Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 356 of 1175 FirstFirst ... 256 306 346 354 355 356 357 358 366 406 456 856 ... LastLast
Results 7,101 to 7,120 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #7101 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Yakuza 4 demo on jap psn

  2. #7102 SP
    Member prise's Avatar
    da ai nimerit versiunea , este dat enable media library si bineinteles ca nu merge. tu ce versiune ai? asta a mea e v1.10.51. poate o sa mearga cu o versiune mai noua

    multumesc

  3. #7103 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Uncharted 3 Being Worked on by Ex-Tomb Raider Developer? | Game Guru

    Last month, Nolan North hinted at the sequel to one of the most interactive games of 2009 and now we discovered information which shows us that an ex-Tomb Raider developer is working on what can be assumed as Uncharted 3.

  4. #7104 SP
    Member romey's Avatar
    Care poate sa ma ajute si pe mine? De cind am instalat ultimul sistem update 3.15 nu imi mai pot instala in ps3 theme de pe stik

  5. #7105 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  6. #7106 SP
    Junior Member doublle d's Avatar
    am si eu o mare mare problema, am un model de 40gb si cam de 3 luni nu mai pot intra pe internet imi gaseste ip dar imi da failed la internet connection, eroare "80710092" am gasit dupa multe ore de cautat ca este din cauza firmware-ului fiind proiectat mai mult pe slim iar eu am un fat.Partea interesanta este ca in urma cu 8-9 luni am avut aceasi problema dar de data asta avea conexiune la internet dar nu puteam accesa PSN si aceeasi eroare "80710092" in cele din uram dupa 2 sapt. sa rezolvat de la sine. plz help me

  7. #7107 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Interesanta chestia asta cu demourile da presimt ca cei mai perseverenti dintre noi o sa ajunga sa joace doar demouri

  8. #7108 SP
    Member MSlv's Avatar
    asta mai poate sa insemne un lucru: activare online a jocurilor. ori il cumperi si il activezi cu codul din carticica, ori il obtii oricum vrei si cumperi licenta online (deci cu pirateria nu mai rezolvi nimic). daca nu faci nimic, ramai cu un joc care se afla intr-o permanenta degradare a gameplay-ului, cu sanse garantate de a anula partea de fun mai devreme sau mai tarziu.

    eu zic ca in functie de cum vor implementa acest patent, se poate ajunge cu adevarat la o consola pe care nu poti sa joci decat originale, ceea ce nu poate fi un lucru neaparat rau mai ales ultimele declaratii ca cam s-ar fi spart ps3 si pana la jocuri copiate n-ar mai fi mult. Si partea buna pt Sony e ca nu numai ca nu sufera pierderi din cauza pirateriei, dar ar putea sa obtina "sponsorizari" chiar de la competitori daca vor vrea sa implementeze acest patent la jocurile lor.

    In orice caz, o miscare foarte desteapta din partea Sony care sper sa aiba succes. Si cu ocazia asta ar putea face uitat scandalul rootkit de acum cativa ani.

    p.s. prea tare pictograma cu sabia

  9. #7109 SP
    Member Execitor's Avatar
    Quote Originally Posted by doublle d View Post
    am si eu o mare mare problema, am un model de 40gb si cam de 3 luni nu mai pot intra pe internet imi gaseste ip dar imi da failed la internet connection, eroare "80710092" am gasit dupa multe ore de cautat ca este din cauza firmware-ului fiind proiectat mai mult pe slim iar eu am un fat.Partea interesanta este ca in urma cu 8-9 luni am avut aceasi problema dar de data asta avea conexiune la internet dar nu puteam accesa PSN si aceeasi eroare "80710092" in cele din uram dupa 2 sapt. sa rezolvat de la sine. plz help me
    Incearca sa refaci setarile de connexiune manual.

  10. #7110 SP
    Member drati71's Avatar
    Bun, dar sa zicem ca, codul din carticica este deja folosit de primul cumparator al jocului, oare ea ar mai putea fi folosita si de pe o alta consola, tinand cont ca o foarte mare parte din useri folosesc jocuri second. Daca nu s-ar mai putea folosi acelasi cod eu zic ca le sare lumea in cap, eu unul in secunda doi as renunta la consola. Eu zic ca este si un atac la comertul cu jocuri second. Nu ma intereseaza pirateria, dar sa lase o portita si pentru jocuri second.

  11. #7111 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Chestia cu jocurile second nu e privita cu ochi buni de companiile de specialitate, e tot un fel de "furt" cu ghilimelele de rigoare desigur pentru ca ei nu au niciun castig cand tu iti cumepri un joc SH ba din contra pierd, asa ca e de inteles ca vor sa introduca felurite metode pentru a limita acest lucru, parerea mea este ca va mai trece ceva timp pana vom vedea asa ceva din cauza multor neajunsuri pe care le poate reprezenta un joc care poate fi activat decat o singura data.

  12. #7112 SP
    Junior Member doublle d's Avatar
    tot nu merge iam dat si setarile din fabrica cum erau si tot nu merge nu stiu ce sa mai fac ca eu fiind din Alexandria nu prea am unde sa ma duc pt a rezolva problema

  13. #7113 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar

  14. #7114 SP
    Member maweryck's Avatar
    Eu cred ca nu le convine faza cu SH-ul ,dar ganditi-va cat castiga GAMESTOP din SH. In momentul in care or sa atace piata de SH si magazinele si retailerii care le vand jocurile or sa-i atace pe ei . Deci intr-un fel , cumva tre sa impace si capra si varza .
    Bad Company 2 "a atacat " comertul cu SH cu ideea lor de VIP CODE . L-ai activat si merge doar pe contul respectiv , consola respectiva . Ai cumparat jocul SH , tre sa platesti hartile pe care altfel le primeai free cu vip code .

  15. #7115 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    EA a incercat sa introduca o metoda cu care sa determine jucatorii sa le cumpere jocurile noi. Dragon Age, Dante's Inferno, Bad Company 2 au in pachet coduri pentru DLC, iar daca nu cumperi jocul nou va trebui sa platesti pentru acestea, preturile fiind destul de mari.

  16. #7116 SP
    Member maweryck's Avatar
    iar EA in infinita lor competenta au implementat ideea asta ca dracu .Le-am luat de noi Dante si BBC2, la Dante oricat m-am chinuit , n-am reusit sa fac nimic cu prostia lor de cod iar la BBC2 sunt probleme cu VIP CODE , toata lumea stie . Si nu , nu am cum sa le acord circumstante atenuante si sa am intelegere pt ei ,chiar daca sunt la inceput cu ideea asta .Dau o gramada de bani pe jocurile lor , sunt ditamai compania cu miliarde de dolari si nu sunt in stare sa scoata ceva calumea .

  17. #7117 SP
    Junior Member b79cez's Avatar
    Am si eu o mare dilema....
    mi-am luat acum 2 zile ps3 de 120 gb,nou-noutz....
    baiatul de la standul din cora de unde am cumparat consola mi-a zis ca jocurile merg copiate pe hard si apoi sa te joci fara cd introdus in consola...(domne ca daia i-au bagat astia hard sa nu se mai uzeze lentila de citit?)
    spuneti-mi adevarul va rog....
    inca nu am cumparat nici un joc si ma gandeam ca merita sa inchiriezi si apoi sa le copiezi in memorie....

  18. #7118 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu e adevarat, sunt unele jocuri care se instaleaza partial pe HDD, dar tot ai nevoie de disc.

  19. #7119 SP
    Junior Member swedish's Avatar

    Zona 1 zona 2

    unde pe carcasa jocului trebuie sa ma uit sa stiu dak e zona 2 sau zona 1 ( US ) este jocul ?? Ms.

  20. #7120 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pe spatele carcasei e un glob pe care e scris o cifra, aia e zona.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts