Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 941 of 1175 FirstFirst ... 441 841 891 931 939 940 941 942 943 951 991 1041 ... LastLast
Results 18,801 to 18,820 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #18801 SP
    Member ovydik's Avatar
    merita daca le vinzi cu un pret care sa-ti aduca un profit satisfacator

  2. #18802 SP
    Junior Member cozonacel's Avatar
    salut la toti sunt nou in domeniu ps3 , eu am ps2 de multa vreme .... ma gandeam poate imi dati niste sfaturi ca vreau si eu sa iau un ps3 SS .... am citit toara rubrica asta ce ati vorbit voi ... si am vazut ca uni a'ti avut probleme mari cu ps3 SS [ex: al aveti de 2 zile si da crash] dar in final ati rezolvato .... as vrea niste sfaturi daca e bine sa iau un SS si nu un PS3 slim simplu .... daca e bine din romania sau din strainatate.... am un frate in italia si mi'ar putea lua un PS3 SS ... ma cheama Alex si sunt din Galati .... daca este cineva din galati adaugati in lista de yahoomessenger ID alex.cozonac daca vreti sa ne cunoastem

    multumesc anticipat [V]

  3. #18803 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Clubul PS3

    Cumpăra varianta SS cu hdd de 500 gb, daca mai aştepţi un pic o sa poti alege si alta culoare(roşu, albastru sau alb). Sa il cumperi de la noi, pt garanţie. Iti recomand domo sau flanco pt garantie extinsa.

  4. #18804 SP
    Junior Member Para Deus's Avatar
    Salve! Am o nedumerire: jocul Condemned2: Bloodshoot mi-a rulat perfect pe ps3-ul fat de 60 Gb. Acesta (ps-ul) a decedat si l-am inlocuit cu unul nou de 160 Gb. Cand vreau sa joc jocul respectiv si sunt logat la net vrea sa faca update, iar in momentul in care incepe download-ul imi opreste consola cu trei beep-uri. Daca il joc fara net sacadeaza audio si video la modul suparator, adica merge intrerupt. Intrebarea e: e de la hardul consolei mele ori din alte cauze?!?...

  5. #18805 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Nu-i mai baga si diacritice, ca-l pierzi de tot

  6. #18806 SP
    Member Drag05azs's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Încearcă un fresh install la joc, înainte de asta șterge tot ce ai legat de el în consola (instal-ul, șterge salvarile). La prima rulare a jocului fa update-ul

    Sent from my ST26i using Tapatalk 2

  7. #18807 SP
    Member paulone's Avatar
    am si eu o intrebare de noob va rog ajutati-ma....
    acum joc batman arckam asylum si am descarcat free de pe store acel add-on cu joker, ei bine il descarc il instalez dar dispare din lista....nu pricep unde "se duce" instalul?

  8. #18808 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    am si eu o intrebare de noob va rog ajutati-ma....
    acum joc batman arckam asylum si am descarcat free de pe store acel add-on cu joker, ei bine il descarc il instalez dar dispare din lista....nu pricep unde "se duce" instalul?
    Poti fii mai explicit,la ce te referi cand spui ca dispare din lista?

  9. #18809 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai probabil i l-a instalat deja si el se astepta sa ii apara ca joc separat. Acel addon se acceseaza intrand in joc, nu din meniul PS3-ului.

  10. #18810 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai probabil i l-a instalat deja si el se astepta sa ii apara ca joc separat. Acel addon se acceseaza intrand in joc, nu din meniul PS3-ului.
    pai dupa ce l-am instalat, am intrat in joc din nou si nu apare acest dwd content(adica acel add-on cu joker), sa inteleg ca trebuie sa termin jocul si pe urma am acest "bonus" sau care este faza? cine l-a jucat poate sa-mi spuna.....

  11. #18811 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Jocul si DLC-ul sunt din aceeasi zona?
    Nu am jucat jocul asta, dar este chestie valabila pentru toate jocurile. DLC-ul trebuie sa fie din aceeasi zona cu jocul(1-USA; 2-UK; 3-ASIA). Uneori DLC-ul este doar pentru o versiune specifica a jocului (BLES), dar iti spune in descrierea DLC-ului pentru ce versiune este.

  12. #18812 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Jocul si DLC-ul sunt din aceeasi zona?
    Nu am jucat jocul asta, dar este chestie valabila pentru toate jocurile. DLC-ul trebuie sa fie din aceeasi zona cu jocul(1-USA; 2-UK; 3-ASIA). Uneori DLC-ul este doar pentru o versiune specifica a jocului (BLES), dar iti spune in descrierea DLC-ului pentru ce versiune este.
    pai jocul meu este zona 2 si eu am cont de UK....buba este ca pe joc scrie "not for sale in UK" adica asta sa fie problema? dar de ce ma lasa sa-l descarc? in carticica jocului scrie clar ca poti descarca gratuit acel add-on ceea ce am si facut....

  13. #18813 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Daca scrie "not for sale in UK" nu va merge DLC-ul descarcat de pe cont de UK. Probabil DLC-ul care l-ai descarcat merge pentru alta versiune a jocului.

  14. #18814 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Daca scrie "not for sale in UK" nu va merge DLC-ul descarcat de pe cont de UK. Probabil DLC-ul care l-ai descarcat merge pentru alta versiune a jocului.
    Nu e adevarat, am avut jocuri cumpărate de la gameshop pe care era scris acelaşi lucru si au mers dlc-urile fara probleme

    LE Cu Joker poti sa joci doar challenge maps

  15. #18815 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post

    LE Cu Joker poti sa joci doar challenge maps
    ce presupune asta? iertati intrebarile de noob....

  16. #18816 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    ce presupune asta? iertati intrebarile de noob....
    Se refera la Combat Challenges si Predator Challenges .

  17. #18817 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by paulone View Post
    ce presupune asta? iertati intrebarile de noob....
    If you have a Playstation 3, go to Network > Playstation Store > Addons > Disk-Based Addons > Batman Arkham Asylum > And there should be a download allowing you to play as the Joker. It's free. Remember that the Joker is only playable for Challenge rooms.

    Uite aici pas cu pas

    http://m.ign.com/articles/2009/08/21...joker-hands-on

  18. #18818 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Clubul PS3


  19. #18819 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Trebuie sa pui linkul preluat din butonul Share de pe YouTube ca sa fie embedded si la noi pe forum. Cam asa:



    ---------- Post added 29-01-2013 at 05:14 AM ----------

    In alte cuvinte, ori folosesti codul de Share de pe youtube:
    Code:
    http://youtu.be/pvnpQaKcn28
    Fie folosesti linkul fara alte balarii atasate, adica acesta:
    Code:
    http://www.youtube.com/watch?v=pvnpQaKcn28
    Ce ai pus tu este irelevant pentru forum (de cand cu ultimele update-uri pe YouTube):
    Code:
    https://www.youtube.com/watch?v=pvnpQaKcn28&feature=youtube_gdata_player

  20. #18820 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Clubul PS3

    Din aplicaţia youtube de pe telefon nu am decât optiunea "copiaza url", asa am făcut pana acum si a mers, cele cu "youtu.be" nu pot sa le vad din tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts