Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 837 of 1175 FirstFirst ... 337 737 787 827 835 836 837 838 839 847 887 937 ... LastLast
Results 16,721 to 16,740 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16721 SP
    Member faxiu's Avatar
    Quote Originally Posted by tomaobiwan View Post
    Am o pereche de casti sony wireless headphones si in mp eu aud foarte bine pe ceilalti dar nu sunt auzit prea bine indiferent de ce fac.Am incercat in meniu sa schimb setarea de la audio parca dar era blocata la 3 , nici in sus nu puteam sa o schimb si nici in jos , va rog sa ma ajutati cu niste setari in acest sens daca se poate .
    Solutia gasita de mine a fost sa vorbesc mai tare... Asta daca nu cumva, in cazul tau, ai setat din butonul de pe casca volum mai mare pe ingame sound. Am constatat ca afecteaza si chat input, nu numai output.

  2. #16722 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    un 2.1 cred ca mie suficient conexiune poate sa aiba ambele optical in si rca.
    buget?
    Undeva la 300 de lei.

  3. #16723 SP
    Member clax_117's Avatar
    Intentionam sa achizitionez Fallout 3 GOTY, dar dupa ce am citit mai peste tot ca sunt foarte multe probleme cu acest joc(mai multe chiar decat in varianta normala ) nu stiu ce sa fac .a jucat sau joaca cineva? as fi foarte recunoscator pt niste opinii .
    off : sper ca nu trebuia sa intreb asta la "decizii"

  4. #16724 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu ,dar vezi ca este thread pentru Fallout,ceva mai jos in prima pagina a ariei de Playstation 3.Intreaba acolo.

  5. #16725 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    @Florin85

    Niste boxe bune ar fi cele de la Edifier, calitate/pret sunt imbatabile!
    Un model bun (dar fara Optic) este Eta2u computer store - magazin online. - Sisteme Desktop, Notebook, Monitoare TFT, Componente, Periferice, Software, Audio/Video.

    Ceva 2.0 de buget - Eta2u computer store - magazin online. - Sisteme Desktop, Notebook, Monitoare TFT, Componente, Periferice, Software, Audio/Video.

    2.1 sub buget, dar bat Logitech-uri mai scumpe gen Z523 ...
    Eta2u computer store - magazin online. - Sisteme Desktop, Notebook, Monitoare TFT, Componente, Periferice, Software, Audio/Video.

    un 2.1 de la Microlab care face toti banii (il detin si stiu ce poate) E-TC.ro | MICROLAB M-820

    Altceva in afara de Microlab si Edifier nu ti-as recomanda in bugetul tau. Cat despre intrarea optica cred ca trebuie sa-ti iei gandul, in banii aia nu ai sa gasesti.

  6. #16726 SP
    Ω Pira's Avatar
    Am si eu o nelamurire: De unde gasesc controller PS3, ORIGINAL de la Sony, nu facaturi de pe ebay, la un pret ok?

  7. #16727 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Incearca la Webpredator sau la altex.Sigur gasesti ceva!

  8. #16728 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Poti sa incerci pachetele alea de pe la magazinele de la noi ( eMag, MG, Altex), controller + joc ( Killzone 3 si Motorstorm Apocalypse am vazut) la 240 lei.

  9. #16729 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    290 de lei am vazut eu infamous2 + controler, tot la altex

  10. #16730 SP
    Admin MonkY's Avatar
    PSN-ul va fi iarasi in mentenanta

    Sony PlayStation Network will be down for maintenance April 16

    If you were hoping to get some online gaming in before you have to start a new work week tomorrow, you better get your fix in early. That is, if you’re a PS3 gamer. Sony will be shutting down the PlayStation Network for more than half of the day. The company said this is for necessary maintenance on the network, so nothing is terribly broken. It’s just going in to optimize things and clean up processes.

    The network will go offline at 9:00 AM Eastern Time. “This maintenance will last roughly 13 hours,” said PlayStation Digital Platforms senior manager Matthew Harper in a PlayStation Blog post. “During much of this time, users won’t be able to access the PlayStation Store, PlayStation Home, Account Management or play online. PSN enabled websites will not be able to service users, including [the PlayStation Blog].”
    Surprisingly, Harper also addressed users who are disappointed with these usually terse messages about network downtime. “Part of my job is to make sure that the lines of communication are open between our users and PlayStation. While I don’t have more details to share at this time regarding the downtime, I will certainly work to include more info in future posts,” he said.

  11. #16731 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    adica incepand cu ora 16:00 in Romania? cred ca asa e...sunt 7 ore diferenta fata de America Delaware care este pe sistemul EDT. asa ca mai avem timp de o fifa

  12. #16732 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Daca doriti sa jucati online in timpul mentenantei trebuie sa fiti logati pe PSN inainte de inceperea ei, adica inainte de ora 16:00 (ora Romaniei).

  13. #16733 SP
    Junior Member 4MST4FF's Avatar
    Salutare!Am si eu o problema cu ventilatorul de la consola si anume ca merge la turatia maxima.A fost dusa la reparat dupa un ylod si mi s-a spus ca ventilatorul a fost pus pe direct.Am desfacut consola si am facut cateva poze la modificare adusa.Imi poate spune cineva daca prin inlocuirea ventilatorului s-ar putea remedia aceasta problema si anume schimbarea turatiei si inlaturarea zgomotului?

    http://s14.postimage.org/dm70d86k1/IMG_1358.jpg

    http://s14.postimage.org/olwt2kmcx/IMG_1359.jpg

    http://s9.postimage.org/h3i2lx3wv/IMG_1360.jpg

    http://s18.postimage.org/7mzpc1f6h/IMG_1362.jpg

  14. #16734 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pai probabil turatia aia mare o are pentru a preveni ylodul...nu cred ca ai ce face.

  15. #16735 SP
    Junior Member 4MST4FF's Avatar
    Chiar daca cumpar un ventilator nou?Ce nu inteleg eu de ce au taiat cele doua fire si le-au conectat direct la sursa si au lasat totusi unul conectat la mufa aia.Daca as cumpara un controler de viteza si sa-l montez ar functiona cu acest ventilator sau trebuie neaparat unul nou?

  16. #16736 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Fiti atenti aici (prima e de la un ps3 slim seria cech3004 si a doua e de la un 2004) :

    5v@500ma vs 3.7v@300ma

  17. #16737 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu as spune ca diferenta vine de la

    sixaxis vs dualshock 3 - controlerul sixaxis este CECHZC1E

    Later edit:

    Ok se pare ca Sony a schimbat controlerele la consolele Slim / acestea se incarca mai repede si au ceva mai mult juice.

    Cel putin asta am reusit eu sa gasesc google uind si deschizand tot felu de pagini in germana (de pe amazon) unde se plangea cineva ca e posibil ca acest controler (A1) sa fie fake.

  18. #16738 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Ambele provin din cutii sigilate De asemenea, cel de la cech3004 este mai nou dar imi pare mai mat, mai rezistent, mai greu, si neechilibrat in mana, greutatea fiind spre "extensii"

  19. #16739 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Eu as spune ca diferenta vine de la

    sixaxis vs dualshock 3 - controlerul sixaxis este CECHZC1E

    Later edit:

    Ok se pare ca Sony a schimbat controlerele la consolele Slim / acestea se incarca mai repede si au ceva mai mult juice.

    Cel putin asta am reusit eu sa gasesc google uind si deschizand tot felu de pagini in germana (de pe amazon) unde se plangea cineva ca e posibil ca acest controler (A1) sa fie fake.
    Zilele trecute am cumparat un DS3 A1 si timp de o ora l-am tot studiat impreuna cu filmuletele dupa youtube si dupa un alt DS3(cel venit cu consola) si vreau sa spun ca mie unul nu mi se pare fake,probabil ca in timp se va vedea daca e sau nu fake.

  20. #16740 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Repet - sony a schimbat controlerele - da-ti cu google pe amazon.de

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts