Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 304 of 1175 FirstFirst ... 204 254 294 302 303 304 305 306 314 354 404 804 ... LastLast
Results 6,061 to 6,080 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6061 SP
    Member Execitor's Avatar
    Quote Originally Posted by mukiki View Post
    Bani am si pentru unul orginal dar daca gasesc mai ieftin cu atat mai bine, raman mai multi bani pentru jocuri .
    Ma intereseaza un headset care sa isi faca treaba, nu ma incanta cu nimic daca scrie sony pe el.
    Poate ai headset de nokia, am auzit ca multe functioneaza...Daca nu, eu raman la ideea ca cel mai bine iti iei unul original sony pt ps3, pt ca si claritatea este altfel . Daca vrei Sony are userul : webpredator la vanzare la 145 lei http://www.consolegames.ro/forum/f41.../index152.html , STOC JOCURI & ACCESORII PS3 Bafta

  2. #6062 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by mukiki View Post
    Bani am si pentru unul orginal dar daca gasesc mai ieftin cu atat mai bine, raman mai multi bani pentru jocuri .
    Ma intereseaza un headset care sa isi faca treaba, nu ma incanta cu nimic daca scrie sony pe el.
    Nu o sa te incante nici cand iti iei ceva ieftin si incepe sa baraie, incepi sa nu-i mai auzi pe cei cu care vorbesti sau sa nu fii auzit, sa se intrerupa etc.
    E posibil sa dai peste unul de calitate dar cu cel de la sony stii o treaba. In plus are si afisaj frumos ca si la controller pentru battery remaining, mute, volume.
    Decat sa iei unu de 70ron si sa nu fii multumit si apoi sa mai iei unu de tot atata eu zic ca mai bine cumperi headsetul sony. Just my 2 cents.

  3. #6063 SP
    Member mukiki's Avatar
    Am vorbit deja cu web si nu stie daca mai are headseturi pe stoc, a ramas sa vorbim mai pe seara, din cauza asta caut si alte variante.
    pooaul ai folosit headseturi care nu au fost originale si ai avut probleme sau ai spus din auzite?

  4. #6064 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Eu am unul Nokia si n-am probleme . Muthu Raoul are unul Logitech , la fel , no problems ...

  5. #6065 SP
    Member mukiki's Avatar
    Studentul da-mi te rog link cu headsetul tau . Multumesc

  6. #6066 SP
    Member geo971986's Avatar
    Am o nelamurire legata de regiunea jocurilor pt ps3. Am citit si din urma si spunea cineva ca daca jocul este dintr-o regiune si luam de pe psn un dlc de pe un cont cu alta zona, dlc-ul nu va merge. Parea destul de clar pana cand am scos addon-ul Warden's Keep la Dragon Age de pe un cont de US, jocul este zona 3 si a mers. La fel au mers deblocate de pe US si codurile dlc primite cu jocul. Ma poate lamuri cineva care e treaba cu regiunea la jocuri? Multumesc

  7. #6067 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Unele jocuri zona 3 merg cu DLC zona 1, iar unele zona 4 (Australia) cu DLC zona 2 - greu de zis exact care ce şi cum. �n afara melodiilor SingStar, nu cunosc niciun alt caz de compatibilitate �ntre zonele pare şi cele impare.

  8. #6068 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Am si eu o problema cu un trofeu la burnout paradise ..

    Send a Mugshot or SmugshotBronze TrophyAwarded for sending a Mugshot or Smughot to another player during an online game (requires a USB camera to be connected)Ah, this trophy, the one that everyone hates. Almost any USB camera will work including, the PS3 Eye, the PS2 Eyetoy, and even the XBOX 360 camera. Connect it to your PS3 and get taken down or beat someone’s Road Rule and the camera will take a picture of you and send it to them. The hardest part about this trophy is spending the money on the camera. Borrow one if you can, or search for a used one that is really cheap.

    Tin sa mentionez ca am incercat si cu un samsung lumix si cu un kodak ambele digitale , nu a mers cu niciunul , primeam mesajul "�n unknown device is connected to the usb" , ceva sfaturi ? Poate fac eu ceva gresit ? Vreo setare ceva prin ps ?
    Daca nu , unde gasesc sa cumpar o camera de ps 2 eye toy sau oricare compatibila , bineinteles la mana a doua , cat sa iau trofeu sau sa o inchiriez de la cineva :s , ms.

  9. #6069 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Incearca cu PS3 Eye, se gaseste de vanzare aici pe CG. Da-i un search.

  10. #6070 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    Unele jocuri zona 3 merg cu DLC zona 1, iar unele zona 4 (Australia) cu DLC zona 2 - greu de zis exact care ce şi cum. �n afara melodiilor SingStar, nu cunosc niciun alt caz de compatibilitate �ntre zonele pare şi cele impare.
    Apropos de singstar, tocmai ce am dat jocul insa am ramas cu o gramada de cantece luate de pe store.
    Cum le pot valorifica, daca exista variante? Sau sa le dau cuiva interesat, ca si asa acum stau pe hard degeaba?

  11. #6071 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    griever666, s-a mai discutat treaba asta. Concluzia e ca fiecare joaca cu ce se descurca cel mai bine si cu ce isi permite. Pana nu impun cei de la Sony & Microsoft o gama obligatorie de accesorii de control pentru consola lor, fiecare e liber sa joace cu ce vrea. Presupun ca utilizatorii de Wii nu au parte de asemenea discutii. Acolo, in afara de Wiimote si nunchuck, chiar nu ai cu ce altceva cu ce sa joci la jocurile cu motion (pentru restul parca merge si controllerul de Gamecube si celalalt controller standard scos de Nintendo).

    No, acuma sa-mi zic si eu oful. Am observat ca incepe sa prinda o noua moda pe PSN, una care cred care era si pe messenger, si anume chain mail, de genul "producatorii jocului cutare au anuntat ca vor premia utilizatorii de PSN care dau mai departe acest mesaj la cat mai multi oameni din lista lor. Ei monitorizeaza numarul de persoane la care a fost trimis mesajul".

    Fara suparare, dar trebuie sa fii idiot sa crezi asa ceva. E ca mesajele de mai demult de pe Yahoo Messenger, cu "pentru fiecare mesaj dat mai departe, Yahoo si AOL doneaza cate 5 centi nu-stiu-cui"...

  12. #6072 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by superman90 View Post
    No, acuma sa-mi zic si eu oful. Am observat ca incepe sa prinda o noua moda pe PSN, una care cred care era si pe messenger, si anume chain mail, de genul "producatorii jocului cutare au anuntat ca vor premia utilizatorii de PSN care dau mai departe acest mesaj la cat mai multi oameni din lista lor. Ei monitorizeaza numarul de persoane la care a fost trimis mesajul".

    Fara suparare, dar trebuie sa fii idiot sa crezi asa ceva. E ca mesajele de mai demult de pe Yahoo Messenger, cu "pentru fiecare mesaj dat mai departe, Yahoo si AOL doneaza cate 5 centi nu-stiu-cui"...
    Prostimea este peste tot. Daca e pe toate IM-urile, de ce nu ar fi si pe PSN?
    Am avut un destept care mi-a trimis doua, la al 3-lea zboara din lista mea de prieteni.

  13. #6073 SP
    Member Radoo's Avatar
    Am şi eu o nelămurire. Mi se aude prin sonsolă mai �ncet ca la posturile TV (am verificat şi pe RDS şi pe Dolce), şi trebuie să dau mai tare TV-ul din cauza asta. E vreo problemă cu PS3-ul sau semnalul prin HDMI e reglat la un volum default mai mic dec�t ce transmit posturile TV? La un TV am şi nişte boxe Microlab SOLO 7c şi, la un film, se auzea destul de �ncet cu tot sonorul la maxim şi din TV şi din boxe. Am uitat aseară să mă uit pe la setări, dar parcă n-am văzut nimic de reglat volumul la consolă.

  14. #6074 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Salut,v-a mers rubrica "what's new" saptamana asta ? Mie nu mia mers imi tot da o eroare 80032013 a mai patit cineva asa ceva ?

  15. #6075 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    a aparut demo-ul la dark void pe ps store

  16. #6076 SP
    Member griever666's Avatar
    Am observat si eu ieri acelasi lucru. Dar totusi parca a mers zilele trecute. Nu prea il folosesc...

  17. #6077 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by mukiki View Post
    Studentul da-mi te rog link cu headsetul tau . Multumesc
    Nokia BH-201 Lista de preturi - cel mai mic pret E cam scumpa ... insa gasesti si mai ieftine , orice casca nokia dintealbastru merge ...

    Quote Originally Posted by ciuki View Post
    Apropos de singstar, tocmai ce am dat jocul insa am ramas cu o gramada de cantece luate de pe store.
    Cum le pot valorifica, daca exista variante? Sau sa le dau cuiva interesat, ca si asa acum stau pe hard degeaba?
    Pick me Pick me !!!

  18. #6078 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Nokia BH 104 si 105 nu depasesc 19-20 de euro la cam orice magazin Orange si merg foarte ok, se conecteaza imediat la PS3.

  19. #6079 SP
    2fy
    Junior Member 2fy's Avatar
    va salut, am si eu o problema, am un rooter wireless si cand incerc sa ma conectez pe net imi da o eroare de genul dns error 80710103, se mai conecteaza dar f greu, nici la trofee nu pot sa fac upload pt ca imi da aceeasi eroare. Vreau sa stiu daca a mai avut cineva eroarea si ce a facut, daca trebuie sa dau mai multi bani la net ca sa imi mareasca banda sau un sfat. Tin sa mentionez ca am trecut si pe wired connection problema este aceeasi spre dezamagirea mea, numai bine

  20. #6080 SP
    Junior Member Mr.Trane's Avatar
    Buna seara , as avea si eu o observatie in ce priveste rularea de DVD-RO pe PS3 , am vazut ca tot ceea ce ruleaza consola sunt fisiere de tipul file system UDF , tot ceea ce este CDFS , nu ruleaza si apare o eroare de genul celor cu 800....
    Am incercat cu MAGIC ISO sa "transform" un file system din CDFS in UDF lucru care a mers si chiar daca in windows imi arata ca noul file este UDF cand introduc DVD in consola aceeasi eroare imi apare.
    O opinie si din partea voastra daca se poate.
    Ideea este ca am niste filme pe care as vrea sa le am la colectie si sunt in format CDFS.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts