Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 722 of 1175 FirstFirst ... 222 622 672 712 720 721 722 723 724 732 772 822 ... LastLast
Results 14,421 to 14,440 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14421 SP
    Member bobolac's Avatar
    Poti sa faci sync la ambele conturi , numai pe rand ( o data la un cont , si dupa aceea la celalalt cont). Din cate stiu eu.

  2. #14422 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Am si o mica problema legata de NFS Hot Pursuit. Am vazut ca are 2 trackuri audio, Dolby si DTS. La mine daca le las in setarile consolei pe amandoua bifate imi ia implicit Dolby. Daca deselectez Dolby si las doar DTS merge cu trackul DTS. La audio am setat Bitstream. Toate jocurile pana acum care aveau si track DTS imi mergeau fara probleme cu DTS din prima fara sa modific nimic, la asta vad ca nu merge. Am boxe Logitech Z5500 conectate cu cablu optic la consola. Am cautat pe net rezolvare dar nu prea e din pacate. S-a mai lovit cineva de aceasta problema la NFS Hot Pursuit ? Multumesc !

  3. #14423 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by danmertzan View Post
    buna ziua .am o intrebare.am un ps3 de 6o de giga care sa imbolnavit de ylod.acuma o sa imi iau altul tot de 60 .pot sa pun hdd meu de la cel stricat la cel bun sau trebuie sa ii fac backup ?inainte sa cada am facut un backup la hdd vechi pe un hdd extern.cam care ar fi varianta cea mai buna.multumesc.
    Pe consola noua, iei HDD-ul cu back-up il conectezi la consola si faci restore data.

  4. #14424 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    S-ar putea ca jocul sa nu suporte DTS chiar daca asa scrie pe joc

  5. #14425 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    pai si care e problema daca lasi DTS setat?

  6. #14426 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    @Mr.Gamer98 : cred ca daca prezinta sigla DTS pe disc si functioneaza cu dts-ul setat cred ca suporta. nu?
    @cosminbad: daca le las pe amandoua setate imi ia doar dolby. daca setez doar dts, in jocurile care nu au dts si au doar dolby imi va reda stereo simplu.

  7. #14427 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    naspa...Lasa-l pe dolby si gata pentru ca dolby oricum este superior DTS-ului in anumite imprejurari

  8. #14428 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    intrebam daca s-a mai lovit cineva de aceasta problema. e de la joc sau din setarile mele.

  9. #14429 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    A new lighter, less power hungry, 320GB PlayStation 3 model has been revealed.
    Sony's website, unearthed by Andriasang, calls the model CECH-3000B.
    Specifically, CECH-3000B will gobble 200 watts, weigh 2.6kg and pack a 320GB hard drive. You'll also get a DualShock 3 controller, power cable, AV cable and USB cable.
    The new PS3 costs �34,980 (�269).

    Greener, lighter, 320GB PS3 confirmed News - PlayStation 3 - Page 1 | Eurogamer.net
    Attached Images Attached Images ss_preview_8tnu0100000d3zpf.jpg

  10. #14430 SP
    Member MSlv's Avatar
    pe cand si pe meleaguri mai occidentale?

  11. #14431 SP
    Junior Member mako94's Avatar
    Am o consola de la un prieten si mi``a dat fifa 09.Mi``am facut cont pe UK/US/RO si incerc sa ma conectez la EA server dar nu merge imi zice sa revin mai tarziu.Asta mi se intampla de 3 4 zile.Sunt inchise serverele?

  12. #14432 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    S-au inchis serverele pentru Fifa 09.

  13. #14433 SP
    Junior Member mako94's Avatar
    Pentru Totdeauna?Sau sunt inchise pentru o perioada de timp?

  14. #14434 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Forever, man.A aparut fifa 2011 apare 12-le dor nu vrei sa le tina deschise

  15. #14435 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Apropo de fifa 11,cine ma poate ajuta cu un online pass,tocmai imi expira perioada de trial.Platesc,nicio problema numai sa stiu ca pot juca online.

  16. #14436 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai cumpara-ti unul de pe PSN tu vrei sa organizezi un turneu de fifa si nici nu ai online pass?

    daca nu stii cum, citeste aici: EA SPORTS Online Pass

  17. #14437 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    Apropo de fifa 11,cine ma poate ajuta cu un online pass,tocmai imi expira perioada de trial.Platesc,nicio problema numai sa stiu ca pot juca online.
    Nu cred ca cineva care a bagat deja codul de online pass te mai poate ajuta sa cumpere pentru tine...
    ea-online-pass.jpg

    Ar trebuie sa selecteze "PURCHASE ONLINE ACCESS" care este accesibil doar pentru cei care nu au online access.
    Verifica intai pentru ce zona e jocul, creeaza-ti cont PSN pe zona respectiva si apoi urmeaza pasii din linkul lui AndRewqp.

  18. #14438 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Stiu ce vreti sa spuneti,am deja cont pe UK si am luat in calcul posibilitatea luarii unui PSN card doar ca sub 25 lire nu gasesc.Ori eu nu am ce face cu restul creditului deoarece nu pra fac cumparaturi de pe PS Store,iar inttrebarea mea era daca ar putea cineva care are credit pe walet sa-mi cumpere un cod online contra-cost.

  19. #14439 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Da ce are daca iei de 25 lire man.Cu restul lirelor le pastrezi si cumperi si tu wallpaper-uri, jocuri,DLC-uri etc.

  20. #14440 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    Stiu ce vreti sa spuneti,am deja cont pe UK si am luat in calcul posibilitatea luarii unui PSN card doar ca sub 25 lire nu gasesc.Ori eu nu am ce face cu restul creditului deoarece nu pra fac cumparaturi de pe PS Store,iar inttrebarea mea era daca ar putea cineva care are credit pe walet sa-mi cumpere un cod online contra-cost.
    Incearca aici...

    http://www.consolegames.ro/forum/f41...-uk/#post75380

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts