Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 993 of 1175 FirstFirst ... 493 893 943 983 991 992 993 994 995 1003 1043 1093 ... LastLast
Results 19,841 to 19,860 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19841 SP
    Junior Member Serbaneski's Avatar
    Am un controller de PS3 DS3 care are butonul triunghi aproape intepenit (este recunoscut, dar nu face clickul pe care il fac celelalte butoane la apasare). Stiti daca se poate rezolva fara sa-ldeschid? Multumesc.

  2. #19842 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Alcool izopropilic+Betisor de curatat urechile.

  3. #19843 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    am o problema cu un logitech driving force gt..uneori in gt5 volanul incepe sa se miste singur;mai ales dupa ce intru in vreun parapet iar apoi dau cu spatele...iar in tdu 2 pe pc volanul scoate un pacanit destul de intens(cand masina ajunge pe la vreo 6-7 mii de ture) iar in interior se aude ca si cum o rotita se da peste cap..toate aceste sunete vin din partea stanga a volanului

  4. #19844 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca l-ai luat de la altex la promoţie s-ar putea sa aibă probleme, un amic de-al meu si-a cumpărat o chitara logitech la super pret, dar a venit crapata, bineînţeles ca nu au mai vrut sa o primească, au dat vina pe el :banghead:

  5. #19845 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Cand cumparati de la Altex cu livrare la domiciliu sa cumparati doar daca e cu transport Altex, deoarece se poate verifica produsul inainte de a-l plati.

  6. #19846 SP
    Member sollo's Avatar
    cum recomandati sa pun ps3-ul pe birou, culcat sau in picioare? eu il am culcat, in birou, in locul unde se pune tastatura, pe tejgheaua de sub birou, care este pe rotite si cand bag dvd-ul trag in fata, dupa inapoi in spate...mentionez ca am ss si de aerisit eu zic ca e destul...

    http://www.mobilier-birou.ro/wp-cont...aslin-mare.jpg

    deci in locul tastaturii, am eu ps3-ul

    http://leviathyn.com/wp-content/uplo...Comparison.png

    sau

    http://whatculture.com/wp-content/up...Super-Slim.jpg

    multumesc

  7. #19847 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    mai bine il pui in picioare pe birou, sa se aeriseasca bine.

  8. #19848 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    da bravo catalineatza..ii tineam pe aia la usa pana testam eu volanul in gt5...

    revin in legatura cu driving force gt; l-am testat si in Dirt 3 si scoate acelasi pacanit de la tdu 2(am observat ca la tdu se intampla doar cand merg off-road)...iar in shift 2 unleashed cand sunt in meniu volanul trepideaza putin dar daca il misc isi revine..

    e normal ?este din cauza force feedback-ului ?e primul volan cu FF pe care il am..inainte am avut un logitech wingman formula cumparat prin 2000...

    m-am uitat si pe youtube la video-uri cu gameplay de dirt 3,gt5 si shift 2 si nu am observat astfel de probleme...

    ---------- Post added 27-05-2013 at 12:21 AM ----------

    iata..


    ---------- Post added 27-05-2013 at 12:26 AM ----------

    ascultati si la inceput(cand e volanul pe neutru)...aici jucam TDU 2 si mergeam in mod expres la 6-7.000 ture pentru ca atunci apare sunetul(dar si cand merg off-road sau Dirt3)

    la gt5 pe ps3 sunetul apar destul de rar..

  9. #19849 SP
    Junior Member VladN's Avatar
    Are careva vreo idee cum as putea instala hdd-ul in ps3 fara acel suport? Ca nu gasesc pe nicaieri de cumparat si astept de mai bine de o luna jumate sa apara in stoc la magazine...

  10. #19850 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cumpăra din UK prin userul Robert Dinu! Pe amazon.co.uk il găseşti la 10£ plus 2 lire comisionul lui. Bafta!

  11. #19851 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Sau caută pe net/yt tutoriale fiindcă sunt soluții alternative, însă trebuie să fii un pic de minitechnicus

  12. #19852 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by VladN View Post
    Are careva vreo idee cum as putea instala hdd-ul in ps3 fara acel suport? Ca nu gasesc pe nicaieri de cumparat si astept de mai bine de o luna jumate sa apara in stoc la magazine...
    Taie un card de credit in 3 bucati dupa care pui bucatile una peste alta, lipesti cu scotch si bagi sub hard !
    Simplu ! Succes

  13. #19853 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    mai ai varianta sa adaptezi o cusca de la un laptop nefunctional...exemplu

  14. #19854 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    I-am intrebat pe bulgarii de la Sony Playstation cand va fi disponibil PS Store si pentru Romania si am primit urmatorul raspuns:

    Hello!

    Thank you for contacting PlayStation Team!

    PS online services are still not available in Romania. SCEE is very focused on bringing as many of its products and services to as many countries as it can. Each country comes with its own regulatory and legal framework for online services and we can only launch Stores in countries where it is possible to do so within local regulations, something which has specifically delayed plans to open the Store for users in Romania.

    Many users in countries with no PS Store, do create a PS account in another European countries, where the PS Store is available and thus are able to use their online passes.( We must underline the fact that we cannot recommend such an action, since it is illegal to use fake information when creating an account.)

    Please note: if you intend to create an account in another country, please have in mind that the PS account should be made in Europe, due to compatibility of content.

    Again, we understand how frustrating this can be, so we kindly ask you for your understanding.

    Best Regards!

    PlayStation Team

  15. #19855 SP
    Junior Member edythebest's Avatar
    Salut!
    Mi-am achizitionat recent un ps3 slim, dar nu am un tv pt al conecta, ci un monitor cu dvi ( Dell U2312HM) , si as vrea sa stiu cu ce sa-l conectez pt a avea sunet. Mentionez ca am si un sistem audio(intervision sp1201)
    Multumesc anticipat!

  16. #19856 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    asa si ?asta o stiam si noi...dar se vede ca bulgarii sunt inventivi ca romanasii..e prima oara cand intr-un raspuns oficial sfatuiesc userii sa-si faca cont pe alta tara

  17. #19857 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    ... prima oara din cate stim noi...

  18. #19858 SP
    Member sollo's Avatar
    am si eu o intrebare, nu am cautat sa vad daca a mai fost pusa...

    daca imi fac cont de psn pe US, pot cumpara jocuri la store cu card de Romania, adica accepta astia carduri de Ro??? am auzit la cineva, acum nu stiu daca e adevarat sau nu...

  19. #19859 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Nu-ti merge. Nici pe cont de US si nici pe niciun cont de Europa (pe UK iti merge dc. locuiesti acolo si cardul a fost emis pe baza unei adrese din UK).

    Singura posibilitate este sa cumperi pre-pay card-uri de pe net. Le poti cumpara cu un card din RO si sunt multe site-uri de specialitate pe tema asta.
    Poti google-ii "psn card 20$" sau 10$ sau 50% sau 25 de lire etc. si o sa gasesti mai multe de unde iti poti alege.

    Ideea este intai sa-ti faci un cont de PayPal de care sa-ti legi cardul tau pt. a putea face plata pe acele site-uri.

    Spor la shopping!

    Quote Originally Posted by sollo View Post
    am si eu o intrebare, nu am cautat sa vad daca a mai fost pusa...

    daca imi fac cont de psn pe US, pot cumpara jocuri la store cu card de Romania, adica accepta astia carduri de Ro??? am auzit la cineva, acum nu stiu daca e adevarat sau nu...

  20. #19860 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu, doar carduri valorice acceptă. Userul iPaul are cele mai bune preţuri

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts