Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 772 of 1175 FirstFirst ... 272 672 722 762 770 771 772 773 774 782 822 872 ... LastLast
Results 15,421 to 15,440 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15421 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Daca te intereseaza povestea ( care e 3 sferturi din MGS4) joaca-le si pe celelalte, sau macar pe primul ( care e pe PSN). Dupa parerea mea are mare legatura cu celelalte, apar personaje, locatii, etc.. din serie.

  2. #15422 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu ai nevoie sa joci jocurile anterioare ca sa il intelegi pe asta, dar nu strica sa le joci si pe cele mai vechi.

  3. #15423 SP
    Member bartonn's Avatar

  4. #15424 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Vreau sa joc MGS4, are legatura mare cu celalate din serie? sau sa mai astept pana apar si ele in HD?
    poti incerca sa cauti in caz ca mai exista pe PSN in Store MGS Database - se downloadeaza si e ca o carte care prezinta toate personajele si povestea lor; din pacate nici eu nu le-am jucat pe cele vechi, si am sarit direct la MGS4, dar daca ai timp si te prinde povestea poti incerca sa aflii mai multe si din jocurile anterioare.

  5. #15425 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sony 3D Monitor Bundle - Sony PlayStation 3 (PS3) - ShopTo.Net


    ---------- Post added 01-11-2011 at 10:48 PM ----------

    astia cand apar si cam cat costa?
    HMD | Head Mounted Display | Video Glasses : Sony

    ---------- Post added 01-11-2011 at 10:49 PM ----------

    LE 800 pounds

    ---------- Post added 01-11-2011 at 10:49 PM ----------

    HMZ-T1 (HMZT1, HMZT1W.CEK) : Overview : TV & home cinema : Sony

  6. #15426 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Banuiesc ca va fi destul de deranjant la ochi cu acei ochelari

  7. #15427 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Da, sunt acri nevoie mare!

  8. #15428 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    stiu ca nu are legatura cu ps3 ul dar are cu sony
    Sony se duce �n jos, raportul financiar

  9. #15429 SP
    Junior Member Taitzei's Avatar
    Am vreo sansa sa schimb un xbox 360 phat+ps2 cu un ps3 ?

  10. #15430 SP
    Member prise's Avatar
    pentru cei care joaca bf3 , ati reusit sa introduceti online pass pentru a juca mp? de asemenea ca sa joci mp asta e singura optiune, introducerea codului?
    multumesc!

  11. #15431 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by prise View Post
    pentru cei care joaca bf3 , ati reusit sa introduceti online pass pentru a juca mp? de asemenea ca sa joci mp asta e singura optiune, introducerea codului?
    multumesc!
    Da, la ambele.
    Pass-ul trebuie sa-l bagi pe un cont care are aceeasi zona cu jocul. Daca ai jocul Zona 2, trebuie sa-l bagi pe un cont de Zona 2 evident. Nu conteaza de pe ce cont joci dup-aia.

  12. #15432 SP
    Member prise's Avatar
    jocul este zona 1. deci pe ce tara ar trebui sa fac cont?

  13. #15433 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by prise View Post
    jocul este zona 1. Deci pe ce tara ar trebui sa fac cont?
    usa

  14. #15434 SP
    Member prise's Avatar
    a durat 1h ca sa fac contul pe us. conection time out si a tot dat asa si eu tot insistam si a mers pana la urma. oricum asa durere de cap sa joc mp nu am avut pana acuma. total dezamagit

  15. #15435 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    posteaza pe aria de schimburi si vezi daca este cineva interesat de oferta ta

  16. #15436 SP
    Member Pancu's Avatar
    salut as avea si eu o intrebare... am un controler dualshok 3 si sa spart are l1,l2 de sus stanga spart + carcasa putina crapata ... restu e bun analogu 1,2 si restu butoanelor merg excelent + ca merge si incarcat.. si acu as vrea sa stiu daca cumpar un controler defect da cu carcasa buna fata spate + l1,l2 stanga sus bune pot sa mut tot de pe controler bulit pe controler nou ??sau nu pot scoate bateria si restu de plastic din el ?

  17. #15437 SP
    Junior Member weezyfbaby's Avatar
    @ Pancu da daca iti cumperi unu' defect poti sa muti totul de pe el. si eu am avut probleme cu un ds3 si am schimbat analoagele ca se blocau si acum merge perfect. poti sa scoti si bateria si tot din el. dar ai grija eu l'am desfacut / l'am montat dar nu era bine si apoi l'am mai desfacut odata si l'am montat bine.

  18. #15438 SP
    Member Pancu's Avatar
    aha ok ms mult pai asa fac cumpar un controler care nu detecteaza consola .... restu arata bine si nu e sparta carcasa ... pe mine ma interesa daca pot muta ca controler meu vechi care e spart il recunoaste consola+ merge sa sil incarc si merg si toate butoanele in afara de l1,l2 stanga sus care sa rupt picioarele de plastic din el ....si ma gandeam sa iau un controler defect si am gasit ms mult pt raspuns ...

  19. #15439 SP
    Member Mishy's Avatar
    Ce este MAC Adress?Se intampla ceva daca il stie si altcineva in afara e mine?

  20. #15440 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Upcoming Change To PlayStation 3 And PSP Game Content On PlayStation Network � PlayStation.Blog.Europe

    For game content purchased after November 18, 2011, a new policy will apply and the number of devices that can be activated will be as follows:
    PS3: Users will be able to play the game on up to 2 activated PS3 systems.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts