Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 242 of 1175 FirstFirst ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 292 342 742 ... LastLast
Results 4,821 to 4,840 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4821 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Cred ca mai degraba se refera la desincronizarea aia mare cat jumata de ecran si verde...
    sorry...am crezut ca face parte din tema

  2. #4822 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    daca am o salvare la un joc...o pot lua pe ceva si da cuiva ?
    de ce spun asta...nu pot sa fac o misiune [secundara..sattelite uplink] la infamous...si daca iau salvarea unde sunt acuma...si o dau la cineva care a terminat deja tot jocul...poate sa o copie la el...pe userul creat pentru mine [cu userul meu etc] sa faca misiunea?
    daca da ...cam care e metoda?

  3. #4823 SP
    Member Snoopz's Avatar
    bagi stick-ul si te duci la save data utility si dai copy la salvare .. si te intreaba unde sa o copii,iar tu alegi stick-ul (asta daca save-ul nu este protejat),apoi bagi stick-ul in PS3-ul persoanei respective si copii salvarea.
    Enjoy!

  4. #4824 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    daca am o salvare la un joc...o pot lua pe ceva si da cuiva ?
    de ce spun asta...nu pot sa fac o misiune [secundara..sattelite uplink] la infamous...si daca iau salvarea unde sunt acuma...si o dau la cineva care a terminat deja tot jocul...poate sa o copie la el...pe userul creat pentru mine [cu userul meu etc] sa faca misiunea?
    daca da ...cam care e metoda?
    Salut,

    Poti face asta, dar mai mult ca sigur nu mai poti lua trofee ulterior (dupa ce amicul iti da salvarea cu misiunea facuta). tocmai pentru a preintampina astfel de situatii, Sony cere developerilor sa noteze in fiecare salvare user-ul cu care s-a facut salvarea), si atunci cand se incearca loadarea ei pe alta consola sa dea un mesaj in care sa iti zica ca folosesti un "second-hand" save.
    Poti incerca sa vezi, poate InFamous nu are sistemul asta implementat, dar eu inclin sa cred ca il are, tinand cont ca jocul e publicat de Sony.

    Daca nu tii la trofee, si te intereseaza strict sa treci de misiunea respectiva, poti sa ii dai linistit amicului salvarea, si sa o iei inapoi dupa ce termina misiunea.

    Sper sa te ajute, bafta!

  5. #4825 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    daca imi face cineva cele doua misiuni de satelite uplinks...urmatoarele sigur voi reusi sa le fac si urmaresc obtinerea trofeelor de descoperire a fiecarei insule
    din cauza acestor misiuni nu pot descoperi in totalitate cele 2 insule..insa nu voi obtine trofeul dupa ele..as mai avea de lucru un pic..dar cred ca ma voi descurca
    in cazul asta o sa fie o problema?

  6. #4826 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    daca imi face cineva cele doua misiuni de satelite uplinks...urmatoarele sigur voi reusi sa le fac si urmaresc obtinerea trofeelor de descoperire a fiecarei insule
    din cauza acestor misiuni nu pot descoperi in totalitate cele 2 insule..insa nu voi obtine trofeul dupa ele..as mai avea de lucru un pic..dar cred ca ma voi descurca
    in cazul asta o sa fie o problema?
    o sa copiez maine la munca o salvare de infamous pe alta consola si o sa vad cum se comporta.

    teoretic nu ai nimic de pierdut daca dai salvarea unui prieten, doar ca e posibil ca atunci cand ti-o da inapoi sa suprascrii salvarea ta si automat sa aiba "trophy ban" ptr ca are in ea detaliile contului prietenului tau.

  7. #4827 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by lilmonkey View Post
    o sa copiez maine la munca o salvare de infamous pe alta consola si o sa vad cum se comporta.

    teoretic nu ai nimic de pierdut daca dai salvarea unui prieten, doar ca e posibil ca atunci cand ti-o da inapoi sa suprascrii salvarea ta si automat sa aiba "trophy ban" ptr ca are in ea detaliile contului prietenului tau.
    Nu ai nici o problema, doar trebuie sa-i dai prietenului tau datele tale si el sa-si faca un user nou pe consola cu ele. E ca si cum ai merge tu la el acasa si ai juca de pe contul tau.

  8. #4828 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    da..exact...are datele mele..userul meu tot...
    deci merge...h3h3h3 acum trebe sa conving

  9. #4829 SP
    Junior Member David Villa's Avatar

    Bundle ps3 slim 250 gb

    Stie careva cand o sa apara urmatorul bundle cu consola de PS3 slim de 250 gb? Vreau sa cumpar dar nu ma atrage nfs sa fifa10. As vrea cu uncarted 2...am vazt ca in alte tari a aparut, pe cand si la noi???

  10. #4830 SP
    Member Imperatore's Avatar
    in noiembrie cred ca apare daca nu ma insel

  11. #4831 SP
    Junior Member David Villa's Avatar
    Quote Originally Posted by conortos View Post
    in noiembrie cred ca apare daca nu ma insel
    Am inteles ca atunci apare Assassins creed 2 bundle, cine stie daca apare ceva in tara asta de doi roni

  12. #4832 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    da..exact...are datele mele..userul meu tot...
    deci merge...h3h3h3 acum trebe sa conving
    am incerca sa copiez pe un alt user, cu alt cont si nu m-a lasat sa loadez salvarea respectiva.
    am incercat apoi sa copiez pe alt user, cu acelasi cont de PSN si m-a lasat...deci tot ce ai nevoie acum e de un amic de incredere care sa iti faca misiunile respective.

    good luck

  13. #4833 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by David Villa View Post
    Am inteles ca atunci apare Assassins creed 2 bundle, cine stie daca apare ceva in tara asta de doi roni
    tot timpul a aparut si la noi. cand a fost lansat ps3 slim si s-a anuntat oficial ieftinirea ps3 se intreaba lumea cand vor aparea si la noi aceste schimbari. sa stiti ca a aparut imediat dupa anunt. va rog sa nu mai fiti atat de pisimisti in privinta tarii noastre mai ales cand sunt magazine ca si gameshop.ro care fac tot posibilul ca pretul produselelor lor sa fie in concordanta cu pretul produselor de afara.

    PS: vezi fifa 10: 199 ro

  14. #4834 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    District 9 cu demoul GOW3 apare pe 29 decembrie. Majoritatea dintre noi vom avea demoul de peste 1 luna pentru ca ne luam GOW Collection. Dar si faza asta cu District 9 e o alternativa pentru cei care nu vor GOW Collection.

  15. #4835 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    District 9 cu demoul GOW3 apare pe 29 decembrie. Majoritatea dintre noi vom avea demoul de peste 1 luna pentru ca ne luam GOW Collection. Dar si faza asta cu District 9 e o alternativa pentru cei care nu vor GOW Collection.
    nu cred ca exista un gamer care nu ar vrea asa ceva, cel putin pe acest forum .

  16. #4836 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    eu nu imi doresc GOW Collection. Le am pe ambele, le-am terminat pe ambele, ruleaza pe ps3-ul meu, am fost si sunt multumit inca de grafica, trofeele sunt useless pentru mine.
    ca mine mai sunt si altii

  17. #4837 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    nu cred ca exista un gamer care nu ar vrea asa ceva, cel putin pe acest forum .

  18. #4838 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Well I would surely buy it even if it came with pixels the size of my TV!!!

  19. #4839 SP
    Junior Member David Villa's Avatar
    o fi aparut consola in sine...pe mine ma intereseaza daca o sa apara cu altfel de joc in afara de fifa sau nfs

  20. #4840 SP
    Junior Member augustingabriel's Avatar
    Va rog sa-mi spuneti cum fac sa vad filmele cu subtitrare. Filmele mele divx au puse srt si PS3-ul meu nu le afiseaza!???

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts