Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 556 of 1175 FirstFirst ... 56 456 506 546 554 555 556 557 558 566 606 656 1056 ... LastLast
Results 11,101 to 11,120 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #11101 SP
    Member freezy's Avatar
    Dar ai incercat un alt site sa vezi daca iti merge, eu chiar acum am mai incercat o data si e mers fara niciun fel de problema.
    Am scris webmessenger.yahoo.com, mi-a aparut pagina google cu toate rezultatele cautarii, am dat clic pe primul link gasit si mi-a aparut pagina de la yahoo messenger pt web unde te loghezi cu userul si parola ca sa intri online.
    E ciudat ca la tine nu functioneaza.

  2. #11102 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    pai alte siteuri nu mai stiu... ajutati-ma va rog sa.i dau de cap

  3. #11103 SP
    Member freezy's Avatar
    Ma refeream la un site oarecare, sa vezi daca iti incarca vreo pagina.
    Dar sa verifici daca esti si conectat la net

  4. #11104 SP
    Member BatsBike's Avatar
    freezy are dreptate,spune corect ... web.im(mai pe scurt) ... dar,poate,nu te'ai logat pe pagina de yahoo cu user&parola,apoi dai pe messenger ...
    @diavolino ... pai,in meniu,ce sa se auda,ce sunet ... daca dai de acea placa USB,trebuie intrat la setarile audio pentru microfon,eventual chat ... cred ca o comand yo de pe acel site&daca rezolv ceva,o sa va spun aici ...

  5. #11105 SP
    Member s0whaT's Avatar
    O intrebare cam stupida cristy dar e bagat cablu de internet in consola ? verifica l
    Just in case

    Imi puteti recomanda un joc foarte bun in multiplayer , nu conteaza genul , si ceva grafica ?

  6. #11106 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    uncharted 1&2,fifa 9&10&11....

  7. #11107 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    uncharted 1&2,fifa 9&10&11....
    Uncharted 1 nu are multiplayer.

  8. #11108 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Daca schimb HDD-ul la ps3 pot face backup la jocuri ? Sau trebuie downlodate iar de pe PS Store ? Ca n-am chef sa downlodez iar 60-70 gb de jocuri.

  9. #11109 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ia vezi, poate te ajuta asta

  10. #11110 SP
    Member s0whaT's Avatar
    ce spuneti de crysis 2 in legatura cu multiplayerul

  11. #11111 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ca nu are legatura threadu cu intrebarea ta?

  12. #11112 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    pai alte siteuri nu mai stiu... ajutati-ma va rog sa.i dau de cap
    www.hahaim.com ? Meebo — Together is better ... ?

  13. #11113 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Cred ca stiti problema mea (daca nu stiti uitativa in urma ) . Daca modez ps3-ul si pun jocuri pe stick si pun sticku merge ?

  14. #11114 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by jmek4you View Post
    Cred ca stiti problema mea (daca nu stiti uitativa in urma ) . Daca modez ps3-ul si pun jocuri pe stick si pun sticku merge ?
    Nu stiu, dar daca cumperi jocul crezi ca o sa mearga?

  15. #11115 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Quote Originally Posted by freezy View Post
    Nu stiu, dar daca cumperi jocul crezi ca o sa mearga?
    Tu citesti inainte sa scrii ? De asta am scris in paranteza sa se uite inapoi la postarile mele si sa vada ca : numi merg jocurile pe CD , nici originale nici piratate . Nu e o problema cu blocul optic pt ca lam schimbat si tot asa merge . Mam gandit ca daca il modez si pun pe stick poate o sa mearga . Nu incurajez pirateria .

  16. #11116 SP
    Member bobolac's Avatar
    Fratilor mai bie nu va modati consola. Se gasesc la Bazar jocuri la preturi bune. Parerea mea. All the best.

  17. #11117 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by jmek4you View Post
    Tu citesti inainte sa scrii ? De asta am scris in paranteza sa se uite inapoi la postarile mele si sa vada ca : numi merg jocurile pe CD , nici originale nici piratate . Nu e o problema cu blocul optic pt ca lam schimbat si tot asa merge . Mam gandit ca daca il modez si pun pe stick poate o sa mearga . Nu incurajez pirateria .
    Pai daca nu citeam, nu aveam cum sa scriu, categoric.
    Si nu cred ca e nimeni obligat sa-ti caute tie postarile de acum nu stiu cate zile, sincer am cautat (inainte sa scriu) un post de-al tau 3 pagini in urma, nu am gasit.

  18. #11118 SP
    Junior Member jmek4you's Avatar
    Quote Originally Posted by bobolac View Post
    Fratilor mai bie nu va modati consola. Se gasesc la Bazar jocuri la preturi bune. Parerea mea. All the best.
    Nu o modez pt ca nu am bani de jocuri . Sincer , mias cumpara mai multe jocuri daca as sti ca ar merge si nu dau banii aiurea . Vreau sa o modez pentru chestia aia cu sticku .

  19. #11119 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    consola mai este in garantie?

  20. #11120 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    vrea mess pe ps3!? pai la ce naiba mai exista calculatorul ala frate?sa adune praful din casa???

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts