Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 754 of 1175 FirstFirst ... 254 654 704 744 752 753 754 755 756 764 804 854 ... LastLast
Results 15,061 to 15,080 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15061 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  2. #15062 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Cica
    Play Without Disturbing Others
    Ei bine, daca domnisoara vine pe canapeaua mea numa de jocuri nu mi-ar arde.
    Anyway, nice headsets.

  3. #15063 SP
    Member awaytokill's Avatar
    ign lea dat 7.5 daca o sa apara si in romania la pretu asta
    PlayStation 3 Wireless Stereo Headset Review - Gear Review at IGN

  4. #15064 SP
    Member theSrN's Avatar
    100$ e un pret acceptabil, dar cand vor aparea la noi sigur vor fi peste 150$...

  5. #15065 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    sunt multi copii prin red dead si nu le da kick out,asa ca nu-ti face griji

  6. #15066 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    va anunt inca de pe acum PSN undergoing maintenance tomorrow | Joystiq
    The European PlayStation Blog is reporting that PSN will be under maintenance today "from 17:00 until 19:00 on Thursday 8 September 2011, BST." On our clocks, that's Thursday from noon to 2PM EDT. The store, account management, and new account creation will be out of commission for that time.

  7. #15067 SP
    Member awaytokill's Avatar
    salut care cablu HDMI (PS3-TV) e mai bun si se gaseste in romania cel cu capat auri sau cel normal???ca parca sunt mai multe modele.si daca se poate dati si un link

    daca gasiti si pe alte situri(straine) e bn dar sa aiba transport inclus si pretu sa nu depaseasca 50 de lei

    ---------- Post added 07-09-2011 at 08:24 PM ----------

    am gasit astea sa le iau ? am ps3 fat nu mai stiu cati gb cred ca 60 merg si jocuri de ps2 pe el
    Wired--up v1.3A HDMI to HDMI Gold Plated Connectors: Amazon.co.uk: Electronics

    ---------- Post added 07-09-2011 at 08:27 PM ----------

    sau astea Hdmi Cable (PS3): Amazon.co.uk: PC & Video Games

  8. #15068 SP
    Junior Member Tiby1994's Avatar
    Quote Originally Posted by dariussoreata View Post
    salut care cablu HDMI (PS3-TV) e mai bun si se gaseste in romania cel cu capat auri sau cel normal???ca parca sunt mai multe modele.si daca se poate dati si un link

    daca gasiti si pe alte situri(straine) e bn dar sa aiba transport inclus si pretu sa nu depaseasca 50 de lei

    ---------- Post added 07-09-2011 at 08:24 PM ----------

    am gasit astea sa le iau ? am ps3 fat nu mai stiu cati gb cred ca 60 merg si jocuri de ps2 pe el
    Wired--up v1.3A HDMI to HDMI Gold Plated Connectors: Amazon.co.uk: Electronics

    ---------- Post added 07-09-2011 at 08:27 PM ----------

    sau astea Hdmi Cable (PS3): Amazon.co.uk: PC & Video Games

    Sa stii ca cele care sunt placate cu aur sunt foarte bune pentru ca nu se pierde semnalul.Incearca la Altex sau Mediagalaxy acolo au.Sau oriunde in alta parte daca gasesti sa iti iei cu aur.

  9. #15069 SP
    Member party_man's Avatar
    ia versiunea 1.4 poate vreodata o sa vrei sa vezi si 3D...

  10. #15070 SP
    Member jon209's Avatar
    Se aude ceva de un firmware nou?

  11. #15071 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Se aude ceva de un firmware nou?
    decaomdata nu, de ce? de obicei se anunta cu o saptamana sau doar cu cateva zile inainte...

  12. #15072 SP
    Member awaytokill's Avatar
    salut eu am ps3 mai vechi si am citit ca doar alea din 2009 incoace au incorporat 3D si le trebuie cabluri 1.4

  13. #15073 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by dariussoreata View Post
    salut eu am ps3 mai vechi si am citit ca doar alea din 2009 incoace au incorporat 3D si le trebuie cabluri 1.4
    din cate stiu eu, iti trebuie doar un simplu update de FW. poti sa ne dai un link ceva unde ai citit aceasta informatie ?

  14. #15074 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    doar noile modele slim de 160 GB si 320GB au compatibilitati 3D, restul nu au. Iti recomand sa te uiti cum a zis si @Tiby1994 si la media galaxy ,altex e-mag...

  15. #15075 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    so cine are dreptate pana la urma... 3D PS3 gaming coming via firmware update in 2010 - PlayStation 3 News at GameSpot
    The company also said that it will release a line of 3D games that make use of the technology. However, it did not indicate when the firmware update or the 3D-compatible games would come to market.

    Hirai said. "Finally, I'd like to announce here today that all PS3 sold since the 2006 launch will support 3D through firmware update."

  16. #15076 SP
    Member awaytokill's Avatar
    nu mai gasesc mam uitat aseara si nu lam mai salvat

    ---------- Post added 08-09-2011 at 11:30 AM ----------

    ok atunci merg la media galaxy si le cer un cablu hdmi 1.4 cu capete aurii multumesc pt raspunsuri

  17. #15077 SP
    Junior Member LucioTFK's Avatar
    sal, sunt mai nou pe aici si as dori sa achizitionez un ps3 cu hdd de minim 60 gb. Ce doresc sa va intreb, nu e necesar sa fac dvd-uri cu jocuri? Pot sa le transfer prin ftp de pe pc direct pe hdd (consola fiind modata)? Stiu ca acest lucru e posibil la xbox doar daca ai jtag. Astept raspuns.

  18. #15078 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by LucioTFK View Post
    sal, sunt mai nou pe aici si as dori sa achizitionez un ps3 cu hdd de minim 60 gb. Ce doresc sa va intreb, nu e necesar sa fac dvd-uri cu jocuri? Pot sa le transfer prin ftp de pe pc direct pe hdd (consola fiind modata)? Stiu ca acest lucru e posibil la xbox doar daca ai jtag. Astept raspuns.
    Poate te ajuta asta...
    http://www.consolegames.ro/forum/f51...s-ro/#post2640

    Regulament ConsoleGames.Ro
    I. Regulament General
    1. Nu este permisa folosirea unui limbaj necivilizat sau atacul la persoana. Aceasta regula este valabila inclusiv pentru mesageria privata.
    2. Nu sunt permise discuţiile gen irc, reply-urile monosilabice. Va rugam sa respectati limba romana!
    3. Este interzisa promovarea pirateriei software si postarea de mesaje care contravin legilor in vigoare.
    4. Fiecare user este responsabil de ceea ce scrie, ConsoleGames.ro neasumandu-si responsabilitatea privind continutul posturilor dvs. sau a fisierelor atasate. ...

  19. #15079 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    A aparut pe store battlefield 3 beta ? Daca nu cand apare ?

  20. #15080 SP
    Junior Member Tiby1994's Avatar
    Quote Originally Posted by BoTeAlEx View Post
    A aparut pe store battlefield 3 beta ? Daca nu cand apare ?
    Inca nu a aparut si nici pe site la ei nu se vb despre beta. Doar cei care au MOH pot pt ca au un voucher.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts