Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 339 of 1175 FirstFirst ... 239 289 329 337 338 339 340 341 349 389 439 839 ... LastLast
Results 6,761 to 6,780 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6761 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Casca Bluetooth Jabra BT2010 BT2010

    E buna pentru PS3 ?
    Are cineva ? Cum merge ?

  2. #6762 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Eu am un BT 160 si am dat 99 lei in magazin(Flanco parca).Deci te sfatuiesc sa iei si tu la fel.Merge foarte bine si in plus ai o gramada de skin-uri ptr. personalizare
    Attached Images Attached Images jabra_bt160_bluetooth_headset_3.jpg

  3. #6763 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @paunstefan Eu am modelul asta cumparat saptamana trecuta de la un Tesco. Sunt foarte multumit de ea, am sunet clar atat in joc cat si pe telefon. Vad ca pretul de la Emag e destul de apropiat de cat am dat eu pe ea si sincer o recomand.

  4. #6764 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Multumesc !

    Si as mai vrea o parere despre : http://www.emag.ro/accesorii_gsm/cas...t3010--pBT3010 .

  5. #6765 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @paunstefan Scuze ca nu m-am exprimat bine. Tesco Marea Britanie. De acasa nu mai stiu prea multe de aproape 2 ani.

  6. #6766 SP
    Member prise's Avatar
    cum pot juca demourile la jocuri pe net? ca sa ma hotaresc daca merita luate sau nu?
    multumesc

  7. #6767 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Asa... deci... daca am avut un joc ce avea si multiplayer si lam dat mai demult, rankul imi ramane sau trebuie sa o iau de la capat?

  8. #6768 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Avand in vedere zona in care este situat localul, ar putea sa se mai si fure. Crede-ma ca m-am gandit si la partea rea a afacerii si a lucrurilor in privinta ei. Din cate am inteles mai este o sala de genul in Bucuresti, o sa ma interesez sa vad cum merge. Deja am luat niste date de contact de la sala de 360 de Cluj. (ca sa vad cum stau lucrurile si acolo) Ma documentez innainte.

    Thanks Ronan !

  9. #6769 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Mai bine deschizi o shawormerie

  10. #6770 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cred ca rank-ul se pastreaza la ei pe server...cum e si pe serverele de cs

  11. #6771 SP
    Banned Mario's Avatar
    Nu ai cum sa ajungi la 150 de mii,gandestete ca investitia in tv ,console etc ajunge cam la 20 de mii MAXIM,nu pui scaune de gaming peste tot,indicat ar fi niste scaune normale ,si sa faci vreo 3 simulatoare de masini,bine 4 sa pui volane G11 sau cum se numesc.Din punct de vedere al renovarii pe dinafara ati putea-o inveli cu niste panouri etc. si inauntru niste termopane parchet etc nu e foarte scumpe.Inspirate un pic din Psclub Constanta.Parerea mea ca peste 50 de mii de euro n-ai cum sa ajungi...in reclama na...nu o faci la TV,faci niste postere frumoase si te plimbi prin oras si te duci pe la magazine si zici sa bage acele postere.Ideea ar fi cu licentele la jocuri,nu prea stiu cum se face,dar ma gandesc ca daca PS3 sau XBOX nu este adus oficial in Romania nu are ce sa-ti faca ,nu?Nu pune videoproiector,n-are sens.Inainte sa incepi orice iti trebuie locatie,una in care se plimba multi pusti si copii ,undeva pe langa un mall sa zicem...daca il faci in Colentina CLAR n-ai sanse.Stii cum zicea Trump: LOCATION,LOCATION,LOCATION.Alt aspect important,ai prieteni gameri(adica genu care sa cunoasca multi alti gameri)deoarece ei iti aduc clientela.Eu cred ca,cam atata ar trebui sa stii...personal profesionist etc..

  12. #6772 SP
    Banned Mario's Avatar
    Mai mult ca sigur ca se pastreaza,dar trebuie sa intri pe psn idul respectiv,cel cu care ai jucat.

  13. #6773 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by prise View Post
    cum pot juca demourile la jocuri pe net? ca sa ma hotaresc daca merita luate sau nu?
    multumesc
    hai ca iti raspund tot eu. in primul rand trebuie sa-ti faci un user/cont, dar iti vei face mai multe (unul pt romania, altul pt USA , altul pt UK, pui o adresa din fiecare tara). dupa ce ti-ai facut un cont intri pe PSStore. acolo vei gasi demouri.

  14. #6774 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Asa... deci... daca am avut un joc ce avea si multiplayer si lam dat mai demult, rankul imi ramane sau trebuie sa o iau de la capat?
    Se pastreaza. Am experimentat io saptamana trecuta chestia asta cu UFC Undisputed 2009. Online am acelasi level ca si in urma cu 6 luni, dar mi-am mai pierdut din indemanare lol

  15. #6775 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    'EU Qore' � FirstPlay � launches in the UK this March

    Future and Sony Computer Entertainment Europe have today announced the launch of FirstPlay � Europe's answer to Qore and the first HD interactive show for gamers in the EU territory - available exclusively through the PS3. Weekly FirstPlay episodes will be available to UK gamers from March and will roll out across selected European and other PAL territories later in 2010. FirstPlay promises PS3 gamers HD reviews and previews of the latest games and exclusive access to downloadable content.

  16. #6776 SP
    Junior Member enachesil's Avatar

    Exclamation Messenger on PS ??

    Salut.
    Am o intrebare cat si nelamurire.
    Am un PS3(80GB) update 3.15, si vreau sa stiu daca se poate sa te conectezi cumva la yahoo messenger sau direct pe meebo.com
    Din cate am vazut pe net se poate dar nimeni nu prea stie cum(desi nu inteleg)
    Si sa folosesti eye ps3 pe post de camera si micorfon
    Daca aveti vreo ideie va rog spuneti-mi si mie.
    Multumesc.

  17. #6777 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by enachesil View Post
    Salut.
    Am o intrebare cat si nelamurire.
    Am un PS3(80GB) update 3.15, si vreau sa stiu daca se poate sa te conectezi cumva la yahoo messenger sau direct pe meebo.com
    Din cate am vazut pe net se poate dar nimeni nu prea stie cum(desi nu inteleg)
    Si sa folosesti eye ps3 pe post de camera si micorfon
    Daca aveti vreo ideie va rog spuneti-mi si mie.
    Multumesc.
    salut, da poti sa folosesti yahoo messenger pe ps3, intri pe webmessenger.yahoo.com si acolo te loghezi cu id-ul tau, la cealalta intrebare nu-ti pot raspunde pt ca nu am incercat asa ceva

  18. #6778 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Multumesc.
    Nu ramane dacat sa-mi bat capu acasa cu ia si sa vad ce iese*(asta daca ma lasa fimea)
    Revin cu informatii dupa ce voi incerca sa vad ce iese.

  19. #6779 SP
    Member paulone's Avatar
    Atentie, cei care v-ati cumparat tastaturi Logitech pt.PS3(bluetooth) sa nu va puna ala cu coarne sa instalati tastatura si pe PC cum am facut eu...stiti de ce? Nu o mai "vede" consola, am incercat toate chestiile si nu mai vrea, acum n-a mai ramas decat sa-i dau iar "reinstall" pe PS3, asta dupa ce am dezinstalat-o de pe PCsunt chiar surprins de ce nu mai vrea...la naiba si cu sony si cu logitech

  20. #6780 SP
    Member robilicious's Avatar
    as vrea sa incarc 10$ pe psn, si nu ma lasa, am completat tot si cand dau yes sa deie add funds imi scrie ca `the credit card information on file is not valid`, nu stie careva ce este problema?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Yesterday, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts