Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 756 of 1175 FirstFirst ... 256 656 706 746 754 755 756 757 758 766 806 856 ... LastLast
Results 15,101 to 15,120 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15101 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    320Gb White PS3 making its way to UK, Republic of Ireland | VG247

    GameStop UK is to introduce a 320Gb White SKU of PS3, which it has listed on its website. It�ll go on sale, with two white controllers bundled, for �249.97 on November 1, which is just a day short of Uncharted 3 launching in Europe. GameStop will also stock it in its stores that form its retail Irish chain � GameStop UK is online-only � in the Republic of Ireland and Northern Ireland.
    PS3 320GB Classic White + 2 White Dualshock Pads PlayStation 3 - Gamestop
    Attached Images Attached Images whiteps3.jpg

  2. #15102 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  3. #15103 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    eu poate o sa fac din Anglia . mai bine cumpar ps3-ul asta decat sa il aduc phat-ul asta de 40 de gb...

  4. #15104 SP
    Member Pancu's Avatar
    as avea si eu o intrebare.. dc de fiecare data aproape cand ma conectez la psn trebuie sa resetez router sunt zile care trebuie sal resetez de 3-4ori ca sa mearga sa joc online .. psn se conecteaza da cand dau la frends si pe icoana mea imi arata ca nam poza si nu pot sa vad trofeele acu 2zile mam chinuit 40min si nam reusit trebuie sa fac vreo setare din router sau un mac separat ..

  5. #15105 SP
    Junior Member Vyper2100's Avatar
    Salut sunt nou pe forum si as vrea sa stiu daca PS3 phat 80 GB modelul cu 2 porturi USB aparut aproape de 2009 este fiabil? Daca are cineva modelul acesta si daca a intampinat vreo problema cu el? Intreb pentru ca eu am achizitionat de curand un astfel de model, pana acum merge perfect si sunt foarte multumit de el si vreau ca si pe viitor sa ramana la fel. Dar astept si parerile altora si daca este cineva care poate sa-mi spuna cam ce diferenta este intre modelul acesta si un silm referitor la sistemul de racire, cat de mult se incalzeste etc. Multumesc anticipat.

  6. #15106 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Pancu View Post
    as avea si eu o intrebare.. dc de fiecare data aproape cand ma conectez la psn trebuie sa resetez router sunt zile care trebuie sal resetez de 3-4ori ca sa mearga sa joc online .. psn se conecteaza da cand dau la frends si pe icoana mea imi arata ca nam poza si nu pot sa vad trofeele acu 2zile mam chinuit 40min si nam reusit trebuie sa fac vreo setare din router sau un mac separat ..
    Poate ai probleme de conexiune, deoarece router-ul imparte semnalul la mai multe dispozitive.Poate ai nevoie de un router mai bun; si eu am avut unul destul de ok.Im primele 2-3 luni a mers pefect, insa dupa un timp a inceput sa faca figuri si nici nu se mai conecta la net.

  7. #15107 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pacat ca in Romania nu livreaza, vroiam sa fac precomanda.
    Vorbește cu Robert Dinu, poate rezolvi cu el (deși știu că nu prea se aventurează la precomenzi).

  8. #15108 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    RobertDinu se ocupa si de precomenzi numai daca ii dai avansul pentru comanda.

  9. #15109 SP
    Member Pancu's Avatar
    pai si ce router imi recomanzi? ca eu de la firma edimax

  10. #15110 SP
    Junior Member Buksy's Avatar
    ca multe dintre ele au fost o investitie proasta si am stabilit sa mai cumpar o consola pe care sa o modez,sau chiar modata.Motivul pentru care nu o modez pe asta pe care o am este ca sunt jocuri(investitii bune)care au un multiplayer interesant si pe care le joc online si nu sunt dispus sa renunt la asta.(gen Battlefied Bad Company 2 etc)

    Edited: citește regulamentul.

  11. #15111 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Nobody?

    Nu imi mai tine minte nici cele 15 lire de pe cont, si la transaction history tot gol e....

  12. #15112 SP
    Member awaytokill's Avatar
    ms graft

  13. #15113 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Te ai gandit sa trimiti un mail la suport cu problema ta ?

  14. #15114 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Cont de UK, eu sunt din RO.... nu cred sa am mare succes cu asta din pacate (adresa falsa, etc)

  15. #15115 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Cand am avut acum ceva timp probleme cu PSN-ul, i-am sunat si am reusit sa trecem peste treaba cu RO-UK, ca le-am zis ca am locuit in ambele tari, urmand sa ma mut de tot in UK. No, daca tot urma sa ma mut de tot, de ce sa nu fac direct cont de UK? Nu stiu sigur daca m-au crezut sau daca doar nu ii interesa prea tare aspectul asta. Tinand cont ca ti-au disparut multe din cont, recomand sa le dai mai intai un mail la support, dupa care ei iti vor da numarul de telefon la care sa suni.

    Bafta!

    Si eu am patit faza nasoale cu PSN, oarecum asemanatoare cu a ta, am cumparat Red Faction Guerilla la oferta de pe UK, 7 lire si ceva si m-am trezit ca mi-a expirat dupa o ora, am dat sa-l mai downloadez o data, de fapt mi-a mai luat o data din wallet pretul jocului, dupa care jocul a expirat iar. Nu i-am mai sunat pentru ca folosisem deja scuza cu mutatul in UK cu ceva timp inainte, dupa un ban pe PSN.

  16. #15116 SP
    Member Erikutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Pancu View Post
    as avea si eu o intrebare.. dc de fiecare data aproape cand ma conectez la psn trebuie sa resetez router sunt zile care trebuie sal resetez de 3-4ori ca sa mearga sa joc online .. psn se conecteaza da cand dau la frends si pe icoana mea imi arata ca nam poza si nu pot sa vad trofeele acu 2zile mam chinuit 40min si nam reusit trebuie sa fac vreo setare din router sau un mac separat ..
    Dar net de unde ai....eu unu nu as crede ca ii vreo problema de router si implicit de setare....ci de la internet....[COLOR="Silver"]

  17. #15117 SP
    Member Pancu's Avatar
    netul il am de la rds ieri mam jucat de vreo 3 ori am aprins consola si a mers perfect fara sal resetez da sunt zile care il resetez si de 10ori si tot nu vrea... deci net am pe el pot sa intru pe google si restu da pe psn am problema..

  18. #15118 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Salutare, am si eu o problema cu logarea la psn, in momentul cand dau sign in, imi apare eroarea 80028E06. E prima data cand patesc acest lucru, si nu-mi dau seama ce ar putea fi. A mai patit cineva asa ceva ?

  19. #15119 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Care e conexiunea ta , wire / wireless ?
    Incearca un reset la modem / o trecere wire -> wireless / invers

  20. #15120 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Care e conexiunea ta , wire / wireless ?
    Incearca un reset la modem / o trecere wire -> wireless / invers
    Conexiunea este wired. Am incercat si cu router-ul, si cu ps3-ul, am modificat dns-ul la router, iar acum am alta eroare :80710A06. Din ce am citit se pare ca aceasta eroare apare doar atunci cand psn-ul este in maintenance .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4279 Last Post: 17-05-2024, 21:21
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts