Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 893 of 1175 FirstFirst ... 393 793 843 883 891 892 893 894 895 903 943 993 ... LastLast
Results 17,841 to 17,860 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #17841 SP
    Member b615dub's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    ce te jucai?
    Pai am observat la mai multe jocuri, nfs the run, shift, mafia 2. Jocurile sunt folosite, dar de exemplu the run este impecabil nu pot sa observ vreo zgarietura (cu ochiul liber).

  2. #17842 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Si-a luat cineva Super Slim-ul? Ceva pareri?

  3. #17843 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Clubul PS3



    Uncharted 4

    ---------- Post added 21-10-2012 at 05:07 AM ----------

    Quote Originally Posted by adibose View Post
    in dreapta jos scrie "limbo city" nu e din Devil May Cry ?
    Si tot acolo apare "Saru! Get You!" din joculetele alea arcade? Million Monkeys.. Ape Escape?
    Sunetul ala electric seamna foarte mult cu inFamous...(plus ca tipa aduce in pic cu Nix)
    In dreapta sus este un fel de ceas de perete care are semnele X cerc triunghi patrat...nu stiu de unde vine
    semnul Limbo City este sprijinit de o cutie care are un "1" si un"7" pe ea, o fi ceva legat de conceptul Box1-7 care inseamna 7 in 1, este un concept de 7 cutii de la mica la mare gen Matroska. dar nu stiu la ce face referire

    Tipa e din clipul intitulat "michael" unde apar mai multe personaje, Drake (Uncharted), Cole (InFamous), DeadSpace 3, Medal of Honor, Metal Gear Solid...si multi altii, insa doar tipa e aceiasi, environment-ul este diferit si contine niste elemente gen hint-uri, cred ca acum anunta subtil doar o parte din prospaturi

    http://www.youtube.com/watch?v=mdWkKKSckNk



    Cred ca prin teaser-ul asta anunta mai multe "jucarii" de-o data
    Probabil vor anunţa PlayStation All-Stars Battle Royale beta

  4. #17844 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Dragut noul Store (se misca la fel ca cel vechi), dar momentan mi se pare mai greu de navigat si pe pagina principala ar putea sa puna mai mult accentul pe jocuri, nu pe movies si TV.
    Si poate sa-mi spuna si mie cineva unde gasesc episoadele Access ? Inainte erau unde erau si trailerele pentru jocuri, dar acum nu mai le gasesc.

  5. #17845 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Episoadele Access le gasesti la APPS->Other Media->Access


    Putem vedea zona de filme si tv dar nu putem cumpara? Imi zice mereu "There are no items that you can purchase at this time"

  6. #17846 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    de ce nu ar fi bine? ar trebui sa existe o explicatie tehnica.

    Eu il incarc pe al meu de la bun inceput la USB-ul de la laptop sau de la router si folosesc numai cablul original pt ca este mai bun. n-am avut niciodata probleme si nici nu vad de ce as avea. totul este sa ti-l recunoasca ca sa ti-l poata incarca.
    este vorba de tensiunea care intra si incarca controllerul iar pe USB nu gasim decat 5V. atat cat este si prin USB-ul PS3-ului.

  7. #17847 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    2 blocari in 3 jocuri imposibil, poate 2 blocari in 2 jocuri, si de aia te intrebam ca sunt anumite jocuri care mai fac figuri.
    daca persista blocajele mergi cu ea in garantie, daca mai ai...

  8. #17848 SP
    Junior Member salex_x's Avatar
    Salut,
    Aceasi problema am si eu, tot fifa 13 ma jucam. Daca ai aflat ceva te rog sa ma anunti si pe mine.
    Thx.

  9. #17849 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    acelasi raspuns ca si mai sus, urmareste topicul FIFA 13 de pe forum si ai sa afli mai multe direct de acolo. momentan exista un patch care inca nu stiu cate dintre problemele existente a rezolvat sau nu

  10. #17850 SP
    Junior Member Sali3ri's Avatar
    Salut.

    Un magazin de incredere unde pot cumpara un PS3 500 GB fara FIFA 13 ?

    Multumesc.

  11. #17851 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Clubul PS3

    Quote Originally Posted by Sali3ri View Post
    Salut.

    Un magazin de incredere unde pot cumpara un PS3 500 GB fara FIFA 13 ?

    Multumesc.
    http://www.game-shop.ro/console-si-a...-3-slim-500-gb

  12. #17852 SP
    Junior Member Sali3ri's Avatar
    Mersi, dadusem si eu de acest site insa nu il consideram ca de incredere.

  13. #17853 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Clubul PS3

    Quote Originally Posted by Sali3ri View Post
    Mersi, dadusem si eu de acest site insa nu il consideram ca de incredere.
    E un magazin din Cluj, vb cu cei din Cluj si vezi ce părere au
    PS e un thread numai cu useri din Cluj, bafta!

  14. #17854 SP
    Member claudiutk's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Scria pe undeva (sursa sony) ca exact cazul tau poate avea efecte negative, nu mai tin minte unde

  15. #17855 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    mai au de lucrat la noul Store..l-am luat si eu azi..pe langa faptul ca se incarca extrem de greu in comparatie cu cel vechi,navigarea este si ea foarte foarte proasta in sensul ca exista un lag..

  16. #17856 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Clubul PS3

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    mai au de lucrat la noul Store..l-am luat si eu azi..pe langa faptul ca se incarca extrem de greu in comparatie cu cel vechi,navigarea este si ea foarte foarte proasta in sensul ca exista un lag..
    E obligatoriu sa iei aplicaţia?

  17. #17857 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    de ce nu ar fi bine? ar trebui sa existe o explicatie tehnica.

    Eu il incarc pe al meu de la bun inceput la USB-ul de la laptop sau de la router si folosesc numai cablul original pt ca este mai bun. n-am avut niciodata probleme si nici nu vad de ce as avea. totul este sa ti-l recunoasca ca sa ti-l poata incarca.
    este vorba de tensiunea care intra si incarca controllerul iar pe USB nu gasim decat 5V. atat cat este si prin USB-ul PS3-ului.
    la pc sau laptop l-am mai incarcat si eu si n-am avut probleme, insa la mufa usb a unui router imi este teama...

  18. #17858 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    depinde si de amperaj aici...insa repet eu nu am avut pana acum probleme. fiecare face cum considera ca e mai safe

  19. #17859 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cred ca este obligatoriu atat timp cat intentia lor este sa propage update-ul catre toti userii. si mai mult de atat, apare cu update info ca si la un joc, il iei mergi mai departe, il refuzi te refuza si el

    UPDATE PS3 v4.30

    PS3 System Software Update (v4.30): View PS Vita Trophies on your PS3 – PlayStation.Blog.Europe

  20. #17860 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts