv2vob? Nu cred, ca nu e mkv...
    nu ma pricep...dar imi dau cu parerea:
    daca un DVD cu foldere il citeste doar de pe DVD, un BD cu foldere n-ar trebui scris pe un BD si introdus in consola ?

  11. #6111 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pai ba da dar 1 la mana nu am BD-RW si 2 la mana cumva trebuie sa convertesc sunetul ala ca nu am receiver.

  12. #6112 SP
    Member unlike's Avatar
    Blu-ray-urile ce le-ai vazut tu cu CERTIFICATE si altele reprezinta un disc blu-ray full, care trebuie ars pe un disc BD folosind un RW .. sunetul pentru ce sa il convertesti ? prin ce scoti sunetul din ps3 ?

    Mai simplu e sa cauti versiunea blu-ray ripped a filmului, adica mkv-uri .. pentru ca deocamdata un RW si blank BD-urile sunt scumpe.

  13. #6113 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Da, insa vroiam sa vad si eu pe TV-ul meu de 1 metru ce inseamna un Bluray Full, la calitate maxima FULLHD. Am copiat pana la urma (nu se merita dar am vrut sa vad si eu un film calitate maxima) un fisier care continea partea video si 6 coloane sonore in format DD si a mers avea vreo 39Gb deci era ok. Il ruleaza PS3-ul fara probleme. Copiatul de pe laptop prin retea pe PS3 o durat vreo 2 ore de asta ziceam ca nu se merita. Pt a aprecia calitatea mai bine cred ca trebuie un TV si mai mare sau proiector. Intre varianta asta Bluray Full si 1080p mkv e aceeasi calitate la TV-ul meu, cel putin eu nu am observat mare diferenta...

  14. #6114 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Da, insa vroiam sa vad si eu pe TV-ul meu de 1 metru ce inseamna un Bluray Full, la calitate maxima FULLHD. Am copiat pana la urma (nu se merita dar am vrut sa vad si eu un film calitate maxima) un fisier care continea partea video si 6 coloane sonore in format DD si a mers avea vreo 39Gb deci era ok. Il ruleaza PS3-ul fara probleme. Copiatul de pe laptop prin retea pe PS3 o durat vreo 2 ore de asta ziceam ca nu se merita. Pt a aprecia calitatea mai bine cred ca trebuie un TV si mai mare sau proiector. Intre varianta asta Bluray Full si 1080p mkv e aceeasi calitate la TV-ul meu, cel putin eu nu am observat mare diferenta...
    Doamne fereste omule. Cumparati dracului filmul daca vrei sa vezi un bluray. Cand te vad cum te chinui de 2 zile si tot te strofoci pe thread sa piratezi si altii vand pe aria bazar filme BR cu 30ron. Multa minte aveti.

    LE: Nu trebuie sa te superi. Am dreptate.

  15. #6115 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Moving on! Si sa-l lasam pe dracu acasa.

  16. #6116 SP
    Junior Member Mr.Trane's Avatar
    [QUOTE=paul;251221]Va raspundeti singuri, numele erorii o da de gol. DNS error. Adica ar trebui sa va setati manual DNS-urile. Incearca cu astea: 8.8.8.8 and 8.8.4.4 .

    Paul , am incercat cum ai zis si la fel , aceeasi eroare o primesc.
    Ajung sa cred ca PS3 ul citeste doar UDF.
    THX de intentie.
    Asta este eroarea - "Vide cannot be played Error 80029941".

  17. #6117 SP
    Manager paul's Avatar
    Acum vad ca am dat quote gresit Mr.Trane, raspunsul era pentru altcineva. Asa ca daca ai modificat acolo la DNS, pune cum era inainte.
    Vezi ce gasesti pe Google. Aici am vazut ca zic ceva de "UDF 2.5", poate asta e problema.

  18. #6118 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    ati citit asta? se confirma? a mai patit cineva?

    PS3 Ban | Gamer info

  19. #6119 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    da, confirm eu. am patit-o.

  20. #6120 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    da, confirm eu. am patit-o.
    Ai incarcat contu dupa craciun si ai luat ban? Sau mai bine zis ...cand ai incarcat ultima oara.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts