Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 185 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 ... LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1521 SP
    Member nomak2008's Avatar
    sincer....era de rosu.. cat despre echipa ta cel care m-a impresionat cel mai mult dupa aguero a fost hazard ....o bestie de jucator

  2. #1522 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Da , si pe mine m-a impresionat . Sut puternit , viteza , tehnica ...nu ma așteptam .

  3. #1523 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    astia la EA cum da cadoul ala ,cand vrea ei?

  4. #1524 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Se baga cineva la Friendlies ?

  5. #1525 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    astia la EA cum da cadoul ala ,cand vrea ei?
    Banuiesc ca te referi la "cadoul" din webapp.
    A fost promotie pe parioada sarbatorilor. S-a incheiat la 3 ianuarie.
    Dau la ocazii speciale...

  6. #1526 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Tu ai primit ceva pe 3?

  7. #1527 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Scuze. Pe 2 s-a incheiat. Pe 3 nu s-a mai primit nimic.

  8. #1528 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    @ Cristian2191 - Cred ca Yaya Toure te-ar ajuta foarte mult..e prea ofensiva echipa ta... eu as vrea sa am adversari cu echipe de genul ... acum fara sa te superi pe mine... O spun in sensul ca ai o echipa foarte tehnica insa fara forta, iar daca te prinde unul care stie forte bine jocul pe CA, si stie sa se si apere, atunci va fi foarte greu... Sincer, de cand l-am cumparat pe Yaya, vede diferenta, am echipa mult mai sigura defensiv...

  9. #1529 SP
    Member gl79lui's Avatar
    ce sistem joci cu Yaya? il am si eu CDM si joc 41212 si intr-adevar e f bun, insa cand ma prinde o echipa 433 e deranj mare la mine

  10. #1530 SP
    Member Sopi's Avatar
    Salut,mi-am cumpar saptamana trecuta fifa 14 pentru xbox 360,si am WIFI si am vazut ca sunt facute toate transferurile dar cand dau sa joc "Create Tournamet" cu 4-5 prieteni nu sunt facute transferurile...dc?

  11. #1531 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    trebui sa ti platesti netul si pt xbox live....pe 1 luna 3 luni sau 1an separat de netul tau de acasa....asta este micul dezavantaj la xbox..fata de ps2..3 unde nu mai platesti netul...

  12. #1532 SP
    Member Sopi's Avatar
    Deci ca sa am toate transferurile facute la zi in "Create Tournament" trb sa platesc si sa joc un meci rapid nu...ce prostie

  13. #1533 SP
    Junior Member LuigiSADU's Avatar
    jucati FIFA 14 UT PS3 careva?
    lasati un PSN ID sau bagati-l pe al meu: LuigiUKFIFA
    nu stiu daca am nimerit topicul

  14. #1534 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    @ Cristian2191 - Cred ca Yaya Toure te-ar ajuta foarte mult..e prea ofensiva echipa ta... eu as vrea sa am adversari cu echipe de genul ... acum fara sa te superi pe mine... O spun in sensul ca ai o echipa foarte tehnica insa fara forta, iar daca te prinde unul care stie forte bine jocul pe CA, si stie sa se si apere, atunci va fi foarte greu... Sincer, de cand l-am cumparat pe Yaya, vede diferenta, am echipa mult mai sigura defensiv...
    Stiu , e pe lista de transferuri si l-as incerca pe postul de CM la formatia pe care o joc eu 4-3-3 (4) . Sunt unele meciuri in care ma prinde adversarul pe contraatac pt ca , cum ai spus si tu , am o echipa mai ofensiva .

  15. #1535 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Cum mai arata echipa ta?

  16. #1536 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Sopi View Post
    Deci ca sa am toate transferurile facute la zi in "Create Tournament" trb sa platesc si sa joc un meci rapid nu...ce prostie
    pai cum te jucai cu prietenii tai nu pe net? sau va jucati pe aceeasi consola?

  17. #1537 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Cum mai arata echipa ta?

    http://www.easports.com/fifa/footbal...qVqw6nKI4W:ps3

    Nimic nou deocamdata ...banii din trading castigati am cumparat pack-uri dar nu a picat nimic bun...

  18. #1538 SP
    Member bungabunga's Avatar
    O echipa buna. Eu momentan am linie de clasament 1-1-1 in div 6 deci probabil ca promovarea la tura urmatoare. A cam inceput sa se simta nevoia unor mici imbunatatiri la echipa, momentan am Adler, Piszcheck, Hummels, Dante, Alaba, Luis Gustavo, Farfan, Elia, Diego, KP Boateng si Aubameyang.

    Probabil o sa-i iau pe Gotze si Reus. Din pacate pe PS3 vad ca IF KP Boateng e prea scump, asa ca va trebui sa merg pe Levandowski.

  19. #1539 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am avut eu echipa din campionatul germaniei si am reusit sa ma mentin in div1 de doua ori . Dupa ...pana in div6 am retrogradat si am vandut tot .


    Echipa de silver din campionatul angliei are cineva ?

  20. #1540 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cum se misca nasri in comparatie cu cazorla, eu l-am vandut, nu m-am obisnuit deloc cu el. dar navas fata de valencia ? il am si pe walcot, dar e slab rau de tot, in afara de pace, e 0 barat si cam dubios, ca in real life e super bun jucator, cred ca astia de la EA i-au subestimat mult prea mult pe cei de la Arsenal si Liverpool

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 185 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts