Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 999 of 1175 FirstFirst ... 499 899 949 989 997 998 999 1000 1001 1009 1049 1099 ... LastLast
Results 19,961 to 19,980 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19961 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Sper ca trimit pe mail codurile...Vad ca ma intreaba tot felul de date: nume, adresa etc...

  2. #19962 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am cumparat eu.Super de treba, livrare in maxim 30 min...mie mi l-a trimis in mai putin de 2min.

  3. #19963 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  4. #19964 SP
    Junior Member lordico's Avatar
    My bad, oricum, am spus "din cate stiu". Si ramane totusi faptul ca PS4 e inca in viitor, iar virtualii posesori ai consolei sunt actuali posesori de PS3, ma gandesc.... In fine...

  5. #19965 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Adevarul e ca e prea greu sa vezi threadul de PS4 aici: http://www.consolegames.ro/forum/forum.php
    Se afla exact sub cel de PS3.

  6. #19966 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Trebuie facut cont sau se poate sa cumpar ca si guest? De pe pagina de paypal ma trimite inapoi la ei cand efectuez plata....

  7. #19967 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu am cont, dar nu stiu daca poti lua ca si guest...scuze.

  8. #19968 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  9. #19969 SP
    Member excess's Avatar
    Daca zici ca e ok, cred ca voi cumpara de la el!! Dar sper sa nu fie fake!

  10. #19970 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cauta pe net diferenta dintr-un controller fake si unul original sau in caz de ceva ia controllerul tau si compara-le pe loc, sa fii atent la inscriptile de pe spate si asa iti dai seama daca e original sau ba nu esti obligat sa cumperi nimic si poti testa produsul

  11. #19971 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Ti-am spus am luat 3 buc , in 2 comenzi diferite , acum 10 zile, sunt impecabile si originale...vezi ca mai gasesti unele "originale" pe okazii , singura diferenta e la litera "O" din sigla Sony si inscriptia din butonul PS.

  12. #19972 SP
    Member excess's Avatar
    depinde de unde il cumpar!!! DAca il cumpar de la cineva din alt oras, nu am cum sa le probez! M-am uitat pe net si am vazut ca acum sunt diferente doar in gameplay! Diferente estetice nu cred ca mai sunt si daca sunt, cam greu sa observ din poze!

    L.E: Momentan urmeaza sa fac un schimb cu cineva, ii dau GOW Ascension + cod online pe FIFA 13 fara cod + diferenta! SI apoi o sa-l contactez pe baiatul cu controllerul! Ce ziceti, e ok schimbul?

  13. #19973 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Cere poze la calitate buna si compara cu originalul si mai ales cumpara de la useri cu vechime si calificative multe.

  14. #19974 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    A jucat cineva jocul? Omg, imi reiau ps3 doar pentru asta si The Last of Us

  15. #19975 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  16. #19976 SP
    Junior Member lordico's Avatar

  17. #19977 SP
    Member enemigo's Avatar
    nu merge daca ai mai avut ps plus inainte

  18. #19978 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by excess View Post
    depinde de unde il cumpar!!! DAca il cumpar de la cineva din alt oras, nu am cum sa le probez! M-am uitat pe net si am vazut ca acum sunt diferente doar in gameplay! Diferente estetice nu cred ca mai sunt si daca sunt, cam greu sa observ din poze
    Cel mai bine ia-l din magazon cu garantie de 2 ani, chiar daca e mai scump.

  19. #19979 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by excess View Post
    depinde de unde il cumpar!!! DAca il cumpar de la cineva din alt oras, nu am cum sa le probez! M-am uitat pe net si am vazut ca acum sunt diferente doar in gameplay! Diferente estetice nu cred ca mai sunt si daca sunt, cam greu sa observ din poze!

    L.E: Momentan urmeaza sa fac un schimb cu cineva, ii dau GOW Ascension + cod online pe FIFA 13 fara cod + diferenta! SI apoi o sa-l contactez pe baiatul cu controllerul! Ce ziceti, e ok schimbul?

    E ok , mai ales ca e posibil Fifa sa mearga online fara cod

  20. #19980 SP
    Junior Member iomaio's Avatar
    Vreau si eu un progam de pus subtitrari pe filme ca sa le citeasca televizoru si ps3 .... Pentru avi am AviaddxSubs dar cu acesta nu pot baga subs pe mp4, x264, 720p .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts