Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 71 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast
Results 241 to 260 of 1402

Thread: Discutii generale despre scoala

  1. #241 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by kagula_89 View Post
    pai de 8 martie o fost cateva faze bune :
    una de genu :ce? mi-ai dat 5? imi vreau floarea inapoi!
    sau uitati domna profesoara ,v-am luat o garoafa ,primesc un 10?

    sau la geografie:
    ma scoate la tabla ,si ca sa stea harta la noi trebuie sa agati un corn de ea (creepy thing) si meream frumos pe podium ,lovesc (neintentionat) harta si pica cornul.il lovesc cu piciorul ca sa cada de pe podium sa nu-l vada profa.bad ideea.ma vede si incepe sa-mi zica: asa faci tu? dai cu icioru in paine? sa-ti dea dumnezeu atata paine cata lovesti tu cu piciorul. bine. zic eu si lovesc cornu de 2 ori cu aratatorul (o coada de matura ascutita in varf) ,se uita urat la mine si tace ,inghite sec.apoi ma apuc sa marsaluiesc eu ca si un gardian de la Buckingam Palace (stiti voi ,aia imbracati in rosu cu o "palarie" mare pe cap) ,doar ca in loc de arma folosesc aratatorul.apoi imi inchei hanoracul pana sus (am hanorac es la care ii se inchide si gluga si apare o fata pe ea -poza atasata-) si incep sa fac pe zombie-u ,ma vede profa si zice.La loc! 5! .si zic eu : Bineee! Yupiii! Yess yess! Party party! ,imi iau ghiozdanu si plec.
    Nu ma mir ca la 20 de ani esti inca la liceu, sau unde-oi fi.

  2. #242 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Are 13-14 ani,a spus pe alt thread cu mult timp in urma

  3. #243 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by kagula_89 View Post

    sau la geografie:
    ma scoate la tabla ,si ca sa stea harta la noi trebuie sa agati un corn de ea (creepy thing) si meream frumos pe podium ,lovesc (neintentionat) harta si pica cornul.il lovesc cu piciorul ca sa cada de pe podium sa nu-l vada profa.bad ideea.ma vede si incepe sa-mi zica: asa faci tu? dai cu icioru in paine? sa-ti dea dumnezeu atata paine cata lovesti tu cu piciorul. bine. zic eu si lovesc cornu de 2 ori cu aratatorul (o coada de matura ascutita in varf) ,se uita urat la mine si tace ,inghite sec.apoi ma apuc sa marsaluiesc eu ca si un gardian de la Buckingam Palace (stiti voi ,aia imbracati in rosu cu o "palarie" mare pe cap) ,doar ca in loc de arma folosesc aratatorul.apoi imi inchei hanoracul pana sus (am hanorac es la care ii se inchide si gluga si apare o fata pe ea -poza atasata-) si incep sa fac pe zombie-u ,ma vede profa si zice.La loc! 5! .si zic eu : Bineee! Yupiii! Yess yess! Party party! ,imi iau ghiozdanu si plec.
    you iz the man!

  4. #244 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Haha! lol
    Am uitat sa invat un comentariu de 1,5-2 pagini la romana si azi dam test din el + autodictare din poezia "Pasa Hassan".
    Ii multumesc Lui Dumnezeu ca m-a facut sa invat poezia de saptamana trecuta. Cat despre comentariu stiu decat povestirea poeziei din el lol.

    P.s. Mi-am amintit de comentariu in dimineata asta si mi-am dat un facepalm. In timpul week-endului chiar deloc nu m-am gandit la el.

  5. #245 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Azi am incurcat-o ..... 1 test la mate si probabil 1 la biologie , i h4te school

  6. #246 SP
    Member I-Ray's Avatar
    intrati prea mult in detalii, nu tre' sa postati fiecare test ce l-ati dat si fiecare nota...

    @kagula: te crezi "cool" daca batjocoresti persoane cu zeci de ani mai invarsta ca tine si mai multi ani de studii ca tu de viata ?

  7. #247 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Vineri dam la bio'

  8. #248 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Sezonul Testelor

  9. #249 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Uitati-va la titlul topicului, cititi-l de vre-o 5 ori si poate va dati seama ca scrie "discutii GENERALE despre scoala", nu "Blogul meu cu intamplari de la scoala si catalog". kk10xbye

  10. #250 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    off-topic: vi s-a mai zis o data, iar eu o s-o repet pentru ultima data. acesta nu este un thread despre "ce teste dau eu" sau "ce am facut azi la scoala". speram sa putem discuta despre chestii mult mai serioase, gen: cum ne pregatim pentru bac/sesiune, sfaturi in privinta alegerii unei falcutati, impartasirea experientelor de la bac sau examene in general, pareri despre schimbariile aduse de minister in cadrul educatiei etc. u get my point. asa ca va rog, fiti on-topic.

    on-topic: cei care dau anul acesta bacul, la ce falcutate v-ati gandit sa mergeti? eu cred ca voi alege medicina, insa nu stiu inca daca MG sau dentara

  11. #251 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Am chiulit de la 3 teste in ultimele 2 zile. Yay. Oh.. What? What's that? Nu va intereseaza? Ah, da cum frate ca e thread despre scoala. Aiurea.

  12. #252 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ce ma enerveaza cand da vina pe toti ,la gramada.
    Deci intr-o ora de sport pe care n-am facut-o am ramas in clasa vreo 10 ( bine ,eu am ramas ca aveam LEVEL-u in ghiozdan ) si avea unu la el o jucarie din aia lipicioasa care se intindee . S-au jucat cu ea ( am lipit si eu putin pe perete dar am curatat ) si dupaceea cand eu mi-am luat revista sa citesc au inceput sa o rupa si sa arunce cu bucati prin clasa , din care jumate au ajuns pe tavan ( deci nu le puteam dezlipi ) si azi cand ajung la scoala sa aflu ca aia au zis ca eu am dat pe tavan si ma pune pe mine sa curat , sa ma urc pe un scaun care sta pe banca .

    P.S.: mai tineti minte http://www.consolegames.ro/forum/f35...ari-la-scoala/ ( asta a fost primu ) ? mai puteti scrie si pe aici

  13. #253 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Profa de fizica are boala pe mine si pe un coleg de al meu si faza astazi :

    'Andrei (eu) stii ? Nu doamna...
    Bogdan stii ? Nu doamna....
    Stefan stii ? Nu doamna
    Diana stii ? Nu doamna...
    Alin stii ? Nu doamna...

    Profa : Da? Bine, doiiiiiiiiiiii.....lol

    ---------- Post added 16-03-2010 at 10:32 PM ----------

    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Am chiulit de la 3 teste in ultimele 2 zile. Yay. Oh.. What? What's that? Nu va intereseaza? Ah, da cum frate ca e thread despre scoala. Aiurea.
    Mah Mika, da tu esti cam chiulangiu asa de fel.....

  14. #254 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Profa de fizica are boala pe mine si pe un coleg de al meu si faza astazi :

    'Andrei (eu) stii ? Nu doamna...
    Bogdan stii ? Nu doamna....
    Stefan stii ? Nu doamna
    Diana stii ? Nu doamna...
    Alin stii ? Nu doamna...

    Profa : Da? Bine, doiiiiiiiiiiii.....lol

    ---------- Post added 16-03-2010 at 10:32 PM ----------



    Mah Mika, da tu esti cam chiulangiu asa de fel.....
    Faimoasa profa de fizica, spaima cosbucului

  15. #255 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Azi dau test la geografie!! Yee nu stiu nimic !!

  16. #256 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    azi mergeti la scoala ? . Nu era vorba ca azi ii ceva greva ? Asa ca nu o sa trebuiasca sa mergem . Mi-a spus un coleg ca a vazut la stiri ca cica ii greva in toata tara si cafoarte multi profesori din Maramures si alte zone ale tarii o sa mearga in Bucuresti ca sa faca scandal

  17. #257 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Eu acum plec la scoala.

  18. #258 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    azi mergeti la scoala ? . Nu era vorba ca azi ii ceva greva ? Asa ca nu o sa trebuiasca sa mergem . Mi-a spus un coleg ca a vazut la stiri ca cica ii greva in toata tara si cafoarte multi profesori din Maramures si alte zone ale tarii o sa mearga in Bucuresti ca sa faca scandal
    La noi se merge.

    La lb.rom ma ridica profa in picioare, ma ridic eu frumos, la care profa:
    -Cristi, citeste tema. Si incep eu sa spun frumos , la care ea:
    -Ce?Nu am auzit.Voi ati auzit?
    -Daaaaa.dupa care ma pune jos ca cica "ea nu intelege", dupaia pune un coleg care spune la fel...

    Cred ca ret**data are ciuda pe mine ca am luat 9 la test fara sa invat nimik , oricum she su*k

  19. #259 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Eu am luat vacanta. GATA!

  20. #260 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Eu am luat vacanta. GATA!
    Norocosule! Dar se ia de azi? sau de sapt viitoare?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 71 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii generale GSM By MonkY in forum GSM
    Replies: 43 Last Post: 26-10-2021, 14:01
  2. Discutii generale By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 13-09-2021, 19:56
  3. Replies: 8 Last Post: 02-12-2014, 23:20
  4. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52
  5. Lineage 2 - Discutii Generale By OlBlueEyes in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 16-10-2010, 12:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts