Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 838 of 1175 FirstFirst ... 338 738 788 828 836 837 838 839 840 848 888 938 ... LastLast
Results 16,741 to 16,760 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16741 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cele noi par a fi mai puternice dupa cum spune si eticheta 500mV vs 300mV (5v vs 3.7v) si tensiunea de alimentare este mai mare la cele noi, fast charge. cred ca despre asta este vorba...

  2. #16742 SP
    Member Madutzzu14's Avatar
    Rumour � major PlayStation 3 announce on May 2 | VG247

    JeuxVideo is teasing a major PlayStation 3 announce on May 2. The French site will show off the new game in a live stream video. It�s unclear whether the reveal will be named elsewhere beforehand or whether it�s an exclusive; auto-translate tells us we will know the title soon enough. Rumoured PlayStation 3 reveals include God of War 4, a LittleBigPlanet MMO, Gran Turismo 6, and a new Killzone.
    Țin�nd cont că site-ul respectiv este unul francez, iar singura companie franceză care are legături bune cu SONY este Quantic Dream, eu cred (și sper) că este vorba de noul joc al lui David Cage.

  3. #16743 SP
    Junior Member titmugurel's Avatar
    Salutareeee.... am si eu o problema(normal) Am un ps3 de 40gb model CECHH04 (S.Africa) si nu mai imi citeste Blu Ray... in rest orice dvd cd il citeste uns. Am schimbat personal block-ul optic (ca nu e mare inginerie) si ca rezultat: face la fel. Si nu mai zic ca am formatat ps3... am intrat in safe mode si am ales toate optiunile rebuild restore etc. am dat off si la 1080p 20hz masa in bip.... si am mai imbatranit un an. Daca are cineva o solutie cu cea mai mare placere o imbratisez. PS Multumesc

  4. #16744 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Si ce bloc optic ai pus tu...?

  5. #16745 SP
    Junior Member titmugurel's Avatar
    Exact acelasi model mai precis KES-410ACA

  6. #16746 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Saraca consola a imbatranit.Mai mult ca sigur s-a ars ceva la placa de baza sau n-ai montat tu cum trebuie blocul optic.Mai bine ia-ti un PS3 slim ca este ieftin acum.De salvari nu-ti face griji,pentru ca atunci cand iti iei Slim-ul o sa ai nevoie doar de un cablu de date(de internet)si o sa poti sa transferi datele intre console.Apoi intra aici:https://account.sonyentertainmentnet...m/login.action,dezactivezi contul de PSN,apoi il activezi pe noua consola urmand pasii de acolo.Sper sa te ajute.

  7. #16747 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    In niciun caz nu cred ca e GT6...

  8. #16748 SP
    Junior Member petreperieteanu's Avatar
    Salut.Hristos a-nviat!
    Are cineva idee ce joc poate fi jucat folosind
    Volan Playfect 56745????

    multumesc mult!

  9. #16749 SP
    Junior Member titmugurel's Avatar
    Exact acelasi model mai precis KES-410ACA

    ---------- Post added 17-04-2012 at 03:41 PM ----------

    lucrul acesta m-i s-a intamplat prin 2009 si de atunci nu am mai folosit consola.Blocul optic daca nu il montam corect nu se manifesta la fel; si cum?: "mai bine ia-ti un ps3 slim" de unde bani? imi da Sony? ca am muncit pt jocul asta ca sa il cumpar pe langa jocurile originale pe care le-am luat. Ms de ajutor

  10. #16750 SP
    Banned cryyo's Avatar
    TV Tuner pt. PS3, si nu numai.
    Valabil numai in Japonia.
    Sony Japan blends the Torne PS3 TV tuner with 500GB of NAS, calls it Nasne -- Engadget
    Attached Images Attached Images nasne08.jpg

  11. #16751 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by xbox 360 View Post
    in general un router nu il iei "doar" pt.PS3...asta e o prostie!
    trebuie sa te gandesti ca il iei doar o data si mai devreme sau mai tarziu vei lega si alte device-uri la el, recomand unul mai bun daca tot il iei si neaparat gigagbit(10/100/1000)

  12. #16752 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    Am si eu o intrebare,am cont de psn pe canada,de unde pot cumpara(online i guess) carduri psn pentru canada?

  13. #16753 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar

  14. #16754 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    yeah..m-am uitat aici sap trecuta..nu era nimica pe stock...vad ca are acuma,mersi inca odata

  15. #16755 SP
    Member clax_117's Avatar
    Se mai poate anula o comanda pe zavvi daca deja a fost efectuata si plata?

  16. #16756 SP
    Junior Member CooL's Avatar
    Quote Originally Posted by 4MST4FF View Post
    Chiar daca cumpar un ventilator nou?Ce nu inteleg eu de ce au taiat cele doua fire si le-au conectat direct la sursa si au lasat totusi unul conectat la mufa aia.Daca as cumpara un controler de viteza si sa-l montez ar functiona cu acest ventilator sau trebuie neaparat unul nou?
    nu este nevoie de un "ventilator nou" ci doar de un comutator pentru reglarea turatiei .

  17. #16757 SP
    Junior Member cromad007's Avatar
    am o problema gravaaa, caut socom 4 de ceva vreme, am facut rost de el, l-am bagat in ps3, si-a facut update la vers 1.5 a jocului, siiiiii.............
    cand sa ma apuc de joc imi apare mesaj: game data not compatible with latest game version..............etc....
    HELP!!!!!!!!!!!!
    ajutor!!!!!
    plz...???!!! enyone?

  18. #16758 SP
    Junior Member cromad007's Avatar
    HELP PLEASE!
    ajutor!!!
    am facut rost de socom 4 special forces, ca sant fan seria socom, si am indrodus jocul in ps3, si-a facut update la vers 1.5 a jocului, si apoi am ramas cu buza umflata(((, adica: mesajul afisat: "' youre game data is incompatible with this version of the game. Please sign to psn to complite the update of the game.''
    mentionez, ca sant conectat in permanenta la internet pe cont de uk, am jucat zeci de jocuri, cu zeci de update-uri dar de problema asta nu m-am lovit.
    Va rog un raspuns...
    am incercat sa sterg gamedata de la socom 4, am facut chiar si un user nou. Nimic. aceeasi problema, dupa update jocul ingheata si acelasi mesaj.
    help me !

  19. #16759 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Incearca sa stergi Socom 4 game data din Game Data Utility si sa-l reinstalezi.

  20. #16760 SP
    Junior Member cromad007's Avatar
    am incercat toate variantele posibile,inclusiv aceasta. chiar si cu un cont nou. NIMIC.
    ce sa mai fac??????????

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts