Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 557 of 1175 FirstFirst ... 57 457 507 547 555 556 557 558 559 567 607 657 1057 ... LastLast
Results 11,121 to 11,140 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #11121 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    vrea mess pe ps3!? pai la ce naiba mai exista calculatorul ala frate?sa adune praful din casa???
    Poate el nu are calculator,sau poate vrea noaptea cand ii este lene sa intre din pat.
    Si eu ma mai uit pe internet din pat pe ps3.

  2. #11122 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    vrea mess pe ps3!? pai la ce naiba mai exista calculatorul ala frate?sa adune praful din casa???
    si de ce trebuia sa scrii cu ditamai fontul si te rog frumos, in calitate de user al site-ului, sa micsorezi fontul de la signature. bafta

  3. #11123 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    ca sa fie in contrast cu profilulscz

  4. #11124 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    consola mai este in garantie?
    N-am luat din magazin . Am scoso de la unu . Stiu ca a fost teapa , da na , si unul dintre cei ce citesc asta acuma siau luat o teapa in viata lor .

  5. #11125 SP
    Member Dasani's Avatar
    Quote Originally Posted by jmek4you View Post
    N-am luat din magazin . Am scoso de la unu . Stiu ca a fost teapa , da na , si unul dintre cei ce citesc asta acuma siau luat o teapa in viata lor .
    Sincer cred ca ti-ai luat teapa cu abecedarul!

  6. #11126 SP
    Junior Member garmin's Avatar
    Buna...ma intereseaza un tutorial sa stiu cum sa fac legatura prin cablu retea intre un iMac si PS3.Precizez ca am incercat si nu am reusit.Multumesc!

  7. #11127 SP
    Member freezy's Avatar
    Pai reteaua o faci prin router sau daca nu, cu inca o placa de retea in pc si cablu de retea pana la PS3

  8. #11128 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by darcangel View Post
    Daca schimbi hardul, ce se intampla cu jocurile pe care le-ai descarcat de pe Store ?
    le faci un backup pe un stick sau hard extern sau daca nai asa ceva pur si simplu va trebui sa le redownloadezi

  9. #11129 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    vrea mess pe ps3!? pai la ce naiba mai exista calculatorul ala frate?sa adune praful din casa???
    si ce te intereseaza pe tine daca eu vreau sa intru pe mess de pe consola? poate pcul meu are probleme...

  10. #11130 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Vreau raspunsuri , nu chestii de genu " tiai luat teapa " sau nu stiu ce . Daca modez ps3-ul si pun jocuri pe stick si pun sticku merge ?

  11. #11131 SP
    Member freezy's Avatar
    Prietene, daca tot vrei sa citezi pe cineva, fa-o exact ca respectivul si totodata inveti si cum se scrie corect.
    Nu trebuie sa te simti jignit de cele mentionate de mine dar din greseli invata omul...

  12. #11132 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Quote Originally Posted by freezy View Post
    Prietene, daca tot vrei sa citezi pe cineva, fa-o exact ca respectivul si totodata inveti si cum se scrie corect.
    Nu trebuie sa te simti jignit de cele mentionate de mine dar din greseli invata omul...
    Am scris gresit pentru ca ma grabesc .

  13. #11133 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    De unde imi iau si eu o husa de silicon pentru controller? Am fost in media galaxy baneasa, dar ala s-a uitat la mine de parca era un indian din padurea amazoniana cand l-am intrebat de asa ceva.

  14. #11134 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    YouTube - Canalul utilizatorului ArealIT


    Si o chestie foarte interesanta..ramane de vazut daca va putea fi folosita si in Romania...
    http://us.playstation.com/support/pr...cing/index.htm

  15. #11135 SP
    Member bobolac's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    De unde imi iau si eu o husa de silicon pentru controller? Am fost in media galaxy baneasa, dar ala s-a uitat la mine de parca era un indian din padurea amazoniana cand l-am intrebat de asa ceva.
    Husa silicon pentru controller / telecomanda PS3 - Okazii (44882024)

  16. #11136 SP
    Junior Member petreperieteanu's Avatar
    vrea cineva gow 3?

  17. #11137 SP
    mns
    Junior Member mns's Avatar
    Sigur ca da, hai sa o luam asa.

    Cand un om de buna-credinta vrea sa-si cumpere o consola, fie ca e noua, fie ca e veche, se documenteaza putin inainte. Vede ce probleme ar putea sa apara, calculeaza costurile, ia in calcul si alte produse de pe piata si apoi ia o decizie. Lucrul asta e foarte important mai ales in momentul in care cumperi o consola second-hand, iar un om care da banii pe o astfel de consola iar apoi doreste sa-si cumpere jocuri, nu o va cumpara fara sa o testeze, pentru ca intr-un fel sau altul ii pasa de ceea ce cumpara si de obiectul cu ajutorul caruia va cheltui si alti bani pe viitor (cumparand jocuri, accesorii etc).

    Tie nu-ti pasa de treaba asta si singurul tau scop e acela de a moda consola pentru a "juka k jmek" jocuri de pe net. De ce spun asta? Pentru ca cineva care da aproximativ 600 de lei pe o consola veche plus inca 400 de lei pe un bloc optic nou (pentru ca spui ca l-ai schimbat), nu se gandeste sa modeze consola pentru a juca ceva, ci se gandeste sa-si repare consola.

    Multe respecte lui geohot si fail0verflow pentru faptul ca n-au scapat de tirania SONY si au lasat lumea sa-si instaleze din nou Linux pe PS3, deschizand calea spre lover4u69 si mesaje scrise cu comic sans.

  18. #11138 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Mi-am cumparat azi un ps3 slim nou si as vrea sa fac acel transfer de date dintr-un ps3 in celalalt dar nu am inteles un lucru eu am 3 conturi de psn si pe fiecare alte salvari, asta insemna ca la fiecare cont trebuie sa fac acest lucru?

  19. #11139 SP
    Member bobolac's Avatar
    Quote Originally Posted by petreperieteanu View Post
    vrea cineva gow 3?
    La ce pret ? Daca tot intrebai.

  20. #11140 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Mi-am cumparat azi un ps3 slim nou si as vrea sa fac acel transfer de date dintr-un ps3 in celalalt dar nu am inteles un lucru eu am 3 conturi de psn si pe fiecare alte salvari, asta insemna ca la fiecare cont trebuie sa fac acest lucru?
    If multiple users exist on the source PS3 system, you must perform the following operations for all of the users before starting the data transfer operation. Sursa informatiei aici.

    Eu cand am facut transferul am avut si eu mai multe conturi si s-au transferat toate fara probleme. Nu am avut in schimb salvari la toate si nu stiu sa iti spun cum sta treaba din punctul asta de vedere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts