Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 492 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 227 ... LastLast
Results 2,521 to 2,540 of 9837

Thread: Decizii

  1. #2521 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Spike2k- Iti recomand Bad Company 2
    RaverX - Alan Wake

  2. #2522 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    @RaverX: Red Dead Redemption

  3. #2523 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Alan Wake sau Red Dead Redemption ?
    Alan Wake

  4. #2524 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Daca tot se discuta de Alan Wake... care e mai "horror"/captivant, Alan Wake sau Dead Space?

  5. #2525 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike2k View Post
    Bad Company 2, Left 4 dead 2 sau Modern Warfare 2? m-ar interesa strict pt multiplayer
    L4D 2 nu am jucat decat foarte putin si mi-a placut. Bad Company 2 l-am jucat, nu pot spune ca nu mi-a placut, doar ca nu mai are acel farmec pe care-l aveau Battlefield-urile mai vechi. Sunt destule meciuri in care exista lag, sunt multe meciuri in care se joaca aproape toata lumea cu Recon... In concluzie, Bad Company 2 are destule avantaje, dar are si niste lucruri care-l impiedica sa fie cel mai bun joc multiplayer. Pe de alta parte, Modern Warfare 2 l-am jucat cel mai mult ( dintre cele enumerate de tine). Multe arme, multe harti, multe moduri de joc, in continuare foarte multi jucatori. Pe langa cele enumerata mai are 2 avantaje uriase fata de BC2: nu exista lag, actiunea e mult mai intensa ( in mare parte datorita hartilor mai mici). Intr-o perioada lumea se plangea de glitch-uri si de cei care le folosesc. Am jucat insa recent si nu am mai intalnit prea multe probleme. Personal iti recomand MW2.

    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Alan Wake sau Red Dead Redemption ?
    Ambele, dar daca vrei ceva pentru inceput: Alan Wake.

    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Daca tot se discuta de Alan Wake... care e mai "horror"/captivant, Alan Wake sau Dead Space?
    Nu stiu cum e Alan Wake, dar Dead Space este un horror foarte atmosferic si captivant. Sufera totusi de boala jocurilor de gen din ultima perioada, mai pe scurt: nu prea te sperie.

  6. #2526 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike2k View Post
    Bad Company 2, Left 4 dead 2 sau Modern Warfare 2? m-ar interesa strict pt multiplayer
    Te sfatuiesc sa mergi pe Call of Duty: Modern Warfare 2. Nu spun ca este mai bun decat celelalte jocuri, doar ca mie mi-a placut mai mult.

    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Alan Wake sau Red Dead Redemption ?
    Alan Wake este un horror imbinat cu action foarte bine realizat... depinde ce genuri de jocuri preferi. As merge pe Alan Wake, povestea mi se pare mult mai buna. In schimb daca vrei un single player bun si un multiplayer cat de cat bun pt. mai tarziu alege RDR, sigur o sa-ti ocupe mai multe ore.


    Pt. amandoi: Sa fiu sincer, 90% din alegeri se bazeaza pe preferinte, aici este vorba ce va incanta mai mult, degeaba va bagam noi pe gat un joc daca pe voi nu va atrage deloc respectivul gen

    Spor la jucat

  7. #2527 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Alan Wake vs. Silent Hill Homecoming, Metro 2033, GTA Episodes from Liberty City

  8. #2528 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Depinde de genul care iti place, daca iti place GTA IV mergi pe Episodes From Liberty City ca sa intelegi mai bine povestea
    Daca iti plac jocurile horror ia-ti Metro 2033

  9. #2529 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    el se refera daca sa cumpere numai alan wake sau celelalte 3 jocuri la un loc ? Eu zic ca ar merita mai mult celalte 3 jocuri . oricat de bun ar fi alan wake sigur nu ofera mai multe ore de gameplay si mai multa varietate decat celelalte 3 la un loc

  10. #2530 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    el se refera daca sa cumpere numai alan wake sau celelalte 3 jocuri la un loc ? Eu zic ca ar merita mai mult celalte 3 jocuri . oricat de bun ar fi alan wake sigur nu ofera mai multe ore de gameplay si mai multa varietate decat celelalte 3 la un loc
    Exact, la asta ma refeream. Alan Wake, sau cele 3.

  11. #2531 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Cele trei jocuri fara indoiala.

  12. #2532 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    aa....sry nu eram atent, atunci toate cele 3

  13. #2533 SP
    Banned No Limit's Avatar
    salut sunt nou pe aici, ce joc imi recomandati intre Singularity sau Sniper Ghost Warrior

  14. #2534 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Eu as merge pe Singularity... nu l-am jucat inca dar din ce am vazut si ce mi s-a povestit este foarte ok. Asteapta si o parere a cuiva care l-a jucat..

  15. #2535 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by No Limit View Post
    salut sunt nou pe aici, ce joc imi recomandati intre Singularity sau Sniper Ghost Warrior
    Nu le-am jucat, dar Sniper: Ghost Warrior pare doar un joc mediocru. Singularity pare un joc bunicel, dar nu te astepta la o minune. In locul tau as cumpara Singularity.

  16. #2536 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Mafioso returns

  17. #2537 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Killswitch View Post
    Mafioso returns
    Si-a luat ban deja... cred ca e un record pe CG.

  18. #2538 SP
    Member Alex De Large's Avatar
    HTC Legend sau HTC Desire?

  19. #2539 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex De Large View Post
    HTC Legend sau HTC Desire?
    clar DESIRE

  20. #2540 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex De Large View Post
    HTC Legend sau HTC Desire?
    La chestia asta ma gandesc si eu de ceva timp. Legend e mult mai aratos si mi se pare ca sta mult mai bine in mana, un alt avantaj ar fi si marimea. Pe de alta parte, Desire are un display cu rezolutie mai mare, un procesor mai puternic... doar ca nu arata la fel de bine. Avand in vedere ca multe din aplicatiile pentru Android ruleaza lejer si pe HTC Magic sau HTC Hero( mai slab decat Legend/Desire), cred ca design-ul ar putea fi un factor important. Daca vrei insa cel mai puternic telefon cu Android de pe piata, mergi pe Desire.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 492 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 227 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts