Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 835 of 1175 FirstFirst ... 335 735 785 825 833 834 835 836 837 845 885 935 ... LastLast
Results 16,681 to 16,700 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16681 SP
    Junior Member chivualex's Avatar
    Am vazut ca merge,dar ma speriasem un pic.
    Multumesc pentru raspunsul rapid.

  2. #16682 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Am si eu Uncharted 3 si L.A. Noire CE care arata asa, ambele sunt pe BD-uri double layer, poate are legatura si cu asta.

  3. #16683 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Asa pateam si eu, incearca sa pui PS3-ul pe DMZ, la mine asta a rezolvat problemele.

  4. #16684 SP
    Junior Member afganistanu's Avatar
    Salut.Am o problema mi-am cumparat un ps3 slim si am un tv lg de 81 de cm si este hd ready se merita sa fac update la unu 1080p ?Eu nu sunt hotarat sa fac update pentru ca stiu ca majoritatea jocurilor ps3 sunt 720p . Si intre 720p si 1080p nu sunt mari diferente daca nu ma insel.

  5. #16685 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    atat timp cat 90% din timp merge nativ in 720p...cred ca ai tras singur concluzia ca inca nu este cazul sa faci pasul. Poate doar daca ai vreun joc preferat si este in 1080p nativ, desi nu prea sunt

  6. #16686 SP
    Junior Member xbox 360's Avatar

  7. #16687 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cam mult DOAR pentru PS3...ca nu ai ce face cu b/g/ns3 este certificat doar cu b/g(2,4Ghz),pe cand b/g/n are pana la 5Ghz,daca nu ma insel.

  8. #16688 SP
    Junior Member xbox 360's Avatar
    nu e doar pt ps3 . il folosesc si la laptop si la telefon(la laptop foarte rar).

  9. #16689 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Din intamplare le-am testat pe ambele si vreau sa spun ca s-au comportat la fel de bine, insa daca ar fi sa aleg unul dintre ele as inclina catre TP-Link.

  10. #16690 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Asa pateam si eu, incearca sa pui PS3-ul pe DMZ, la mine asta a rezolvat problemele.
    Ms, o sa incerc. Problema in cazul asta ar fi ca am xboxul pe DMZ, si nu pot sa pun decat unul.....ar fi aiurea de fiecare data cand vreau una sau alta sa schimb IPul acolo.

  11. #16691 SP
    Junior Member xbox 360's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Din intamplare le-am testat pe ambele si vreau sa spun ca s-au comportat la fel de bine, insa daca ar fi sa aleg unul dintre ele as inclina catre TP-Link.
    am cumparat routerul recomandat de tine si merge perfect , ms foarte mult .

  12. #16692 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Bine, pe asta am inteles-o.Si tousi de ce mi se deconecteaza PSNul odata la 5 min?
    Chiar ieri am patit si eu sa ma deconecteze dar dupa ce am scos routerul din priza( am net de la romtelecom deci modem/router) nu am Mai avut probleme

  13. #16693 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar


  14. #16694 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    pe mine cel mai tare m-a amuzat modul in care vorbea ("arond..aaa how do you call it? monkey tail", "they call me man that love man...aa faggot" ). Reactia tipei nu a fost cine stie ce (doar era la munca) dar oricum m-am distrat ascultat conversatia.

  15. #16695 SP
    Member s0whaT's Avatar
    As vrea sa vad si eu Ps3 ul .
    A fost cumparat in ianuarie anul trecut de la PCG , mai are garantie ceva luni . ( 2 ani total )
    Am 2 controllere . Aman2 originale si in stare de functionare optima . Cel mai nou avand garantie 2 ani si cumparat in noiembrie 2011

    Iar jocuri Battlefield 3 online pass folosit + Fifa 12 online pass nefolosit .
    La toate astea se mai adauga 1 controller move + camera . ( 2 ani garantie , cumparata in martie 2011 ) si un navigation controller ( cumparat aprilie 2011 - 2 ani garantie )
    Cat credeti ca pot lua pe el ?Imi puteti spune si pe "piese" ?

    Mersi baieti

  16. #16696 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    pe mine cel mai tare m-a amuzat modul in care vorbea ("arond..aaa how do you call it? monkey tail", "they call me man that love man...aa faggot" ). Reactia tipei nu a fost cine stie ce (doar era la munca) dar oricum m-am distrat ascultat conversatia.
    sau cum pronunta "bitch"

  17. #16697 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Da ce-si bate joc de tipa cu accentul ala pur rus . De obicei nu vb asa in celelalte video uri .

  18. #16698 SP
    Junior Member decedat's Avatar
    am si eu o problema... mia ramas cd`ul in ps3 si nu mai iese ... face un zgomot urat atat.. dar jocu inca mai merge doar ca nu mai vrea eject?

    are careva vreo solutie..? cum sa scot CDul afara?

  19. #16699 SP
    Junior Member BruceWayne's Avatar
    Daca nu mi se incarca trofeele la Soul Calibur V e de la PS3 sau de la CD
    CD-ul nu are nici o zgarietura. Please help!

  20. #16700 SP
    Junior Member BruceWayne's Avatar
    Daca nu mi se incarca trofeele la Soul Calibur V e de la PS3 sau de la CD
    CD-ul nu are nici o zgarietura. Please help!
    Si nu pot sa schimb contul de psn m-am conectat pe cel de RO si nu ma lasa sa intru pe cel de UK acuma

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts