Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 335 of 1175 FirstFirst ... 235 285 325 333 334 335 336 337 345 385 435 835 ... LastLast
Results 6,681 to 6,700 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6681 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    How to invite chat room players into a (supported) game - Official PlayStation� Community -PlayStation.com

    The PlayStation 3 firmware has a feature which allows you to invite players in your active text chat room straight into the game you are playing.

    So games I have notived feature this option include:

    Bioshock 2
    Call of Duty Classic
    Alien vs Predator Demo

  2. #6682 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Pai cam asta este. Baga un anunt pe thread-ul dedicat and hope for the best. Iti recomand totusi sa incerci sa cureti lentila sau sa faci un System Restore, poate il rezolvi.

  3. #6683 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    de killzone 3 parca ziceau ca vor aparea primele informatii
    Luna asta sau in martie ?

  4. #6684 SP
    Junior Member route66's Avatar
    deci am incercat si cu fir....si tot nu merge....
    atasez fisierul TRACES din ps3 media....poate ma ajuta cineva!
    cele doua printscreen-uri sunt cu placi de retea diferite! (am reinstalat driverele, am pus fir , am reinstalat psm, ) dar degeaba!+nu merge!
    Attached Files

  5. #6685 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Nu am descarcat niciodata de pe PSN jocuri, deci am o intrebare: le descarca repede , sau depide de viteza intrenetului fiecaruia?

  6. #6686 SP
    Member ramusg's Avatar
    Depinde numai de viteza ta si de nr. de download-uri concomitente.

  7. #6687 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by route66 View Post
    deci am incercat si cu fir....si tot nu merge....
    atasez fisierul TRACES din ps3 media....poate ma ajuta cineva!
    cele doua printscreen-uri sunt cu placi de retea diferite! (am reinstalat driverele, am pus fir , am reinstalat psm, ) dar degeaba!+nu merge!
    Poi incearca sa folosesti alt media server. Sunt o gramada. Imposibil sa nu-ti mearga niciunul. Toate fac acelasi lucru.

  8. #6688 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    s-au mai ai o varianta ... re-instal de windows, sanse mici ... dar poate merge.

  9. #6689 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by route66 View Post
    deci am incercat si cu fir....si tot nu merge....
    atasez fisierul TRACES din ps3 media....poate ma ajuta cineva!
    cele doua printscreen-uri sunt cu placi de retea diferite! (am reinstalat driverele, am pus fir , am reinstalat psm, ) dar degeaba!+nu merge!
    pe site sunt 3 variante de media server: pt.windows, pt.mac si pt.linux, banuiesc ca ai descarcat varianta de windows, iarta-ma ca te intreb dar mie mi se pare tare bizar sa nu mearga, a fost gandit sa mearga pe orice pc, chiar daca el pare complicat la prima vedere

  10. #6690 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Game News HQ - PTOM rumor: inFamous 2 coming in 2010

    The latest issue of PlayStation: The Official Magazine (detailing Crysis 2) has a seemingly innocent feature called "Second to None" in its news section. Promising "the scoop on three hugely anticipated sequels slated for 2010," the magazine details Batman: Arkham Asylum 2, Star Wars: The Force Unleashed 2, and inFamous 2....

  11. #6691 SP
    Member geo971986's Avatar
    @paulone: nici nu poti instala versiunea de mac sau linux pe windows in primul rand ca windowsul nu iti recunoaste acele extensii

    ontopic: din cate stiu eu erau niste servicii prin windows care trebuiesc activate ca sa mearga. Nu mai stiu exact ce anume, cand ajung acasa revin cu informatii precise.

  12. #6692 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    am acest monitor Philips 170S7FS/Conectivitate: VGA (D-sub) pot sa-l pun la ps3?exista adaptor sa-l pot pune la hdmi-ul ps3-ului asa cum am de la pc la tv dvi-hdmi?as vrea sa-mi achizitionez un monitor ca acesta(adica d-sub) deoarece sunt mult mai ieftine dar am auzit ca sunt monitoare si hdcp dar banuiesc ca preturile sunt cam piperate...vreau sa-l folosesc la munca in timp ce nu este de lucru sa mai bag 1-2 trofee.
    P.S:vreau cat mai ieftine nu cine stie ce adaptoare la sute de lei
    up exista alta solutie inafara de vga box?costa 2mil acel dispozitiv ce naiba dau pe un lcd 2 mil dapai pe un adaptor...un lcd cu hdcp la ce pret ar ajunge?multumesc

  13. #6693 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by davidteen14 View Post
    Nu am descarcat niciodata de pe PSN jocuri, deci am o intrebare: le descarca repede , sau depide de viteza intrenetului fiecaruia?
    Mie cel putin mi s-a parut ca merge mai rapid DL de pe store-ul din UK decat de pe cel din US. Totusi, daca ai net cat de cat bun in niciun caz nu dureaza prea mult. De exemplu, mie mi-a luat Battle of Forli pentru AC2 ~700 de mega in vreo 20 de minute /de pe US/, iar demo-ul la Bad Company 2 ~1,5 giga in vreo 15 de minute /de pe UK/, pe wireless. Oricum, io la DL mai mari las ala sa mearga si schimb pe TV

  14. #6694 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Tocmai ma gandeam sa cumpar niste triggere aditionale pt. controller (imi cam aluneca degetele de pe cele actuale) si scormonind pe net am gasit acest pachet-Gioteck Triple Pack PS3 -care mi se pare foarte interesant.As vrea sa cumpar si eu unul dar ma interesau cateva pareri (daca ati avut un asemenea pachet sau unul asemanator).

  15. #6695 SP
    Member MSlv's Avatar
    batman 2? prea vtaare!

  16. #6696 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  17. #6697 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Salutare,
    Am si eu un PS3 din 2008. Modelul cu hdd de 40GB. Pana ieri a mers perfect dar din pacate, aseara s-a intamplat inevitabilul. Cand vreau sa ies din orice joc, indiferent ca e de pe DVD sau de pe store, PS ingheata. In plus daca e de pe DVD, uneori se reseteaza singur. L-am desfacut si l-am curatat, crezand ca e de la unitatea optica dar din pacate face la fel. Am si resetat totul la default dar degeaba, aceasi eroare. Aveti vreo sugestie ?
    Merci

    ---------- Post added 12-02-2010 at 08:59 AM ----------

    Se pare ca o formatare si o reinstalare a sistemului de oprerare, a rezolvat problema

  18. #6698 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    foarte interesant oare ce jocuri vor primi acest "update", normal pe langa jocurile deja anuntate? Game News HQ - Some existing franchises on PS3 will get motion updates, says SCEE

    Sony plans to incorporate motion controls into existing franchises once Arc is finally released, revealed the company’s European VP Michael Denny.According to an interview with OPM, LittleBigPlanet, Pain, Flower and Resident Evil 5: Gold Edition are just a few that will get the update, along with more titles in the console’s back catalog.

  19. #6699 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Baieti, mi se pare mie sau s-au schimbat carcasele de la jocuri? Am comandat 2 jocuri recent si ambele au ajuns, sigilate, dar cu carcasele sparte, iar una dintre ele e chiar in bucati rupta, din ce am vazut eu, pare alt tip de carcasa, are o chestie de plastic in plus in locul acela unde le deschizi si par muuult mai subtiri si de mai proasta calitate. Mentionez ca sunt zona 2.

  20. #6700 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Am eu, dar nu merita sa cumperi pachetul de sus, se gasesc triggere stand alone, eu am dat pe 2 perechi undeva in jur de 30 ron, de la robertdinu. Merita sa le cumperi, eu m-am obisnuit cu ele si cred ca mi-ar fi greu sa joc fara acum

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts