Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 925 of 1175 FirstFirst ... 425 825 875 915 923 924 925 926 927 935 975 1025 ... LastLast
Results 18,481 to 18,500 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #18481 SP
    Junior Member crazyboy4yo's Avatar
    cand am luat-o, o tineam in plan orizontal si am primit vre-o 2/3 freezuri. M-am gandit sa incerc sa o pun vertical, si nu mai am nici o problema cu freezurile

  2. #18482 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Cred ca o fi si din cauza istoricului si cookies , cat nu imi mergea pc-ul foloseam mai mult ps3-ul pt online browsing...

  3. #18483 SP
    Member bartonn's Avatar
    All the PS3, PS Vita & PSP Games With Confirmed 2013 Release Dates

    January 2013

    Fuel Overdose (PSN) – January
    Metal Gear Rising: Revengeance Demo (PSN) – January
    Anarchy Reigns (PS3) – January 8th
    Earth Defense Force 2017 Portable (PSV – PSN) – January 8th
    God of War: Ascension Multiplayer Beta (PSN – PS+) – January 8th
    Borderlands 2 ‘Sir Hammerlock’s Big Game Hunt’ (PSN) – January 15th
    DmC Devil May Cry – January 15th
    Dead Space 3 Demo (PSN) – January 22nd
    Sniper: Ghost Warrior 2 (PS3) – January 15th
    Ni No Kuni: Wrath of the White Witch (PS3) – January 22nd
    Painkiller: Hell and Damnation (PS3) – January 22nd
    Heavy Fire: Shattered Spear (PS3) – January 29th
    Hitman HD: Trilogy (PS3) – January 29th
    Ratchet and Clank: Full Frontal Assault (PSV – PSN) – January 29th
    February 2013

    Hakouki: Warriors of the Shinsengumi (PSP) – February
    Dead Space 3 (PS3) – February 5th
    Fist of the North Star: Ken’s Rage 2 (PS3) – February 5th
    Sly Cooper: Thieves In Time (PS3, PSV) – February 5th
    Aliens: Colonial Marines (PS3) – February 12th
    MUD – FIM Motocross World Championshop (PS3) – February 12th
    Crysis 3 (PS3) – February 19th
    Dynasty Warriors 7: Empires (PS3 – PSN) – February 19th
    Generation of Chaos: Pandora’s Reflection (PSP) – February 19th
    Metal Gear Rising: Revengeance (PS3) – February 19th
    Blood Knights (PS3 – PSN) – February 20th
    Ninja Gaiden Sigma 2 Plus (PSV) – February 26th
    Young Justice: Legacy (PS3) – February 26th
    March 2013

    Deadly Premonition: The Director’s Cut (PS3) – March
    Fuse (PS3) – March
    Metro: Last Light (PS3) – March
    MLB 13: The Show (PS3, PSV) – March 5th
    Sniper Elite V2: Silver Star Edition (PS3) – March 5th
    Tomb Raider (PS3) – March 5th
    God of War: Ascension (PS3) – March 12th
    Hyperdimension Neptunia Victory (PS3) – March 12th
    Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 (PS3) – March 12th
    Dead or Alive 5 Plus (PSV) – March 19th
    Army of Two: The Devil’s Cartel (PS3) – March 26th
    BioShock Infinite (PS3) – March 26th
    Tiger Woods PGA Tour 14 (PS3) – March 26th
    April 2013

    Injustice: Gods Among Us (PS3) – April
    Dead Island: Riptide (PS3) – April 23rd
    Star Trek (PS3) – April 23rd
    May 2013

    Remember Me (PS3) – May 2013
    The Last Of Us (PS3) – May 7th, 2013

  4. #18484 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Am o intrebare. Cat de bine se vad jocurile de PS3 pe un tv cu tub? Am inteles ca nu se vede prea bine pentru ca PS3-ul nu ar suporta acest format.

  5. #18485 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    De vazut nu se vede foarte bine dar te poti juca pe el. depinde cat de vechi e. are in-puts AV?

  6. #18486 SP
    Member claudiutk's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Suportă și se văd bine, dar imaginea prin hdmi e incomparabilă. Vei avea probleme cu textul din majoritatea jocurilor

  7. #18487 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Daca vrei calitate iti recomand un LCD, de care si la ce pret e problema ta.

  8. #18488 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    De vazut nu se vede foarte bine dar te poti juca pe el. depinde cat de vechi e. are in-puts AV?
    Are AV. M-am jucat cu PS2-ul pana acum pe el si se vede foarte bine. Ma gandeam ca poate PS3-ul nu e compatibil cu astfel de tv si ca grafica se va vedea mai slab decat la PS2.

    ---------- Post added 01-01-2013 at 08:24 PM ----------

    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Suportă și se văd bine, dar imaginea prin hdmi e incomparabilă. Vei avea probleme cu textul din majoritatea jocurilor
    Ma multumesc sa se vada bine nu neaparat HD Dar pana la urma o sa iau si un tv LCD sau LED.

  9. #18489 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Toate televizoarele mele din casa sunt cu tub, de asta am incercat sa imi conectez PS3-ul la monitor. Sunt destul de multe probleme la aceste televizoare cu tub, de exemplu cu cat este mai mare televizorul, cu atat se vede mai prost. Este o problema majora cu textele, nu intelegi nimic. Cand il conectezi, trebuie sa ii faci niste setari ca sa iti incapa tot pe ecran dar si cu aceste setari mai ai probleme. Am fost la un prieten care avea un televizor full HD, 3D etc. si cand m-am jucat pe el nu mi-a venit sa cred cat de bine se vede. In acel moment imi venea sa ma duc sa imi cumpar un televizor HD! Jocurile de gen RPG nu prea sunt jucabile... nu intelegi mai nimic dar daca nu iti permiti un televizor mai bun merge...

  10. #18490 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  11. #18491 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Ms! Am vazut niste oferte interesante si la Media Galaxy. Mai intai iau PS3-ul sa vad cum o sa se vada imaginea pe tv. Daca nu se vede bine o sa strang bani si pt un tv

  12. #18492 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by SkyBorg View Post
    Toate televizoarele mele din casa sunt cu tub, de asta am incercat sa imi conectez PS3-ul la monitor. Sunt destul de multe probleme la aceste televizoare cu tub, de exemplu cu cat este mai mare televizorul, cu atat se vede mai prost. Este o problema majora cu textele, nu intelegi nimic. Cand il conectezi, trebuie sa ii faci niste setari ca sa iti incapa tot pe ecran dar si cu aceste setari mai ai probleme. Am fost la un prieten care avea un televizor full HD, 3D etc. si cand m-am jucat pe el nu mi-a venit sa cred cat de bine se vede. In acel moment imi venea sa ma duc sa imi cumpar un televizor HD! Jocurile de gen RPG nu prea sunt jucabile... nu intelegi mai nimic dar daca nu iti permiti un televizor mai bun merge...
    I feel you bro. Pana acum 1 an si eu stateam intr-un jaf de televizor cu tub.(imaginea intr-adevar dezgustatoare). Din fericire totul s-a schimbat ca prin minune cu prea-iubitul meu Sony Bravia KDL-40EX520
    Poftim unul asemanator la 1599,99 lei : Televizor LED Sony, 80 cm, HD, KDL32EX340BAEP KDL32EX340BAEP - eMAG.ro

  13. #18493 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    I feel you bro. Pana acum 1 an si eu stateam intr-un jaf de televizor cu tub.(imaginea intr-adevar dezgustatoare). Din fericire totul s-a schimbat ca prin minune cu prea-iubitul meu Sony Bravia KDL-40EX520
    Poftim unul asemanator la 1599,99 lei : Televizor LED Sony, 80 cm, HD, KDL32EX340BAEP KDL32EX340BAEP - eMAG.ro
    E tare televizorul Cand ai zis de Sony Bravia mi-am adus aminte de modelul KD-84X9005 VIDEO: Sony lanseaza BRAVIA KD-84X9005, televizorul de 4 ori mai bun decat Full-HD. Cati ani trebuie sa muncesti ca sa ti-l permiti - www.yoda.ro

  14. #18494 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Țin minte că am văzut o reclamă de la UPC �ntr-o scară de bloc unde dacă ai un tip de un abonament primești un televizor LCD de 82 cm. Eu fiind abonat UPC, am tot căutat pe site-ul lor dar nimic. Știe cineva ceva?

  15. #18495 SP
    Junior Member Blizzard_94's Avatar
    Salut. Cine poate sa-mi spuna si mie cum imi dau seama daca un PS3 slim a fost desfacut pt repapare?

  16. #18496 SP
    Member claudiutk's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    L�ngă capacul șurubului de la hdd, este o etichetă cu warranty etc. Sub ea e un șurub care trebuie scos de cineva care desface consola. Te uiți dacă pare că a fost dezlipită vreodată

  17. #18497 SP
    Junior Member Blizzard_94's Avatar
    Multumesc de raspuns claudiutk.

  18. #18498 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salut am si eu o problema , sper sa si primesc niste raspunsuri.. Am inceput sa rejoc GT5 , cand sunt legat la internet mi se misca si se incarca foarte greu , sau ma mai deconecteaza de la serveru GT5 . Offline nu am aceasta problema.
    La internet sunt legat prin router TP-link .

  19. #18499 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Salut am si eu o problema , sper sa si primesc niste raspunsuri.. Am inceput sa rejoc GT5 , cand sunt legat la internet mi se misca si se incarca foarte greu , sau ma mai deconecteaza de la serveru GT5 . Offline nu am aceasta problema.
    La internet sunt legat prin router TP-link .
    1.Verifica puterea semnalului
    2.Pune cablul direct in consola.
    3.Vezi sa nu downloadezi ceva.
    4.Vezi daca mai foloseste altcineva internetul.

  20. #18500 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Am semnal foarte bun , sunt pe wireles ..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts