Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 129 of 381 FirstFirst ... 29 79 119 127 128 129 130 131 139 179 229 ... LastLast
Results 2,561 to 2,580 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #2561 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dupa nu stiu cate saptamani mi-au trimis si mie cartea cei de la zavvi, in toata perioada asta comanda astepta despatch-ul. Aviz amatorilor. Zavvi nu mai e ce a fost.

  2. #2562 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Oricum tu ai avut noroc tot timpul de iti trimiteau din Guernsey tot timpul.


    Mie sub 2 sapt nu mi-au venit niciodata, doar astea acum in 3 zile.

  3. #2563 SP
    Member PumaS's Avatar
    Threadul ar trebui sa se numeasca TIPS & Tricks for ZAVVI

  4. #2564 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Salut,

    Am comandat pe www.zavvi.com KUNG FU PANDA 2. am platit prin paypal de pe data de 13 iunie si nici macar pana in ziua de azi (25 iunie) nu a plecat de la ei. Ma tot aburesc ca in 2-3 zile va pleca. Vreau sa stiu daca a mai cumparat cineva kung fu panda 2 si daca a sosit. Este prima experienta cu www.zavvi.com pana acum luam de www.shopto.net si imi soseau jocurile cam in 4-5 zile lucratoare.

  5. #2565 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asa am patit si eu cu o carte de la zavvi. Intr-un final o sa iti trimita jocul. Din cate am inteles au niste probleme momentan.

  6. #2566 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    numai zic ca am cumparat si un kinect de la ei zavvi_outlet de pe ebay si pe ala l-au pus la posta dupa 9 zile. am platit pe 13 si l-au pus la posta pe 22. Stiti cate zile fac pe posta lucruriile cumparate de pe ebay.co.uk ?

  7. #2567 SP
    Junior Member andyxbl's Avatar
    Stiti de unde as putea sa imi iau un kinect la pret decent?

  8. #2568 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Ltcol View Post
    numai zic ca am cumparat si un kinect de la ei zavvi_outlet de pe ebay si pe ala l-au pus la posta dupa 9 zile. am platit pe 13 si l-au pus la posta pe 22. Stiti cate zile fac pe posta lucruriile cumparate de pe ebay.co.uk ?
    In aprox. 10 zile

  9. #2569 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Quote Originally Posted by andyxbl View Post
    Stiti de unde as putea sa imi iau un kinect la pret decent?
    eu l-am luat de pe ebay cu 80 Lire + transport vreo 2 . cauta pe acolo sau daca vrei s-ar putea sa gasesti ceva SH.

  10. #2570 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Threadul ar trebui sa se numeasca TIPS & Tricks for ZAVVI
    Daca tie ti se pare inutil faptul ca noi vorbim despre problemele intampinate cu anumite site-uri, si nu intelegi ca aceste informatii pot sa fie importante si utile pentru persoanele care comanda pentru prima data de pe Zavvi, atunci ar trebui sa te rezumi la a poza in fata oglinzii din baie.

  11. #2571 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Ltcol View Post
    Salut,

    Am comandat pe www.zavvi.com KUNG FU PANDA 2. am platit prin paypal de pe data de 13 iunie si nici macar pana in ziua de azi (25 iunie) nu a plecat de la ei. Ma tot aburesc ca in 2-3 zile va pleca. Vreau sa stiu daca a mai cumparat cineva kung fu panda 2 si daca a sosit. Este prima experienta cu www.zavvi.com pana acum luam de www.shopto.net si imi soseau jocurile cam in 4-5 zile lucratoare.
    Ltcol, man am auzit ca-s probleme mari cu Kung Fu Panda 2 asta peste tot

  12. #2572 SP
    Member PumaS's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Daca tie ti se pare inutil faptul ca noi vorbim despre problemele intampinate cu anumite site-uri, si nu intelegi ca aceste informatii pot sa fie importante si utile pentru persoanele care comanda pentru prima data de pe Zavvi, atunci ar trebui sa te rezumi la a poza in fata oglinzii din baie.
    Nu cred ca trebuie sa devii atat de acid doar in cazul in care esti pe ciclu era o remarca nu o acuzare .

  13. #2573 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Nu cred ca trebuie sa devii atat de acid doar in cazul in care esti pe ciclu era o remarca nu o acuzare .
    Esti o persoana de o calitate indoielnica, asta ca sa nu zic mai mult, si o sa ma abtin de la a comenta ceva, pentru a nu starni o disputa.

  14. #2574 SP
    Member PumaS's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Esti o persoana de o calitate indoielnica, asta ca sa nu zic mai mult, si o sa ma abtin de la a comenta ceva, pentru a nu starni o disputa.
    Eu nu am inteles de ce a trebuit sa reactionezi asa de prima data cand eu doar am spus ce am crezut . Si daca am observat acest lucru , clar am citit cateva pagini , automat eram interesat de THREAD . Nu cred ca am jignit pe nimeni ,tocmai adunam informatii . Si ar fi mai uitl si mai informatim daca ar fi un thread despre ZAVVI . The END

    PS : Eu nu pot caracteriza oamenii dupa un post

  15. #2575 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Postez din nou ca sa vedeti ca era ultimul post de pe pagina anterioara.

    Am si eu o mica problema:de curand mi s-au stricat castiile de la ps3 si as dorii sa achizitonez o alta pereche insa la un pret mai mic...de ce? pentru ca daca si astea se strica nu o sa plang dupa bani cum fac acuma.O pereche de casti cu microfon si nu trebuie sa fie scumpe
    Daca stie cineva un link ar fii perfect

  16. #2576 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    A cumparat cineva de aici carduri PSN de pe acest site?
    PC Game Supply - Game Cards, Xbox, Playstation, iTunes Online

  17. #2577 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    da, sunt seriosi, trimit repede codurile
    prima data te suna ca sa confirmi datele introduse si comanda (dureaza 30 min), iar la comenzile ulterioare nu te mai suna si primesti mult mai repede codul (maxim 8 minute din experienta proprie)

  18. #2578 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Se face o saptamana de la comanda de pe Zavvi si inca e in stadiul de Awaiting Dispatch. Daca e vreo problema cu status update si gasesc jocul in posta maine-poimaine, OK, acceptabil.. Daca nu, pacat de preturile alea, dar pe viitor o sa revin la cei 15-20 lei dati in plus pe ShopTo, macar in 2-3 zile am jocul acasa..

  19. #2579 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Si eu am aceeasi problema cu TheHut. Comanda a fost facuta vineri dimineata deci normal trebuiau sa l trimita vineri seara, sau cel tarziu duminica seara. Azi comanda mea este tot la stadiul de "Processing".

    Anulez si iau de pe ShopTo, nu ma mai complic cu toti inaptii.

  20. #2580 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am vazut si eu ca, in ultima perioada, daca am plasat o comanda pe zavvi in weekend, au facut dispatch lunea, daca au avut produsul pe stoc. Inainte mai trimiteau si in weekend. De obicei, comenzile imi ajung intr-o saptamana, maxim doua.
    Eu sunt super multumit de ei. Doar ce mi-a ajuns LBP2 acasa (17,85 lire), iar astazi au expediat The Fight (9,85 lire).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 129 of 381 FirstFirst ... 29 79 119 127 128 129 130 131 139 179 229 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts