Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 271 of 381 FirstFirst ... 171 221 261 269 270 271 272 273 281 321 371 ... LastLast
Results 5,401 to 5,420 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #5401 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    The Last Of Us . varianta standard/simpla vine cu vriun redeem code?
    Vreau sa stiu daca sa cumpar jocul sh sau nou.

  2. #5402 SP
    Member TocSyk's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Gasesc undeva in RO Metal Gear Solid The Legacy Collection, la un pret acceptabil ?
    La media galaxy e la 200 RON, dar e stocul epuizat

  3. #5403 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Imi poate spune cineva va rog, cate lire e transportul la Shopto ?
    Multumesc

  4. #5404 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Simuleaza o comanda si poti vedea la sfarsit cat este. In principiu 3 sau 9 lire.

  5. #5405 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Jocurile de pe ShopTo ajung in ziua lansarii si daca aleg transportul fara tracking de 3 lire?

  6. #5406 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    eu numai cel de 3 lire l-am folosit si mi-au ajuns:
    • cu o zi inainte;
    • in ziua lansarii;
    • sau cel tarziu la o zi dupa.

  7. #5407 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Thanks! Cam scumpe domne jocurile next-gen in UK, daca preturile afisate de Altex sunt reale... vom cumpara de la ei.

  8. #5408 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pentru cine inca spera la Songbird, indiferent de varianta, pretul nu e acelasi pe ambele platforme. Mie mi-au zis ca nu mai au de PS3 si imi trimit de X360. M-am gandit ca pretul ramane acelasi, mai ales ca nu au mentionat ca pretul difera.
    Attached Images Attached Images 1458502_575880209125750_403546182_n.jpg

  9. #5409 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Doamne ce retardati sunt cei de la Altex...am asteptat astazi toata ziua sa imi confirme o precomanda si ciuciu... Maine se lanseaza jocul si ei o sa ma sune vineri!

    Dar stiu ce le fac le zic ca vreau jocul si cand vine curierul il refuz...!

    Nu e destul ca mi-au anulat comanda la GTA V de-am......
    Retarzi! Am zis sa numai fac nici o precomanda la ei...

  10. #5410 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Dute maine si il gasesti in magazin 100%...eu asa fac mereu ca am un noroc de imi anuleaza 90% din precomenzi.

  11. #5411 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Daca fac precomanda pe ShopTo, mi se opresc banii acum, sau cand se lanseaza jocul?

  12. #5412 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Dute maine si il gasesti in magazin 100%...eu asa fac mereu ca am un noroc de imi anuleaza 90% din precomenzi.
    Depinde si din ce oras.. Eu am asteptat BF4 inca din prima zi, si pauza (in Ploiesti). Am reusit sa-l cumpar pe 2 seara, dupa ce m-am rugat sa actualizeze stocul, fiindca la ei era mai scump cu 10 lei decat pe site.
    Am zis ca refuz sa dau cu 10 lei mai mult, fiindca nu-si onoreaza cum trebuie precomenziile!

  13. #5413 SP
    Banned Venom's Avatar
    Sunt idioti la faza asta, dar pe viitor sa stii ca de multe ori comanda online este mai ieftina ca raftul cel putin la Altex. Cand dai de cazuri din astea, agata un ciumpalac din magazin sa-ti faca o comanda online, dupa care poti sa-ti ridici produsul linistit cu pretul mai mic. Ei nu te informeaza de chestia asta din lene sau indiferenta (la salariul pe care il au si eu as face la fel).

  14. #5414 SP
    Member felixanu's Avatar
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Sunt idioti la faza asta, dar pe viitor sa stii ca de multe ori comanda online este mai ieftina ca raftul cel putin la Altex. Cand dai de cazuri din astea, agata un ciumpalac din magazin sa-ti faca o comanda online, dupa care poti sa-ti ridici produsul linistit cu pretul mai mic. Ei nu te informeaza de chestia asta din lene sau indiferenta (la salariul pe care il au si eu as face la fel).

    In privinta personalului de la Altex, scuzata sa-mi fie expresia dar sunt cei mai ordinari. Nu-ti ofera informatii nu te ajuta cu rezervarea in magazin, raspund numai in sictir s.a. La raionul jocuri se sta "closca pe oua". L-am rugat pe unul odata sa-mi fac o rezervare in magazin si mi-a raspuns indiferent ca nu face el asa ceva, si nu a fost prima data. A trebuit sa ma duc eu acasa sa fac rezevarea si sa ma intorc la magazin sa ridic jocul....

  15. #5415 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    True ... personalul din magazinele fizice Altex sunt praf ( sictiriti, ciudosi , frustrati, etc ), la varianta online am gasit personal mult mai calificat . La cei din magazine altex rezervare online inseamna ca ... ti-l lasa pe raft . E la noroc , daca vii la timp , ai rezervare iar daca ti-l ia altul inante ...ghinion

  16. #5416 SP
    Member felixanu's Avatar
    Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
    True ... personalul din magazinele fizice Altex sunt praf ( sictiriti, ciudosi , frustrati, etc ), la varianta online am gasit personal mult mai calificat . La cei din magazine altex rezervare online inseamna ca ... ti-l lasa pe raft . E la noroc , daca vii la timp , ai rezervare iar daca ti-l ia altul inante ...ghinion
    Nici la varianta online nu stau extrem de bine avand in vedere ca astept de iarna trecuta vreo 5 jocuri......

  17. #5417 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    intrebare: Amazon uk livreaza in romania? Daca da, cat costa livrarea?

  18. #5418 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    intrebare: Amazon uk livreaza in romania? Daca da, cat costa livrarea?
    Da, aprox. 10 lire (pt. console). Poti face o simulare si iti afiseaza si transportul, insa trebuie sa ai adresa de Romania in cont.

  19. #5419 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    aha, si mai am nevoie de ajutor cu o chestie: Am gasit Killzone Mercenary pe la ~22 lire insa nu stiu daca acel produs vine de la un magazin sau de la cineva (am auzit ca Amazon funcioneaza si ca un fel de okazii). Daca cumpar acel joc va fi trimis la mine automat sau trebuie sa vorbesc cu vanzatorul (stilul okazii)? produsul este urmatorul: Amazon.co.uk: Buying Choices: Killzone Mercenary (PlayStation Vita)

    ---------- Post added 06-11-2013 at 20:52 ----------

    am facut o simulare si primesc acest mesaj: We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below. Am incercat de la 3 useri diferiti.

  20. #5420 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    De la persoanele care vând prin amazon produse nu poți cumpăra pe o adresă din România, cu mici excepții. De asemenea, dacă cumperi de pe Amazon jocuri costul transportului este destul de ridicat pentru a fi indicat o astfel de achiziție... Noroc că există Robert Dinu și poți cumpăra prin el fără să coste transportul unui joc atât de mult!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts