Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 549 of 903 FirstFirst ... 49 449 499 539 547 548 549 550 551 559 599 649 ... LastLast
Results 10,961 to 10,980 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #10961 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Damn, a mea a terminat toata seria God of War, a stat cu sufletul la gura la toate Uncharted + The Last of Us, la Skyrim statea cu tableta in brate si imi zicea pe unde sa o iau la diverse quest-uri, la fel si la Assassin's 2 cand cautam penele copilului ala. Nu suporta insa nimic cu masini. Educati-le si voi incet si usor, la modul: ia ajuta-ma sa gasesc ceva intr-un quest. La mine cam asa a inceput cu Oblivion. Si a inceput sa ii placa. Acum nici nu stiu care e gamer mai mare

  2. #10962 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Baieti, vreau sa-mi iau un monitor pentru a-mi muta PS4 in camera la mine. Ideea e ca as vrea mai intai sa vad daca prinde wifi-ul, problema este ca... nu am cu ce sa aflu asta . Singurul ecran la care pot sa-l conectez e TV-ul si nu-mi vine sa ma mut cu el pana aici. Mai am vreo optiune?

  3. #10963 SP
    Member legokid220's Avatar
    Prietene mea e Hardcore PS vita, imi face trofee si ma ajute cu ghiduri pe ps4 . Si bine inteles ... moartea ei Rayman .. m-a pus sa-l cumpar de 4 ori. 2 ori pe vita. si 2 pe ps3 si ps4
    Iar cadoul de la ea de ziua mea a fost PS4 Love Her So Much !! Deh .. daca tot am inceput sa ne laudam.. am zis s-o fac si eu

    ---------- Post added 11-02-2015 at 18:31 ----------

    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Baieti, vreau sa-mi iau un monitor pentru a-mi muta PS4 in camera la mine. Ideea e ca as vrea mai intai sa vad daca prinde wifi-ul, problema este ca... nu am cu ce sa aflu asta . Singurul ecran la care pot sa-l conectez e TV-ul si nu-mi vine sa ma mut cu el pana aici. Mai am vreo optiune?
    Muta-te cu laptopul... daca prinde bine . inseaman ca ps4 o sa prinda ceva mai prost (poate chiar mai prost decat de asteptai, asta in functie si de ce ruter ai) dar nu-ti recomand sa pui ps4 pe wi fi.. e de c**at. si langa ruter daca stai tot o arde prost.
    Despre monitor.... nu stiu. ia-ti ceva mare cu raspuns mic. gen 1ms, 2ms .. pt gaming.

  4. #10964 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cu monitorul nu-i problema, stiu de care sa-mi iau. Si cu laptopul prind foarte bine, dar nu am vrut sa ma bazez pe asta. Am incercat cu remote play prin Android la sugestia cuiva si nu tine semnalul, dar na, vorbim totusi de un telefon. Oricum, cred ca am sa incerc sa trag un cablu, desi e cam greu ca-i distanta destul de mare.

  5. #10965 SP
    Member dan1703's Avatar
    Daca trece printr-un perete iti zic eu ca nu-ti merge(mai ales la party) eu il am la 3m de router si merge acceptabil(nu excelent)

  6. #10966 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si daca trece prin doi pereti?
    Poate se anuleaza unul pe celalalt. Minus cu minus da plus.

  7. #10967 SP
    Member dan1703's Avatar
    Clar nu ai sanse...ps4 nu e ca ps3, dar nu stiu de ce...la ps3 trecea si prin 4 pereti si mergea brici...

  8. #10968 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu te baza pe wifi, daca poti pune un cablu. merita de 10x mai mult asa.

  9. #10969 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pana acum 3 sapt am avut PS4 conectat prin cablu, apoi m-am mutat si varianta asta a picat. Din pacate, modulul de Wi-Fi al PS4-ului este de toata jena. Desi folosesc un router destul de bun, semnalul ce ajunge la PS4 este slab. Nu mi-a venit sa cred ca nu are banda de 5 Ghz si nici ca TV-ul si mediaplayer-ul au semnal muuult mai bun decat el.
    Mentionez ca semnalul de Wi-Fi trece printr-un perete si este la 5m distanta.

  10. #10970 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Deci e clar, eu cu doi pereti intre nu am nicio sansa. O sa ma uit weekendul asta de cablu si o sa-mi trag pana in camera, mersi mult!

  11. #10971 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Cica multiplayer liber in weekend:

  12. #10972 SP
    Junior Member Alin68's Avatar
    Salut la toata lumea! Am si eu o problema si va cer putin ajutor: Am o consola PS4 la care mi-am facut si cont PSplus pentru a juca online dar jocul GTA 5 pe care vreau sa-l joc nu se poate conecta online pentru ca ar trebui sa-i fac update si nu stiu cum sa-l fac,unde trebuie sa intru?? Multumesc anticipat !

  13. #10973 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Updatul se face aingur de obicei, il gasesti la downloads, trebuie sa astepti, probabil e mare, daca nu apare acolo si tot iti cere update, te duci pe joc , dai Option si ai acolo Check for update....

  14. #10974 SP
    Junior Member Alin68's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Updatul se face aingur de obicei, il gasesti la downloads, trebuie sa astepti, probabil e mare, daca nu apare acolo si tot iti cere update, te duci pe joc , dai Option si ai acolo Check for update....
    Multumesc mult ! O sa incerc in seara asta si revin cu raspunsul .O zi buna !

  15. #10975 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    trebuie sa ai si Playstation+ cumparat. Daca nu il ai, iti va merge in acest weekend ca e gratuit

  16. #10976 SP
    Junior Member Alin68's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    trebuie sa ai si Playstation+ cumparat. Daca nu il ai, iti va merge in acest weekend ca e gratuit
    Il am ,am cumparat pe 1 an de zile !

  17. #10977 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    @Alin68 Daca consola nu a facut update la joc atunci apasa butonul Options cand esti la icoana GTA V si apasa Check for update.

  18. #10978 SP
    Member dan1703's Avatar
    Am si eu o intrebare...cum pot plati pe psn cu paypal facut pe card romanesc? Am incercat o data si nu a mers...dar daca platesc cu cardu direct am vazut ca merge...vreau sa-mi cumpar ps plus pt 1 an cu paypalu...ca alternativa stiti site-uri sigure de unde as putea cumpara? Am incercat pe amazon, dar nu mai gaseam optiunea de a plati cu paypal(acum un an am platit cu paypal pe amazon...)

  19. #10979 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Pe ce cont ? Daca e pe ro cumpara direct cu un card doar asa merge, daca e usa sau uk sunt siteuri unde ciomperi un cod de plus cu paypal si il introduci pe psn

  20. #10980 SP
    Member dan1703's Avatar
    Este de uk...stii vreun site de incredere?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts