Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 244 of 404 FirstFirst ... 144 194 234 242 243 244 245 246 254 294 344 ... LastLast
Results 4,861 to 4,880 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4861 SP
    Member smits's Avatar
    Pai au ajuns la vreo 2100 si parca?

    si au vreo inca vreo 2900 de onorat.

    so prin vara.

  2. #4862 SP
    Junior Member paul94's Avatar
    salut,
    unde anunță retailers de obicei că urmează restock de PS5? Facebook?

  3. #4863 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by paul94 View Post
    salut,
    unde anunță retailers de obicei că urmează restock de PS5? Facebook?
    Eu nu am observat ca anunta undeva, apar la intamplare, dar poate nu urmaresc eu unde trebuie...

  4. #4864 SP
    Junior Member andrei_ghi's Avatar
    Salutare, dintre cei care au primit comanda Altex, ati primit cumva si acel voucher de 100 de lei? Poate am inteles eu gresit, dar pot sa jur ca la telefon cand am fost sunat sa confim comanda, mi s-a spus ca urmeaza sa primesc si un voucher.

  5. #4865 SP
    Junior Member Redefine07's Avatar
    Salut , eu inca n-am primit nici un voucher ,la fel mi s-a spus si mie dar nu-mi mai pasa sincer am consola

  6. #4866 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Aveti răbdare, probabil se trimit cândva în perioada următoare, dupa ce livrează consolele tuturor celor pe care i-au sunat tura asta.

  7. #4867 SP
    Junior Member andrei_ghi's Avatar
    Quote Originally Posted by Redefine07 View Post
    Salut , eu inca n-am primit nici un voucher la fel mi s-a spus si mie , dar nu-mi mai pasa sincer am consola
    Asta clar! Nu stiam daca am inteles eu prost.

  8. #4868 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, va inteleg frustrarile, dar haideti, va rog, sa ramanem on topic aici

  9. #4869 SP
    Member bdevil's Avatar
    Care mai sunt ultimele numere de ordine care si-au primit consolele de la Altex? Ca nu as vrea sa-mi tin banii blocati aiurea, sa platesc consola in avans si eu sa am vreo surpriza ca nu vine pana-n vara.

  10. #4870 SP
    Junior Member Phorkias's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Care mai sunt ultimele numere de ordine care si-au primit consolele de la Altex? Ca nu as vrea sa-mi tin banii blocati aiurea, sa platesc consola in avans si eu sa am vreo surpriza ca nu vine pana-n vara.
    Cum adica platesti consola in avans? Din cate stiu Altex te suna, te intreaba daca o vrei si daca da ti trimite link de plata. Sau era o metafora asa cu plata in avans?

  11. #4871 SP
    Junior Member pachaman05's Avatar
    Am citit mai sus ca numarul de ordine este undeva la 2100 pentru consola normala, dar oare pentru cea digitala stiti ceva? Eu am numarul 1971, sunt sanse sa prind consola digitala sau sa imi iau adio? Ca din ce am inteles stocul este mult mai mic pentru cele digitale

  12. #4872 SP
    Junior Member rzvro's Avatar
    Si eu am 970 la cea digitala, dar cred ca nu au adus deloc.

  13. #4873 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Era cineva aici pe forum care are Nr 3 la digitală și nu a fost sunat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #4874 SP
    Member Striker09's Avatar
    Incerc si eu... chiar daca e o doleanta imposibila. Daca e cineva care renunta la comanda... sunt aici sa o primesc cu bratele deschise. Am comandat inca din precomanda (17.09.20 cred) la eMag dar dupa o luna de utilizare, prin decembrie, a inceput sa-mi dea eroare 108255 ceea ce e aproape decesul consolei. Am trimis PS5-ul la garantie inapoi pentru remediere, nici nu i-a interesat pe cei din marea corporatie si au trimis banii inapoi fara prea multe explicatii. Ma vad in ipostaza de a da refresh fara mari sanse (din ce vad) de a mai gasi ceva.
    1. Daca cineva vrea... Multumesc.
    2. Nu cumparati fara garantie!

  15. #4875 SP
    Member smits's Avatar
    Ai incercat toti pasii legat de eroarea aceea?

  16. #4876 SP
    Member Striker09's Avatar
    N-as vrea sa incarc thread-ul asta cu problema mea, dar o sa raspund. Am luat in lung si in lat toate video-urile de pe youtube, reddit, samd. Din pacate se agrava orice faceam, era ca o relatie pe final . Artefacte, iesea din joc imediat, freeze-uri incontinuu... dupa ce intram la un moment dat si dupa factory settings sau reset simpu. La Miles Morales imi arata doar un fade din primul screen al jocului, ala cu Sony presents cred.

  17. #4877 SP
    Member smits's Avatar
    Imi pare rau.

    Sper ca vei da de una oke.

    Succes!

  18. #4878 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by Phorkias View Post
    Cum adica platesti consola in avans? Din cate stiu Altex te suna, te intreaba daca o vrei si daca da ti trimite link de plata. Sau era o metafora asa cu plata in avans?
    In sensul ca nu mi-ar prinde bine banii blocati si consola sa fie pe stoc tocmai in august - septembrie, sunt sanse mari sa o gasesti la alti retaileri de afara din EU in tot acest timp.

    Quote Originally Posted by rzvro View Post
    Si eu am 970 la cea digitala, dar cred ca nu au adus deloc.
    Eu am 1425 la cea digitala, si la fel, niciun semn. Slabe sanse la digital edition.

  19. #4879 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Incerc si eu... chiar daca e o doleanta imposibila. Daca e cineva care renunta la comanda... sunt aici sa o primesc cu bratele deschise. Am comandat inca din precomanda (17.09.20 cred) la eMag dar dupa o luna de utilizare, prin decembrie, a inceput sa-mi dea eroare 108255 ceea ce e aproape decesul consolei. Am trimis PS5-ul la garantie inapoi pentru remediere, nici nu i-a interesat pe cei din marea corporatie si au trimis banii inapoi fara prea multe explicatii. Ma vad in ipostaza de a da refresh fara mari sanse (din ce vad) de a mai gasi ceva.
    1. Daca cineva vrea... Multumesc.
    2. Nu cumparati fara garantie!
    Foarte ciudat, dar aici se vede diferenta de mentalitate. Din ce stiu, Altex a pus deoparte din fiecare transa, un procent ff mic, tocmai pentru a acoperi acele console cu probleme care ar ajunge in service.
    eMag se pare ca nu a facut asta si...aici e doar vina celui care se ocupa de departamentul de jocuri de la eMag

    Ce sa zic - ma bucur ca nu mi-am bagat consola in service pentru galagia pe care o face, pentru ca cel mai probabil pateam la fel ca tine...

  20. #4880 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Bdevil cum adica sa iti ai banii blocati ? Stii ca nimeni nu are banii blocati, altex te suna, iti da link de plata, dai bani si e ca si cum ai fi facut comanda din nou. Dupa ce achiti in 3-5 zile vine consola, poate chiar mai devreme depinde unde stai. Nu stiu ce incerci sa zici

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts