Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 871 of 1175 FirstFirst ... 371 771 821 861 869 870 871 872 873 881 921 971 ... LastLast
Results 17,401 to 17,420 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #17401 SP
    Junior Member sharkeye's Avatar
    Am o problemă dacă mă poate ajuta cineva.Mi-am luat dlc-urile de dragon age 2 ( legacy şi exiled prince ) şi nu mi le recunoaşte că ar fi instalate.Eu le-am cumpărat de pe contu de Germania şi am �ncercat să le instalez şi pe contu ăsta şi pe contu principal de UK şi nu mi le vede pe nicicare dintre ele.Jocul e zona 3, are şi asta vreo relevanţă ? Şi nici black emporiumu nu mi-l recunoaşte care l-am activat de pe contu de UK prima oară c�nd am avut jocul ( acela era zona 2 ). Am luat de exemplu tot de pe contu de Germania dante's inferno şi l-am jucat fără niciun fel de probleme pe contul de UK, da cu dlc-urile astea chiar nu am nicio idee ce să mai fac.Dacă are cineva vreo soluţie sau vreun sfat vă rog mult, ajutor.

  2. #17402 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Daca jocul e zona 3 trebuie cumparat dlc-ul de pe psn asia, dar nu toata asia, doar unele tari (Taiwan, Korea, Indonesia, Hong Kong...poate mai sunt, nu stiu sigur). Le iei de aici si iti vor merge dupa aceea pe contul tau.

  3. #17403 SP
    Junior Member sharkeye's Avatar
    Dar daca �mi iau jocul �n zona 2 ar merge dlc-urile?

  4. #17404 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Da.

  5. #17405 SP
    Junior Member sharkeye's Avatar
    Mulţumesc frumos.

  6. #17406 SP
    Junior Member ivalex90's Avatar
    salut, se poate programa consola se se inchida automat dupa o perioada de timp ? daca da, cum ?
    mersi

  7. #17407 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Settings->Energy Save Settings si ai acolo intervalul...2 ore,1ora etc.

  8. #17408 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by ivalex90 View Post
    salut, se poate programa consola se se inchida automat dupa o perioada de timp ? daca da, cum ?
    mersi
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Settings->Energy Save Settings si ai acolo intervalul...2 ore,1ora etc.
    Aveti aici meniul de pe PS3 descris:
    PS3� | Power Save Settings (Set?rile pentru economisirea de energie)
    Power Save Settings‎
    Setările pentru economisirea de energie‎


    Reglarea parametrilor funcţiei de economisire energie. Pentru a economisi energie, sistemul PS3� şi sistemele de control fără fir pot fi configurate pentru a se opri automat după o anumită perioadă de inactivitate.
    Sugestie

    Sistemul nu se va opri automat �n condiţii speciale de exemplu �n timp ce jucaţi un joc, vizualizaţi un fişier video sau o prezentare de diapozitive. Dacă doriţi ca sistemul să se oprească automat chiar şi �n aceste condiţii speciale, selectaţi [Turn Off System Automatically Even Under Special Conditions] �n ecranul afişat după activarea opţiunii System Auto-Off (Oprire automată sistem).

  9. #17409 SP
    Junior Member flonils's Avatar
    salut ,, a mai intampinat cineva problema ca ps3 sa ii citeasca unele discuri si la altele nu,, pun asasin cred 2 citeste pun alt joc caraie tot in unitatea optica si nu il citeste deloc

  10. #17410 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sony closes Wipeout studio - GameSpot.com
    In a statement provided to the site, Sony explained that it decided to shut down Sony Liverpool after a regular review found that changes needed to be made to remain viable in an "increasingly competitive marketplace."
    N-am fost cine stie ce fan al seriei, but still, e putin trist cand ceva de genul asta se intampla.

  11. #17411 SP
    Hao
    Junior Member Hao's Avatar
    Am si eu o intrebare, PSN Game Sharing este ilegal ? Vreau sa stiu inainte sa ma trezesc cu vreun ban

    Multumesc anticpat pentru raspuns

  12. #17412 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    este restrictionat din cate au anuntat anul trecut
    detalii

  13. #17413 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by flonils View Post
    salut ,, a mai intampinat cineva problema ca ps3 sa ii citeasca unele discuri si la altele nu,, pun asasin cred 2 citeste pun alt joc caraie tot in unitatea optica si nu il citeste deloc
    Am avut aceeasi problema ,in final am cumparat o consola noua.

  14. #17414 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Pentru cei interesati de theme pentru XMB, va recomand acest site: PS3 Themes � #1 Resource for PS3 Themes. Au chiar si theme dinamice custom. Unele dintre ele sunt mult mai reusite decat cele platite de pe PS Store.

  15. #17415 SP
    Junior Member patrickchin's Avatar
    si eu care am zis ca sunt singurul din romania cu consola qo,Op

  16. #17416 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    you-must-new-here-willy-wonka.jpg

  17. #17417 SP
    Junior Member patrickchin's Avatar
    sunt nou aici, dar as vrea sa stiu si eu unde pot sa cumpar/comand arcade stick ps3 mai pro sa nu raman cu el in mana...de preferat doar la cutie, in bucuresti dd

  18. #17418 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by patrickchin View Post
    sunt nou aici, dar as vrea sa stiu si eu unde pot sa cumpar/comand arcade stick ps3 mai pro sa nu raman cu el in mana...de preferat doar la cutie, in bucuresti dd
    Poti cauta pe aria bazar sau online de pe amazon, e-bay, etc

  19. #17419 SP
    Junior Member andreigtc's Avatar
    Am si eu o intrebare, ma tot gandeam cum as putea sa fac un controller de ps2 sa mearga pe ps3. Am gasit pe internet un adaptor toate bune si frumoase pana am aflat ca nu se gaseste in Romania. M-am tot gandit ce sa fac pana mi-a venit o idee. Ar fi posibil sa tai mufa controller-ului de ps2 si sa leg de cablul care ramane un usb? Nu ma pricep deloc de asta si intreb. Multumesc anticipat.

  20. #17420 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by andreigtc View Post
    Am si eu o intrebare, ma tot gandeam cum as putea sa fac un controller de ps2 sa mearga pe ps3. Am gasit pe internet un adaptor toate bune si frumoase pana am aflat ca nu se gaseste in Romania. M-am tot gandit ce sa fac pana mi-a venit o idee. Ar fi posibil sa tai mufa controller-ului de ps2 si sa leg de cablul care ramane un usb? Nu ma pricep deloc de asta si intreb. Multumesc anticipat.
    N-o sa mearga, am incercat eu. Converter controller PS2 la PS3 HAMA 51818 - Accesorii console - Gaming - IT&C Mai bn cumpara asta, eu am unul si functioneaza excelent. Bag controlleru de la ps2 si la PC.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts