Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 703 of 903 FirstFirst ... 203 603 653 693 701 702 703 704 705 713 753 803 ... LastLast
Results 14,041 to 14,060 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14041 SP
    Member Striker09's Avatar
    O sa te conectezi pe zona unde ai contul pe care te-ai logat.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  2. #14042 SP
    Junior Member Stefan marius's Avatar
    Salut tuturor..sunt nou pe forum..si nu stiu daca ma adresez bine aici. Am si eu o problema la ps4..vreau sa joc fifa 16 cu un prieten..eunu am jocul..asa ca il creeaza el si imi da invitatie prin share play.cand intru in joc..lui i se misca perfect pe cand mie..mare lag..am incercat sa fac eu jocul fifa 15 de data asta..acelasi lucru el nu are jocul si il fac prin share play..mie mi se misca super bine si el are lag..daca ma puteti ajut va rog as fi rcunoscator..si scz daca am pus o intrebare stupida..am ps 4 de 2 saptamani deci sunt nou

  3. #14043 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Avem vreun thread cu trophy boost pe aici si eu nu stiu de el? Search-u de la tapatalk e super enervant.

  4. #14044 SP
    Member dan1703's Avatar
    Quote Originally Posted by Stefan marius View Post
    Salut tuturor..sunt nou pe forum..si nu stiu daca ma adresez bine aici. Am si eu o problema la ps4..vreau sa joc fifa 16 cu un prieten..eunu am jocul..asa ca il creeaza el si imi da invitatie prin share play.cand intru in joc..lui i se misca perfect pe cand mie..mare lag..am incercat sa fac eu jocul fifa 15 de data asta..acelasi lucru el nu are jocul si il fac prin share play..mie mi se misca super bine si el are lag..daca ma puteti ajut va rog as fi rcunoscator..si scz daca am pus o intrebare stupida..am ps 4 de 2 saptamani deci sunt nou
    E de la net... va trebuie net mai bun si oricum share play nu e foarte bine optimizat. De ex mi-a facut un prieten shsre play la ac syndicate si mi se misca fara un pic de lag, atat ca se mai vedeau niste pixeli, mai ales cand se misca. Daca statea pe loc, arata ca atunci cand ma jucam pe consola mea.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  5. #14045 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Merge perfect Share Play dacă ai viteză mare de upload, eu nu am avut probleme

  6. #14046 SP
    Junior Member Javuvu's Avatar
    Salut! Un site de unde pot cumpara playstation network card uk mai ieftin stie careva?Am cumparat consola recent am facut cont pe uk(asa a zis aia de la magazin ca e mai bine)am activat si 3 luni ps plus si mai tarziu am aflat ca merge facut cont si pe ro si e functional.As vrea sa cumpar The Elder Scrol ai nu stiu ce sa fac ..sa fac cont de ro sa il iau de acolo sau sa il cumpar de pe uk si sa raman pe uk? Si ce pret are The Elder Scrols pe ro? Pe uk e 25£ .

  7. #14047 SP
    Banned Templier's Avatar
    aici sunt destul de ieftine cardurile

    http://www.consolegames.ro/forum/f11...us/index4.html

    vb cu Robert Dinu

  8. #14048 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @Javuvu
    The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Imperial Edition - 129.9
    The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Imperial Edition is the ultimate way to experience Tamriel. The Imperial race is able to play in any alliance you choose. You'll be able to travel around Tamriel with your trusty Imperial White Horse. Your character will have immediate access to craft Imperial gear, or transform existing gear into the Imperial style. Adventuring can be lonely, good thing you'll have a companion to adventure with, an exclusive Mudcrab vanity pet. If the adorable Mudcrab isn't enough company, the Rings of Mara will allow you to complete the Ritual of Mara, where you and a friend will receive an experience bonus when playing together. Version supports English, French, German.
    The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - 109.9
    Attached Images Attached Images elder-scrolls-1.jpg elder-scrolls-2.jpg

  9. #14049 SP
    Junior Member Javuvu's Avatar
    Pfff ce ma oftic ca am activat ps plus pe uk.Maine ajung acasa si fac cont pe ro . Sunt cumva avantajati cu ceva cei cu cont de uk fata de cei ro? Si daca fac cont pe ro pot folosi acelas email de pe contul uk? Si unde e mai bn sa ai cont pe uk sau ro? (Scuzati valul de intrebari , numai nedumeriri am in cap) Ty.

  10. #14050 SP
    Member musat's Avatar
    Stiti daca Star Wars Battlefront se poate juca in 2 pe aceasi consola? Am gasit cate ceva pe net despre asta dar nu sunt sigur.

  11. #14051 SP
    Member dan1703's Avatar
    Quote Originally Posted by Javuvu View Post
    Pfff ce ma oftic ca am activat ps plus pe uk.Maine ajung acasa si fac cont pe ro . Sunt cumva avantajati cu ceva cei cu cont de uk fata de cei ro? Si daca fac cont pe ro pot folosi acelas email de pe contul uk? Si unde e mai bn sa ai cont pe uk sau ro? (Scuzati valul de intrebari , numai nedumeriri am in cap) Ty.
    Vezi ca eso e mai ieftin in magazine online, acum cateva saptamani era 99lei la altex, verifica acolo mai intai.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  12. #14052 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Stiti daca Star Wars Battlefront se poate juca in 2 pe aceasi consola? Am gasit cate ceva pe net despre asta dar nu sunt sigur.
    Da se poate

  13. #14053 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Mi se pare ca Star Wars se poate juca in 2 doar in story mode nu si online? Poate sa confirme cineva?

  14. #14054 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da, doar modul offline merge in split screen. E un mod in care omori valuri după valuri de inamici.

  15. #14055 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    asa mai in gluma . vedeti ca si la xone sunt probleme

  16. #14056 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Quote Originally Posted by nafets View Post
    Mi se pare ca Star Wars se poate juca in 2 doar in story mode nu si online? Poate sa confirme cineva?
    Da confirm.

  17. #14057 SP
    Member musat's Avatar
    A aparut update versiunea 3.15 pentru sistem. Doar: "update improves the quality of the system performance" !

  18. #14058 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    defapt au rezolvat bugul de la www ca sa nu mai poti instala linuxul prin el

  19. #14059 SP
    Member musat's Avatar
    Ce nasol ! Am ratat sansa sa instalez Linuxul pe consola si tocmai vroiam sa fac asta saptamana viitoare .

  20. #14060 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ahahaha cum ii jocu asta ca imediat imi iau PS4 numa pt. el

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts