Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 240 of 1175 FirstFirst ... 140 190 230 238 239 240 241 242 250 290 340 740 ... LastLast
Results 4,781 to 4,800 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4781 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Ti ai alimentat contul la Robert D.?

  2. #4782 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Nu, miam cumparat ieri un DLC cu cardul atata tot...

  3. #4783 SP
    Member Dante's Avatar
    de pe okazii l-am luat si eu insa am dat 750 ron acu vreo 3-4 lun si a avut si 2 jocurii. sigur nu gasesti mai ieftin de 1000ron?

  4. #4784 SP
    Member darcangel's Avatar
    Eu am terminat Uncharted 2 si nu am intampinat nici-o problema, gen freeze, sau alte blocaje. Poate unde era zona 1?

  5. #4785 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Dante , pai asa am gasit si eu la 600 de ron dar asta de care zic eu e nou , sigilat si un joc . Nu risc , deci il vreau nou. Oricum pana atunci mai vad !

  6. #4786 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Eu zic sa il iei din magazin.. nou si cu garantie ca sa nu plangi mai tarziu

  7. #4787 SP
    Junior Member Wyzy's Avatar
    ce parere aveti de acest tv? il are cineva? pt ps3 as vrea sa stiu cum se comporta. [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Madalyn/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]tv 55cm full hd ......... NOU LA REAL Real hypermarket . DISTANTA PANA IN 2,5 M[IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Madalyn/Desktop/poza%20tv.JPG[/IMG]

    ---------- Post added 25-10-2009 at 07:45 PM ----------

    Real hypermarket

  8. #4788 SP
    Member D3evil's Avatar
    Nu se merita sa iei fara garantie.

  9. #4789 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Poate pe PS3 o sa mearga din Romania si imi reactivez subscriptia.

    Add Netflix to the list of everything that the PlayStation 3 does. Next month, PS3 owners who are also Netflix subscribers can enjoy thousands of movies and TV shows from the comfort of their consoles.

    According to the official announcement, which confirms speculation that Netflix streaming would come to a console that isn't the Xbox 360, PlayStation 3 owners will be initially required to have a free, Netflix-provided Blu-ray disc in the console to watch said movies, taking advantage of Blu-ray's BD-Live tech.

    (You can quickly request one at netflix.com/ps3, PlayStation 3 owner.)

    Later, we should probably expect Sony and Netflix to offer a firmware update or application that will do the work of the Blu-ray disc. Looks like the PS3 implementation of Netflix will be similar to the Xbox 360 version, letting users browse and update their "Watch Instantly" queues from the XMB.

  10. #4790 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    De ce nu se merita ? Stiam ca PS3-ul nu prea are probleme in afara de blocul optic care nu ma deranjeaza sa il schimb la Donely . Are si alte probleme ?

  11. #4791 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    De ce nu se merita ? Stiam ca PS3-ul nu prea are probleme in afara de blocul optic care nu ma deranjeaza sa il schimb la Donely . Are si alte probleme ?
    Consola 1000lei + bloc optic nou( daca se strica) 400lei= 1400lei
    De ce sa dai 1400 lei, cand poti sa dai 1300? Am consola de 1 an jumate si n-am avut probleme, dar nu sti daca se strica, cand se strica...

  12. #4792 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    De ce nu se merita ? Stiam ca PS3-ul nu prea are probleme in afara de blocul optic care nu ma deranjeaza sa il schimb la Donely . Are si alte probleme ?
    nu, nu se merita.
    orice produs electronic se cumpara cu garantie. Garantie care merge pana la 3 ani.
    absolut faci o greseala cumparand un produs fara garantie.

  13. #4793 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Si eu am luat-o fara garantie, a fost cumparata in Italia de cineva care a fost in vacanta acolo.
    Mi-a crapat blocul optic dupa 1 an si vreo 2 luni. Chiar daca o luam din tara, avand in vedere ca era 1 an garantia, tot trebuia sa platesc 300 euro sau cat au cerut la altex sau 400 ron la Donely (parca a fost mai ieftin atunci).
    Stiu ca parca au fost discutii ca garantia trebuia sa fie de 2 ani prin lege si nu de unul cum dadeau ei, insa nu stiu daca rezolvam ceva.

    Atat timp cat stii riscurile si ti le asumi (poate sa crape dupa o luna de cand o iei, sau o luna dupa ce expira garantia), nu vad care ar fi problema sa o iei fara garantie.

  14. #4794 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  15. #4795 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    majoritatea magazinelor vand ps3 slim cu garantie 2 ani.
    da nu este asta adevarata problema, 1 an , 2 ani sau 3 ani sau 10 ani.
    este un lucru elementar cand cumperi un produs (mai ales electronic) sa ai garantie la el. Si nu vorbesc de garantie verbala. Ci scrisa. Una cu care in cazul in care are vicii ascunse sa poti sa o inlocuiesti, o garantie cu care, in cazul in care ai probleme si nu se rezolva, sa mergi la Protectia Consumatorului etc.

    S-ar putea sa nu ai nici o problema 5 ani cu un aparat, s-ar putea sa ai nenumarate in 2 luni cu un aparat.
    Trebuie sa evoluam putin. Nu cumperi nimic fara garantie (atat de lunga cat iti doresti tu).

    Mda, e parerea mea, sper sa macar la o persoana sa aiba ecou.

  16. #4796 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Melodie divina, mi s-a ridicat parul.

  17. #4797 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    este o eroare de conexiune. incearca sa inchizi mediaserver daca ai, disable upnp si eventual un restart de router. mai da eroarea asta si daca e in conflict ipul

    cheers

  18. #4798 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  19. #4799 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Stiu ca nu mi-ar strica o garatie ( si s-ar putea sa il iau din magazin , deci cu garantie 2 ani ) dar nu prea sunt eu cu garantiile , am in casa multe electronice care s-au stricat si nu am apelat la garantie ci la "baieti destepti" (gen Donely dar cu consolele) asta pentru ca am avut odata PC-u stricat si era in garantie si l-au tinut aia vreo 2 luni pana l-am vazut iar si de atunci m-am distantat de garantii .

  20. #4800 SP
    Member D3evil's Avatar
    Eu cand am avut probleme cu ps3-ul mi l-au schimbat pe loc. Cel putin asa se procedeaza la service-ul Altex.
    Oricum tu esti cel care decide, noi doar ti-am dat un sfat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts