Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 603 of 1175 FirstFirst ... 103 503 553 593 601 602 603 604 605 613 653 703 1103 ... LastLast
Results 12,041 to 12,060 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12041 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Okami sequel coming to PS3?

    Okami was the kind of game that won us over in our hearts, though not in sales. The poor performance of this PS2 gem spelled doom for the future of the franchise, but Capcom were willing to give it another shot with a Wii port and Okamiden on DS.

    They may not stop there if the rumour section of Official PlayStation Magazine UK’s May issue is to be believed. The section contains one whisper that reads: “Despite selling like yellow-snow ice cream, OPM favourite Okami could still get a PS3 sequel.”

  2. #12042 SP
    Junior Member o00HUGO0oo's Avatar
    Stiu ca nimeni nu e Nostradamus, dar nu se aude nimic de CFW pentru 3.60??

  3. #12043 SP
    Member s0whaT's Avatar
    aici gasesti tot ce ai nevoie CFW 3,60
    what ?

    Mr.Gamer98
    66 cm
    Full Hd
    timp de raspuns cat mai mic
    alte detalii
    Bugetul ?
    Il vei cumpara din tara sau afara ?

  4. #12044 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ce simpatici sunt ăștia care răsar pe aici chitiți pe furăciune direct din primul post. Not.

    Daaaa, știu, omul vrea custom firmware ca să-și copieze jocurile originale pe hard. Ah, și pentru filme. Și ce scuze mai erau pe listă?

  5. #12045 SP
    Junior Member harman's Avatar
    Salut,am si eu o problema cu un ps3 slim la care nu mai am imagine pe hdmi,am resetato de mai multe ori si nimic,am incercat cu mufa lui originala si merge,intrariile de la lcd merg,cablu hdmi lam probat pe un media player hd si merge,ce sa fie?Multumesc.

  6. #12046 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Probabil ți-a crăpat intrarea HDMI (consolă) ... am mai auzit de probleme de acest gen la consolele slim.

  7. #12047 SP
    Junior Member harman's Avatar
    Vreau sa precizez ca am probat cu 3 cabluri hdmi si nimic,ce pot sa fac se poate face sau cineva care se pricepe daca poate sa ma ajute(contra cost binenteles)multumesc pt.raspuns.

  8. #12048 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nice , cica ar merge si pe un fw oficial Hackers Creates Dynamic Theme Editor For PS3 | TheParanoidGamer

    BTW cica s-ar putea sa aveam Google Chrome pe PS3 (mai multe detalii)

  9. #12049 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Incearca si un alt device pe acelasi port al TVului, sau conecteaza consola la un alt TV (sau la alta intrare a aceluiasi TV). Daca nici asa nu merge, inseamna ca e din cauza consolei, iar solutia cea mai simpla este garantia. Daca nu ai garantie, vorbeste cu Donely, poate se ocupa si de asa ceva.

  10. #12050 SP
    Member paulone's Avatar
    Domnilor, as avea o intrebare. Am pe PC instalat PS3 media server si as dori sa-l instalez si pe un laptop.....problema este ca PC-ul este legat prin cablu utp de ps3(prin router) insa laptopul este wireless legat de router. Va reusi ps3-ul sa le vada pe amandoua?

  11. #12051 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Se pare ca nu pot sa ma conectez la PSN sau imi intra foarte putin dupa care ma deconecteaza, aveti si voi problema aceasta acuma?

  12. #12052 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    mie imi merge fara probleme...se pare ca ai o problema cu routerul,dar spune-mi ce cod de eroare iti apare?

  13. #12053 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    super ,ar fi cool ..

  14. #12054 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @paulone Daca sunt in aceeasi retea toate nu e nici o problema... Vei avea Ps3 Media server on PC1 si PS3 media server on Laptop1 de exemplu. insa de pe laptop pe wireless si ps3 vei avea o viteza relativ mica. Am facut o proba aseara cu cabluri si la ps3 si in laptop si mergea cu 7-8 MB pe sec. Pe cand prin wireless ambele imi mergea cu 1-2 MB

  15. #12055 SP
    Junior Member harman's Avatar
    sa rezolvat,problema a fost ca eu lam avut bagat printrun receiver harman/kardon avr255 pe care lam vandut pt.un upgrade si receiveru primea semnal 1080p si trimetea mai departe la tv 1080i deoarece lcd-u pe carel am nui full hd si el a ramas pe 1080p,lam dus in seara asta la un prieten si sa rezolvat,multumesc pt.gazduire!

  16. #12056 SP
    Junior Member wet2004ro's Avatar

    problema fifa 11 pls hellp

    am si eu o problema am dat format la hdd si acum nu imi mai pot recupera online pass pentru fifa 2011 adica nu mai pot juca decat acele 7 zile gratis nu mai recunoaste codul de pe spatele cd-ului ......eu am cumparat ps-ul de la cineva care statea in italia si l-am jocul l-am inrgegistrat pe profilul lui pentru ca daca dade-am redem code pe porfilul meu imi spunea ca serviciul nu este valabil pentru tara mea..........si acum nu mai stiu mailu si parola care le avea el,............este ceva ce pot face pls hellp

  17. #12057 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    Am si eu o intrebare,daca ii dau la ps3 restore to factory settings..revine la primu soft sau ramane tot la 3.60?

  18. #12058 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Darkhawk View Post
    Am si eu o intrebare,daca ii dau la ps3 restore to factory settings..revine la primu soft sau ramane tot la 3.60?
    o sa ramai la 3.60...

  19. #12059 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    ms fain

  20. #12060 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am citit pe un thread acum cateva saptamani de o solutie pentru intretinerea consolei. Era vorba de ceva pasta care se pune intre procesoare si care ajuta la ceva Ceva la modul asta... Am de 3 ani jumate consola si i-am schimbat acum 2 ani unitatea optica dar parca aud din ce in ce mai multe povesti despre YLOD si nebunii de genu, si cand auzi povesti despre failure parca incepi si tu sa auzi tot felul de chestii si ti se pare ca auzi consola cum face galagie si te astepti sa crape. Voi o intretineti cu ceva inafara de stergerea ocazionala a prafului?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18053 Last Post: Today, 04:23
  2. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts