Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 960 of 1175 FirstFirst ... 460 860 910 950 958 959 960 961 962 970 1010 1060 ... LastLast
Results 19,181 to 19,200 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19181 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Doar foarte putine au optiune de instalare pe HDD. Celelate pun pe HDD datele care necesita rescriere(salvarile, setarile userului/personajului...), pentru ca nu pot fi scrie pe BluRay.

  2. #19182 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Salut,

    un cod online pentru limited edition merge activat la o versiune normala a jocului?
    Ar trebui sa mearga fara probleme. daca este vorba de Online Pass.

  3. #19183 SP
    Ω Pira's Avatar
    Intampin o problema de ceva timp, ieri si azi s-a inrautatit: In timp ce ma joc pe PS3, conectat prin HDMI la un monitor led, mi se stinge brusc imaginea si reapare dupa 1-2 sec. Cateodata ramane asa pana nu scot HDMI-ul si-l bag iar in consola. Alteori nici dupa ce fac asta nu isi revine, decat cand vrea el. Am schimbat capetele de la monitor la PS3 si invers si momentan e ok. Intrebarea este: E din cauza HDMI-ului? Poate fi si alta problema in afara de asta?

  4. #19184 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Încearcă cu alt cablu hdmi, nu am auzit până acum de problema asta.

  5. #19185 SP
    Ω Pira's Avatar
    Ai auzit-o acum de la mine.

  6. #19186 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by Pira View Post
    Intampin o problema de ceva timp, ieri si azi s-a inrautatit: In timp ce ma joc pe PS3, conectat prin HDMI la un monitor led, mi se stinge brusc imaginea si reapare dupa 1-2 sec. Cateodata ramane asa pana nu scot HDMI-ul si-l bag iar in consola. Alteori nici dupa ce fac asta nu isi revine, decat cand vrea el. Am schimbat capetele de la monitor la PS3 si invers si momentan e ok. Intrebarea este: E din cauza HDMI-ului? Poate fi si alta problema in afara de asta?
    Si eu mai patesc din cand in cand asta. Cred ca este ori de la cablu, ori de la vreun device conectat la TV care da vreun semnal aiurea (PC, STB, HDMI Switch, Alta consola, etc...). Dar e rar si vorba ta, 1-2 secunde. Nu ma deranjeaza. Nu s-a intamplat niciodata sa nu isi revina.

  7. #19187 SP
    Junior Member Andu20's Avatar
    nu am reusit sa imi incarc contul...are vreo legatura daca am pus cand am facut contul ca sunt din united kingdom ?

  8. #19188 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    cu ce vrei sa il incarci? daca vrei cu bani de pe card, nu ai cum( cont de uk, card romania). doar cu asa ceva poti sa incarci:

    Buy playstation network cards| buy psn card email delivery| cheap psn cards UK| psn cards instant email Paypal | Electronic First - Fast and Secure Email Delivery of Gaming Cards

    LE userul iPaul stiu ca nu mai are carduri de uk, iar cel mai bun pret dupa el il gasesti doar pe acel site

  9. #19189 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cum ai incercat sa incarci contul?
    Ai pus UK pentru avea acces la Store si a activa jocurile de EU care necesita Online-Pass pe contul respectiv.
    Pentru online pass-ul de FIFA citeste aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/blo...line-pass-306/

    Pentru incarcarea contului de UK cu bani pentru cumparaturi trebuie sa iei in prealabil carduri valorice. Iti recomanda iPaul:
    http://www.consolegames.ro/forum/f10...tml#post924991

  10. #19190 SP
    Junior Member Andu20's Avatar
    eu am cumparat jocul din spania si nu scrie nici un cod (am cumparat si fifa 11 si mia dat cod si am activat din greseala ca nu stiam care e treaba cu online pass alea 2 zile si acum nu se mai conecteaaza la ineternet)

  11. #19191 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    FIFA 11 nu se mai poate juca online.
    Service Updates
    Au fost inchise serverele.

  12. #19192 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ‘Heads-up’ PlayStation Store update, 20th March 2013 – PlayStation.Blog.Europe

    si cel mai important, cumperi ps plus pt 365 zile si primesti gratis inca 90( PlayStation®Plus: One-year Membership + 3 Months Extra Free Subscription)

    https://store.sonyentertainmentnetwo...PLUSSUBS365DAY

  13. #19193 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by da
    Exciting News regarding PS2 Classic's, Now convert any PS2 ISO to a PS2 Classic. What was once thought to be an imposable feat in playing PS2 backups on a non Backwards Compatible PS3. Has now become a realistic task due to the advancements in the recent days, after PS3 developer flatz' released his research on the PS2 Classic Algorithm.


    Cei care faceau pe inteligentii si ne spuneau ca nu Sony este de vina ca nu este backwards compatible, ci "chipul motionengine este unic, nu poate fi emulat" aveti o ceapa de la mine. O meritati.

  14. #19194 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    PS3 firmware update 4.40 hits Japan, adds NFC reader support

    http://www.vg247.com/2013/03/21/ps3-...eader-support/

  15. #19195 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    deci, care e treaba cu update-ul asta ?

  16. #19196 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    "Sony hasn’t announced the update, detailed it in any blog post, or really said anything about it. Presumably, it simply is there to patch an exploit or security hole that may have been used by a hacker (or already has)."

  17. #19197 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    la ultimele 3 update-uri nu prea au dat vreo notificare cu privire la continutul update-urilor

  18. #19198 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    As dori sa achizitionez luna viitoare un sistem audio pentru PS3 , buget maxim 300 lei . Ce recomandati ?. Stiu ca nu aici ar fi trebuit dar threadu HIFI e 'mort ' de mai bine de un an .

  19. #19199 SP
    Member MSlv's Avatar
    probabil vor sa blocheze vreun nou hack sau ce au reusit baietii cu backwards compatibility.

  20. #19200 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    As dori sa achizitionez luna viitoare un sistem audio pentru PS3 , buget maxim 300 lei . Ce recomandati ?. Stiu ca nu aici ar fi trebuit dar threadu HIFI e 'mort ' de mai bine de un an .
    La 300 ron iti recomand un Soundbar sh cu intrare optica .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts