Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 185 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1021 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai de aceea iti ziceam sa joci mai wide si sa pui accentul pe crossing si header, ca sunt op in fifa 14, cauta in header bun din spania si incearca-l in locul lui benzema. ce packuri ai luat, de cati gold ?

  2. #1022 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pai de aceea iti ziceam sa joci mai wide si sa pui accentul pe crossing si header, ca sunt op in fifa 14, cauta in header bun din spania si incearca-l in locul lui benzema. ce packuri ai luat, de cati gold ?
    Am luat un pack de 25k gold si a fost varza, si cele mai multe de 7500 gold. Daca iei unul dupa altul ai mari sanse sa iti iei teapa. Iti da un jucator bun sa zicem, si apoi varza toate. Eu le luam deobicei la distanta de ore , zile intre ele ele...spre ex.

  3. #1023 SP
    Member Kupy's Avatar
    Nu e adevărat, sunt doar speculații. Drop rate e ff mic și sunt mai multe etape de drop rate de trecut ca sa ajungi la elite gold player. E mult de explicat, însă concluzia e ca nu are legătură cu timpul între pachete. E mai ușor sa crezi asta decât ca nu ai noroc. Plus ca dacă ai 2200 de puncte de ex, nu cred ca ai putea rezista sa deschizi un pachet pe săptămână.

  4. #1024 SP
    Member dragosbc's Avatar
    cum e vidic ?merita 10000 coins ?

  5. #1025 SP
    Junior Member catalyn2014's Avatar
    cum fak sa imi bag si eu fifa point pe cont de fifa 14 pentru ultimate team daca puteti sa ma ajutati si pe mn :d

  6. #1026 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  7. #1027 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team
    in sfarsit am gasit solutia pentru ca Hulk sa aiba 10 chem . yay for me

  8. #1028 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by ovilix View Post
    EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team
    in sfarsit am gasit solutia pentru ca Hulk sa aiba 10 chem . yay for me
    in ce div esti cu echipa asta?

  9. #1029 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Eu vin cu o alta intrebare: merita investit in Chemistry Styles ? Eu mi-am facut cateva echipe si am cumparat la o parte din jucatori (am gasit destule pana la 1K, mai mult nu dau pe asa ceva), dar nu pot spune ca am vazut o diferenta uriasa, e net mai mica decat cea dintre o echipa cu chemistry mic si una cu chem mare.

  10. #1030 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Echipele mele:

    EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team

    EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team

    EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team

    in ultimul timp sunt in criza, am retrogradat din prima divizie pana in a 3-a...rusinos

  11. #1031 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    in ce div esti cu echipa asta?
    momentan sunt in a doua divizie...

  12. #1032 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    E incredibil ..si eu de 2 zile am 18 infrangeri si 2 victorii..nu stiu ce sa mai zic cel putin jumate din ei simteam ca pot sa i bat...din div 3 sunt iar in 5

  13. #1033 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Dar eu ce să mai zic ?! Din div1 m-am dus până în div5
    De azi , banii (coins) pe care îi fac o sa cumpăr Gold Pack-uri . Poate am și eu noroc și îmi pică un jucător bun

  14. #1034 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Mie ce mi a cazut mai bun sunt Damjanovic negru..Jesus Navas,Mata si Benzema

    ---------- Post added 05-12-2013 at 13:48 ----------

    Asta la pack de 7500..am deschis unul de 25000 si mi au cazut numai circuri....

  15. #1035 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    in pack mi.au cazut: Dani Alves, hulk, young si jovetic ..

  16. #1036 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    van persie deocamdata a fost singurul bun...in rest mai nimic... nici in alea pt season ticket sau premium gold pt editia limitata... nu merita banii..doar pt o carcasa de metal cu messi...

  17. #1037 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    E incredibil ..si eu de 2 zile am 18 infrangeri si 2 victorii..nu stiu ce sa mai zic cel putin jumate din ei simteam ca pot sa i bat...din div 3 sunt iar in 5
    eu dupa 5 infrangeri de 2 zile am vreo 7 victorii 2 egaluri si vreo 2 infrangeri . Tot schimb echipele, jucatori,tactica etc...am impresia ca degeaba ne agitam ca tot EA iti aranjeaza meciurile dupa cum vor ei....

    ---------- Post added 05-12-2013 at 16:09 ----------

    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Mie ce mi a cazut mai bun sunt Damjanovic negru..Jesus Navas,Mata si Benzema

    ---------- Post added 05-12-2013 at 13:48 ----------

    Asta la pack de 7500..am deschis unul de 25000 si mi au cazut numai circuri....
    am luat ieri si azi in total vreo 6 pack.uri de 7500, cel mai bun jucator e Fred care mi.a cazut...deci multa bafta aaa...si portarul De Gea..

  18. #1038 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu nu iau packuri, asta e clar, mi se pare waste of money ce recomandati dintre astia 3? i-ati avut?

    Compare 82 Eriksen vs 83 Kagawa - FIFA 14 Ultimate Team Player Stats | Futhead

    eu tind spre eriksen dar nu e atat de agil si rapid ca ceilalti doi

  19. #1039 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Poate avem noroc sapt asta de Bale sau Robben ca sunt in echipa saptamanii

    ---------- Post added 05-12-2013 at 14:48 ----------

    Eu am tot deschis pt ca obiectivul meu e Diego Costa negru care e in jur de 100000 pe care e f greu sai strang asa...mi a cazut Mata de 50000 am zis ca mai pica cv...

  20. #1040 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pack-urile sunt ca pescuitul sportiv catch and release. prinzi dar nu pastrezi nimic. asa si cu packurile, deschizi si nu iei nimic bun

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 185 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts