Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 364 of 1175 FirstFirst ... 264 314 354 362 363 364 365 366 374 414 464 864 ... LastLast
Results 7,261 to 7,280 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #7261 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Quote Originally Posted by kaoru View Post
    cayman_ss exista in setarile video la advanced pentru HDMI o optiune de setare a negrului - ea este "de vina" > incerca sa o setezi pe mai putin intens.

    Modelele mai noi de Samsung ofera setari pentru conexiunea HDMI - printre care si cele de intensitate a negrului.

    in poza e HDMI Black Level.

    Thanks man..tie si cj_quest. Am rezolvat-o si din meniul TV-ului..dar si din joc. Se pare ca nivelul mediu la care era setat contrastul jocului era mult prea mare. Eu am tot incercat sa-l maresc si era din ce in ce mai rau...am dat decrease si imediat au aparut umbrele in mod normal. Mere perfect acum.

  2. #7262 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    @cj_quest thx man insa nu este activ cardul ala, in cel mai rau caz imi trimite unicredit un bonus pentru reclama

    va tin la curent legat de fiabilitatea fix-ului

  3. #7263 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by amermofo View Post
    am reusit sa imi repar PS3-ul cumparat la lansare acum 3 ani care mi-a dat YLOD in decembrie
    Pasta e Artic Silver 5?
    La inceput il incalzesti bine, nu? Ar fi trebuit sa scrii ceva detalii.

  4. #7264 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar

  5. #7265 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    arata-mi mie un producator de electronice care recomanda dezasamblarea produselor lor.. LOL.. ps3 phat are o modalitate prin care se poate curata automat.

    YouTube- Ps3 Fan Test!!!
    Lol, ce tare, la phat-ul meu de 80gb a functionat fara probleme.

  6. #7266 SP
    Member Alex De Large's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    arata-mi mie un producator de electronice care recomanda dezasamblarea produselor lor.. LOL.. ps3 phat are o modalitate prin care se poate curata automat.

    YouTube- Ps3 Fan Test!!!
    Eu am incercat fan test pe al meu, a facut cateva zeci de secunde un sunet ca un aspirator, m-a speriat un pic.

    Nu sunt foarte convins ca ajuta la eliminatul prafului... desigur e mai bine decat nimic! (oare nu are nici un fel de efecte secundare?)

  7. #7267 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Eu l-am facut acum 6-7 luni si nu am avut nicio problema dupa. Mi s-a parut destul de eficient, a iesit un nor de praf din PS3.

  8. #7268 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Connected Consoles - PS3 : Rumour: PS2 Shooter Making 'Triumphant Comeback' On PS3 In 2011

    The April 2010 issue of Official PlayStation Magazine is reporting that a PS2 shooter could make a "triumphant comeback" on the PlayStation 3 in 2011.
    The comment comes from the magazines 'Rumour Machine' section, where it states:
    "One of PS2's most revered squad shooters will be making a triumphant comeback on PS3 sometime next year"
    No title for the game is given, leading us to think the guys at OPM know this for a fact. All we can say though, is: start speculating.
    TimeSplitters ?

  9. #7269 SP
    Banned rocksteady's Avatar
    pot sa vad filme pe PS3 direct de pe stick?am format stickul in FAT 32 pt ca NTFS nu mi-l recunostea.thanks

  10. #7270 SP
    Member ReLLicK's Avatar
    Quote Originally Posted by rocksteady View Post
    pot sa vad filme pe PS3 direct de pe stick?am format stickul in FAT 32 pt ca NTFS nu mi-l recunostea.thanks
    poti sa vezi filme direct de pe stick , te duci la movies si dai <TRIUNGHI> si SHOW ALL ... asa faci si la muzica/poze

  11. #7271 SP
    Banned rocksteady's Avatar
    Quote Originally Posted by ReLLicK View Post
    poti sa vezi filme direct de pe stick , te duci la movies si dai <TRIUNGHI> si SHOW ALL ... asa faci si la muzica/poze
    intre timp am gasit si eu,mersi oricum pentru promptitudine

  12. #7272 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    l-am incalzit la fel pe toata perioada, am tinut pistolul la 3 cm de placa de baza si am concentrat mult caldura peste CPU si GPU, fara sa tin pistolul fix, il misti continuu. deasemenea pistolul trebuie setat cam la 300 grade C (el are 2 trepte 300 si 500)

    am facut totul dupa ghidul de aici ..

  13. #7273 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Foarte folositor ghidul tau auzi de unde ai cumparat heat-gunul ca as avea si eu nevoie ?

  14. #7274 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    @GuCOZA carefour 150 lei
    @drati71 dap este Artic Silver 5

  15. #7275 SP
    Member Execitor's Avatar
    Quote Originally Posted by parcel View Post
    As vrea si eu sa ma ajutati sa-mi fac si eu cont pe PSN.Mereu cand vreau sa-l fac imi da o eroare.Ori nu fac eu ceva bine ori...
    Completeaza totul corect, de exemplu : daca iti faci cont de psn UK / US ( pune o adresa corecta de acolo, nu una la abureala pentru ca o recunoaste)
    Daca iti faci de RO si pui totul corect si nu merge iti sugerez sa ne zici si noua ce eroare
    Bafta

  16. #7276 SP
    Member DiablQ's Avatar
    exista jocuri 3d pe ps3 sau inca nu dat vreun semn?

  17. #7277 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Update-ul va fi lansat in Iulie, tot atunci vor fi lansate si primele TVuri 3D.

  18. #7278 SP
    Member DiablQ's Avatar
    pai da dar nu imi trebe tv 3d care sa ma costa o gramada de bani am ochelari 3d si daia vroiam sa stiu..

  19. #7279 SP
    Member Execitor's Avatar
    Quote Originally Posted by fulg3r View Post
    pai da dar nu imi trebe tv 3d care sa ma costa o gramada de bani am ochelari 3d si daia vroiam sa stiu..
    Iti trebe TV cu 240HZ ca sa mearga 3D
    @ Nu exista inca jocuri (tehnologia 3d este inca noua)

  20. #7280 SP
    Junior Member swedish's Avatar
    s-a anuntat vreun mod-chip pt ps3 ??? Am obs ca blank-urile blu ray sunt din ce in ce mai ieftine cam 14-20 lei... Nu prea mi-as dori sa scoata, am si eu abea 3 titluri de ps3 de o luna mi-am luat consola. Nu prea ma incanta sa dau 150-200 roni pe un titlu nou ... dar suport, m-am obisnuit sa astept sa scada pretul la jocurile care ma incanta si apoi sa le cumpar .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts