Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1035 of 1175 FirstFirst ... 35 535 935 985 1025 1033 1034 1035 1036 1037 1045 1085 1135 ... LastLast
Results 20,681 to 20,700 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #20681 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Im primul rand ma uit la factura am gasit o gramada cu garantie si fara factura. E clar ca garantia e egal cu zero. Poate mai apare pe emag acea de 12gb la 6mil.

  2. #20682 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    @kdyalex pana la urma ce vrei sa joci mai mult pe ce o sa iti iei: jocuri multiplatform sau exclusivitati. Daca vrei exclusivitati ia ps3 clar pentru asta l-am luat si eu. Daca vrei jocuri multiplatform e mai bun pcul sau xbox 360 chiar.

  3. #20683 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Nu vreau sa joc multiplayer.Am sa joc jocurile "copilariei" cunoscute gen gta, nfs, farcry astea cunoscute si am sa joc si cele doar de pe ps3 care nu au aparut si pe pc ca am inteles ca sunt o gramada si tari.

  4. #20684 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Incepi cu Uncharted. Everyone does

  5. #20685 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Sa inceapa mai bine cu God of War, heavy rain. Dupa ce reuseste sa tina gamepad-ul in mana sa treaca si la ceva shootere, pe mine Uncharted m-a dezamagit dar in rest am fost foarte impresionat de killzone.

  6. #20686 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Sa mi iau consola intai ca jocuri gasesc eu sper sa se ieftineasca si gta v dar nu cred ca asa repede. Intradevar cred ca va dura ceva pana sa ma obisnuiesc cu gamepad-ul nu intele la unele jocuri pe pc iti trebuie o tastatura intreaga pe cand la ps3 ai cateva butoane

  7. #20687 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Eu nu sunt fan shootere pe PS3... unele sunt fun si mi-au placut (gen Dead Space) dar in general se simte diferenta, iti lipseste acuratetea mouse-ului. Eu am inceput cu Umcharted pe easy, Red Dead Redemption si Assassin's Creed 2 si a fost super chill. Nu te speria de gamepad, in doua ore stii deja cu ce se mananca.

  8. #20688 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    are cineva idee cat sta PS Store in maintainance?

  9. #20689 SP
    Member Duni's Avatar
    a fost parca 6-8 ore dar acum a revenit

  10. #20690 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    mie tot nu-mi functioneaza. Pe net am citit ca e pana la 6:30 sau ceva de genul.

  11. #20691 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Si mie imi merge

  12. #20692 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    cand incerc sa intru pe site-ul store-ului imi intra, insa cand ma loghez imi da eroare spunandu-mi ca este in Maintenance..a mai avut cineva eroarea asta?

  13. #20693 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    US este in mentenanţă

  14. #20694 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut mica intrebare la care cred ca stiu raspunsul dar ... totusi :

    Am mai primit un cod de ps ++ pt o luna .... ( pe contul actual deja am folosit one month free ) ...ca sa-l folosesc si pe acesta presupun ca voi creea alt cont ( alt mail implicit ) ... si bag din nou card-ul pt validare ca sa pot folosii ps++ pe acel cont pana se termina luna , nu ???
    A si daca se poate da un link cu ce mai este nou pe luna aceasta pe ps++ . Multumesc

  15. #20695 SP
    Member bobolac's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Salut mica intrebare la care cred ca stiu raspunsul dar ... totusi :

    Am mai primit un cod de ps ++ pt o luna .... ( pe contul actual deja am folosit one month free ) ...ca sa-l folosesc si pe acesta presupun ca voi creea alt cont ( alt mail implicit ) ... si bag din nou card-ul pt validare ca sa pot folosii ps++ pe acel cont pana se termina luna , nu ???
    A si daca se poate da un link cu ce mai este nou pe luna aceasta pe ps++ . Multumesc

    Ai aici cateva titluri : August 2013 PlayStation Plus Free Games in US/CA Include Hitman: Absolution, Runner2 - PlayStation LifeStyle

  16. #20696 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Ce parere aveti merita sa ma risc la co consloa fara garantie? e vorba de cea de 120gb a fost cumparata in 2010! Ce parere aveti di consola de 120gb e vechi modelul?

  17. #20697 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Depinde cat platesti, daca platesti mai mult de 550 lei eu zic ca nu prea se merita.

  18. #20698 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Da e 650lei. Am gasit una de 320gb fara garantie cu 9jocuri 2 controle camera move control si move navigation cu 750. E si una aicea pe forum din ias dar nu trimite in tara si parca nu prea m as risca.
    asta e descrierea pret 750lei fix!!!

    Vand ps3 slim cu hard disk de 320 gb cu jocuri si accesori
    Jocuri:
    God of war 3
    Gran tusimo 5 academy edition
    assassins creed
    assassins creed revelations
    assassins creed iii(cu cod de multiplayer)
    uncharted 2
    uncharted 3 (cu cod de multiplayer)
    sports chaimpions
    accesori:
    1 controller
    2 ps move controllers
    3. ps move navigation controller
    4 ps eye camera

    O consola de 2-3ani e veche?

  19. #20699 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Conteaza si cum a fost intretinuta!

  20. #20700 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Normal si orele de functionare etc dar asta nu am de unde sa stiu sa nu dau banii de pomana ca dupa o luna sa nu citeasca jocurile

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts