Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 545 of 1175 FirstFirst ... 45 445 495 535 543 544 545 546 547 555 595 645 1045 ... LastLast
Results 10,881 to 10,900 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #10881 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    daca am un account pe Romania si imi fac unul de UK ca sa descarc un DLC pentru un joc, o sa pot sa folosesc acel DLC si pe accountul de Romania?
    Da.

  2. #10882 SP
    Junior Member Phonyx's Avatar
    Maine imi ajunge ps3-ul si as vrea sa fac update de fw ce imi recomandati cum sa fac direct cu ps3 sau pe un stik usb,Merci frumos.

  3. #10883 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by Phonyx View Post
    Maine imi ajunge ps3-ul si as vrea sa fac update de fw ce imi recomandati cum sa fac direct cu ps3 sau pe un stik usb,Merci frumos.
    Conectezi ps3-ul la net prin cablu sau wireless, e cel mai simplu asa.

  4. #10884 SP
    Junior Member Phonyx's Avatar
    Ms mult asa o sa fac.

  5. #10885 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    am si eu o intrebare...am auzit ca fifa 10 strica blocul optic la ps3 sau ceva de genu si vreau sa stiu daca este adevarat pt ca mi-am cumparat jocul de curand si nu prea vreau sa am surprize si ce trebuie sa fac ca sa previn
    Da, cica s-au gasit pioneze pe unele discuri cu fifa pe altele nano ace, zgarie lentila. Hai ca is curios de unde ai scos lucru asta, dane un link daca tot zici ca ai citit undeva.

    P.S. Mie mi sa dus blocu optic de la jocuri cumparate de pe psn

  6. #10886 SP
    Junior Member PiTbull's Avatar
    imi explica si mie cineva care e treaba cu zonele la jocurile din bazar....zona 1...2.. si cum imi dau seama ce zona e jocul meu ?

  7. #10887 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by PiTbull View Post
    imi explica si mie cineva care e treaba cu zonele la jocurile din bazar....zona 1...2.. si cum imi dau seama ce zona e jocul meu ?

    Pe spatele carcasei ai o imagine, cu un glob pamantesc si un numar (1,2 sau 3). Acest numar reprezinta zona jocului (Europa,USA sau Asia). Poti sa-ti cumperi linistit orice joc . Jocurile de ps 3 sunt region free.

  8. #10888 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by PiTbull View Post
    imi explica si mie cineva care e treaba cu zonele la jocurile din bazar....zona 1...2.. si cum imi dau seama ce zona e jocul meu ?
    Zona 1 = America/Canada
    Zona 2 =Europa
    Zona 3 =Asia

    Ca sa afli zona jocului cauta pe carcasa asta:
    Attached Images  

  9. #10889 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Stie cineva vreun centru de inchiriat filme pe Blu-ray in Bucuresti

  10. #10890 SP
    Member dayday's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Stie cineva vreun centru de inchiriat filme pe Blu-ray in Bucuresti
    dar in cluj ?

  11. #10891 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Stie cineva vreun centru de inchiriat filme pe Blu-ray in Bucuresti
    Localizare magazine inchiriere dvd si vanzare blu-ray


    Quote Originally Posted by dayday View Post
    dar in cluj ?

    Contact | HMF Movie Gallery

  12. #10892 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    More Avatar Options Coming to PlayStation Network Tomorrow – PlayStation Blog
    Thirsting for more PSN Avatar options? We hear you! With tomorrow’s PlayStation Store publish, we’ll be unleashing a flood of new avatars for Tron: Evolution, Hoard, Grand Theft Auto IV, Red Dead Redemption, and Assassin’s Creed: Brotherhood. Check them out below and be sure to pick up your favorites in the PlayStation Store tomorrow!
    Attached Images Attached Images 5385514241_03764fedb9_o.jpg

  13. #10893 SP
    Member freezy's Avatar
    @Graft, Localizare magazine inchiriere dvd si vanzare blu-ray nu este in Bucuresti, pe site la rubrica "cum functioneaza" scrie ca onoreaza numai comenzile de pe raza municipiului Ramnicu-Valcea iar la rubrica "magazine" scrie adresa Str. General Magheru si nu cred ca este in Bucuresti.
    Dar poate ma insel eu....

  14. #10894 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Din pacate vor fi premium dar ieftine.

  15. #10895 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Revanzarile nu sunt ilegale si nici nu cred ca vor fi, in alte tari exista lanturi de magazine care comercializeaza jocuri SH. Este o parte din industrie, fie ca le place producatorilor sau nu, iar trecerea vanzarilor SH in ilegalitate ar putea avea un impact negativ asupra industriei de jocuri (de exemplu, nemaiputand sa-si vanda jocurile mai vechi, gamer-ul poate n-o sa-si mai permita sa cumpere atatea jocuri noi).

    Pana la urma, producatorii o sa se multumeasca cu aceasta portita pe care au gasit-o, si anume pass-urile online. Ori descurajeaza cat de cat achizitiile SH, ori le aduce si lor o felie din partea asta a pietei.

    Pai daca ai cumparat jocul ala, producatorul si-a scos profitul pe care il astepta. Ca il revinzi, nu il intereseaza pe producator. Un joc, ca si o masina, il cumperi o singura data, apoi il poti revinde. Producatorii castiga din DLC-uri, accesorii branduite etc, iar Sony in cazul nostru, din Ylod, console mai mari, televizoare, boxe, providerii din internet, reclame etc. Deci e un ansamblu mai mare, un angrenaj mult mai complex decat pare la prima vedere.
    Nu comparati pirateria cu SH ca sunteti culmea. Putin imi pasa ca producatorul nu castiga atunci cand cumpar un joc SH. Ar fi culmea sa ii mai datorezi ceva. Ce conteaza e consumatorul....el are banii.

    Nu sunt de acord in schimb cu piratarea jocurilor, daca asta ar avea ca efect scaderea calitatii jocurilor sau a experientei multiplayer online, folosind aimbot, wallhack si alte tampenii de genul asta. Nu am nimic cu cei care pirateaza, ar fi culmea sa fie subestimat jucatorul doar pt ca foloseste un joc de pe torrent. Atat timp cat nu strica experienta de joc a celorlalti, e liber sa faca ce vrea cu consola lui.

    Si sa fim seriosi, cine nu a folosit niciodata un soft "doctorit" pe un laptop, Pc etc ? (melodie, program, joc, film etc) ......eu zic ca doar cei care nu au deschis niciodata unul, dar nici aia ...pt ca sigur au cerut unui prieten "fa-mi si mie un cd cu mpetrei". Asa ca sa nu ne mai dam ingeri ca inca nu am murit.

    Personal nu o sa imi modez consola si sunt multumit cu un joc la cateva luni, daca e un joc foarte bun.
    Cu filmele nu sunt de acord sa dau 50 ron pe un BD. D-aia mi-am luat Ac Ryan playonHD mini

  16. #10896 SP
    Junior Member Alucard's Avatar
    cum aflu cat timp mi contu banat pe psn?

  17. #10897 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Ban este pe viata, poate ai noroc si este doar suspendat. Ce cod iti apare? Incearca sa il introduci aici.

    PlayStation Knowledge Center | Support - PlayStation.com

  18. #10898 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Intrebare: Am cont pe Vplay..si am incercat sa ma uit la seriale pe PS3. Foarte frumos..totul merge ok. Doar o singura problema! Cand ma uit cu Sub in RO...apare semne(un patratel) la anumite litere [ ț , � , ă ... etc ]. Am pus la character encoding central europe...dar tot la fel arata. Spre uimirea mea...la laptop cand ma uit, imi arata normal, fara acele "erori". Opinii...sugestii?!

  19. #10899 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by DIAVOLINO View Post
    Intrebare: Am cont pe Vplay..si am incercat sa ma uit la seriale pe PS3. Foarte frumos..totul merge ok. Doar o singura problema! Cand ma uit cu Sub in RO...apare semne(un patratel) la anumite litere [ ț , � , ă ... etc ]. Am pus la character encoding central europe...dar tot la fel arata. Spre uimirea mea...la laptop cand ma uit, imi arata normal, fara acele "erori". Opinii...sugestii?!
    Inseamna ca ps3-ul nu cunoaste diacritice.

  20. #10900 SP
    Member iradum's Avatar
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    cum aflu cat timp mi contu banat pe psn?
    Dar ce ai facut de ti-au ban?
    De obicei se da pe o saptamana, doua, o luna, sau de tot .
    Codul e 8002A227 cumva?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts