Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 942 of 1175 FirstFirst ... 442 842 892 932 940 941 942 943 944 952 992 1042 ... LastLast
Results 18,821 to 18,840 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #18821 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am explicat aici mai pe larg ce si cum: Cum sa inserati corect videoclipuri de pe YouTube pe forum
    Cu tapatalk-ul nu stiu exact... o sa testez si eu cu el sa vedem cum preia corect.

  2. #18822 SP
    Member paulone's Avatar
    gata, i-am dat de cap.....da nici tampitii de producatori n-au fost expliciti, noroc cu voi ca nu-i dadeam de cap, deci dupa ce descarci nu apare nimic dar dupa ce avansezi in joc si ghicesti niste puzzeluri ale lui Joker iti apare la challenge mod faza cu Joker....

  3. #18823 SP
    Junior Member Para Deus's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    Încearcă un fresh install la joc, înainte de asta șterge tot ce ai legat de el în consola (instal-ul, șterge salvarile). La prima rulare a jocului fa update-ul

    Sent from my ST26i using Tapatalk 2
    Bin there done that, atata numai ca... joculetul acesta nu-si face instalare pe hard-ul consolei, nu gasesc nimic la "game data utility". O sa incerc zilele astea la un prieten consolist si daca nu vrea... vad eu ce fac! Pacat doar ca are o mecanica de combat inedita si deprinsesem tehnica sa-i pocnesc cu two by for-u' de gemea televizoru'... (scuze pentru rima deplasata dar nu m-am putut abtine )...

  4. #18824 SP
    Member paulone's Avatar
    Oare de ce nu s-a scos pana acum un joc Star Wars pt.PS Move? O batalie cu sabiile alea laser ar fi CRIMINALA!!!

  5. #18825 SP
    Junior Member Parfe's Avatar
    Salut,
    Am si eu nevoie de ajutor, poate are cineva habar de ce se intampla ceea ce mi se intampla. De Craciun am cumparat un ps3, mi-am activat contul de PSN si m-am apucat sa butonez. Am aflat instant despre PS Plus si am incercat sa imi fac cont.
    Dupa ce m-am chinuit de mi-a venit rau sa bag bani in wallet-ul PSN, m-am lasat pagubas, deoarece Sony se pare ca nu imi vor banii. Dar am perseverat, caci chiar am vrut PS+. In timpul lunii gratis de PS+, mi-am comandat de pe amazon.de un card Sony pentru un abonament pe un an. Azi mi-a venit, dar, surpriza (!), "The code you entered may not be correct or may no longer be valid." Dupa ce am verificat codul de 10 ori (scris cu caps si fara caps), si am verificat data de validitate (care expira in dec 2015), am ajuns la concluzia ca ori nu fac eu ce trebuie, ori rahatul ala de cod nu e bun.
    Asa ca va intreb pe voi, daca, oare, aveti vreo idee de ce trebuie sa fac pentru a putea activa subscriptia la PS+?

    Mentionez ca am contul facut pe adresa mea din Irlanda, iar cardul asociat contului este tot unul de Irlanda.

    Va multumesc,
    Parfe

  6. #18826 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Parfe View Post
    Salut,
    Am si eu nevoie de ajutor, poate are cineva habar de ce se intampla ceea ce mi se intampla. De Craciun am cumparat un ps3, mi-am activat contul de PSN si m-am apucat sa butonez. Am aflat instant despre PS Plus si am incercat sa imi fac cont.
    Dupa ce m-am chinuit de mi-a venit rau sa bag bani in wallet-ul PSN, m-am lasat pagubas, deoarece Sony se pare ca nu imi vor banii. Dar am perseverat, caci chiar am vrut PS+. In timpul lunii gratis de PS+, mi-am comandat de pe amazon.de un card Sony pentru un abonament pe un an. Azi mi-a venit, dar, surpriza (!), "The code you entered may not be correct or may no longer be valid." Dupa ce am verificat codul de 10 ori (scris cu caps si fara caps), si am verificat data de validitate (care expira in dec 2015), am ajuns la concluzia ca ori nu fac eu ce trebuie, ori rahatul ala de cod nu e bun.
    Asa ca va intreb pe voi, daca, oare, aveti vreo idee de ce trebuie sa fac pentru a putea activa subscriptia la PS+?

    Mentionez ca am contul facut pe adresa mea din Irlanda, iar cardul asociat contului este tot unul de Irlanda.

    Va multumesc,
    Parfe
    Daca l-ai comandat de pe amazon.de e foarte posibil sa fie nevoie de un cont facut pe Germania ca sa poti activa acel cod.

    Uite ce am mai gasit pe internet: "The cards can only be used on accounts that have been registered with the corresponding country account. For example UK cards can only be used with UK account, Austrian cards can only be used with Austrian Accounts.

    If I'm not mistaken there's a country flag on the Box and on the voucher card indicates the country of origin?"

  7. #18827 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Iti trebuie cont de Germania

  8. #18828 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sau stergi "s"-ul din "https"

  9. #18829 SP
    Junior Member marcuss's Avatar
    salutare
    stiu ca e posibil sa deranjez anumite persoane cu intrebarile mele dar chiar nu pot citi tot topicul ca e lung...
    sa revin la ce voiam sa spun
    acum o luna mi-am achizitionat un ps3 de 12gb (bine era oferta cu mai multe piese plus ca eram batut la cap de prietena sa il iau)
    recent am descoperit PSN si ma bate gandul sa il activez pe un an..dar spre nerfericirea mea am vazut ca iti trebuie gb's ptr a downloada jocuri
    intrebarile mele sunt...
    1 As putea cumpara un memory stick de 32gb(sau mai mare) si sa bag la ps3 sa il folosesc ca hard disk?
    2 sau pot folosi laptopul ca hard?

  10. #18830 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Iti recomand un hdd de laptop de cel putin 250GB

  11. #18831 SP
    Junior Member marcuss's Avatar
    sa inteleg ca metodele enumerate nu sunt de luat in considerare....
    nu prea as vrea sa il desfac sau te referi la hdd portabil
    nu sunt in tara si la astia sunt scumpe...plus ca nu sunt asa sus ca noi la tehnologie

  12. #18832 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu cred ca functioneaza faza cu memoria usb, un hdd de 500GB costa vreo 50 de euro pe la noi. Vb de hdd intern de laptop, numai ele merg instalate intr-o consola ps3

    ---------- Post added 31-01-2013 at 06:45 PM ----------

    Uite aici mai multe detalii

    http://www.consolegames.ro/forum/sho...d.php?p=916905
    Noul PS3 "Super Slim"

  13. #18833 SP
    Junior Member marcuss's Avatar

  14. #18834 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca este vb de asta, da e bun, nu reusesc sa vad ce ai postat

    http://www.tomshardware.com/reviews/...ty,1659-3.html

  15. #18835 SP
    Junior Member marcuss's Avatar
    despre asta e vb ...il am la laptop...

    d.png

  16. #18836 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by marcuss View Post
    nu sunt in tara si la astia sunt scumpe...plus ca nu sunt asa sus ca noi la tehnologie
    da unde esti prietene, in Etiopia?

  17. #18837 SP
    Junior Member pippo's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post

    da unde esti prietene, in Etiopia?
    asi paria ca e in europa si nu in est

  18. #18838 SP
    Junior Member marcuss's Avatar
    in pakistan prietene

  19. #18839 SP
    Junior Member pippo's Avatar
    salam alecum

  20. #18840 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    da e bun hddul ala si pt ps3. insa ti-as recomanda ceva cu un timp de acces mai mic si un buffer de minim 16mb

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts