Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1154 of 1175 FirstFirst ... 154 654 1054 1104 1144 1152 1153 1154 1155 1156 1164 ... LastLast
Results 23,061 to 23,080 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #23061 SP
    Junior Member adiadrian771's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    nu-ti bate capul cu adresele ca nu te cauta nimeni acasa si nici buletinul nu ti-l cer. foarte multi dintre noi "locuim" in Londra sau NY
    In regula, o sa incerc.Revin cu info.Multumesc!

  2. #23062 SP
    Junior Member adiadrian771's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    nu-ti bate capul cu adresele ca nu te cauta nimeni acasa si nici buletinul nu ti-l cer. foarte multi dintre noi "locuim" in Londra sau NY
    adibose, multumesc! Am reusit sa inregistrez pes14 cu cont de uk.Voi putea sa fac cumparaturi de pe uk store cu card de Romania?

  3. #23063 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    poti cumpara cu paypal carduri valorice de la allromedia, electronicfirst.com sau alte site-uri de genul, dupa care codurile le introduci in PSN prin redeem code si in felul asta iti alimentezi contul de UK. Numai pe cont de Romania se poate folosi un card romanesc.

  4. #23064 SP
    Junior Member adiadrian771's Avatar
    Am inteles.Multumesc.Cred ca e offtopic...aveti careva de vanzare "Blur" pt ps3? E un joc cu masini.Nu-l gasesc pe nicaieri.

  5. #23065 SP
    Junior Member Hotiatz's Avatar
    Știu ca suna tare ciudat și nu as fi întrebat aici dacă nu ar fi fost ultima șansă.. Dar am o întrebare cu un răspuns aparent ușor pe care însă nu îl găsesc nicăieri clar și răspicat.. Ce restricții am dacă joc un joc secund hand? Ma refer evident la contentul online, misiuni, clasamente, achievements etc. Am auzit diverse variante însă nu m-am prins.. Spun asta pentru ca as vrea sa îmi iau gta V second hand însă dacă nu il pot juca full, prefer sa mai aștept sa ii scadă prețul.. Sper sau îl iau asa și gata.. Help please!

  6. #23066 SP
    Junior Member adiadrian771's Avatar
    Buna intrebarea asta.Si eu vreau sa imi iau fifa 14 sh si nu stiu daca pot juca online, daca deja a foat activat pe alt ps3.Stie careva de aici?

  7. #23067 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    @Hotiatz
    daca are vr-un cod si este folosit, nu te mai poti folosi de ceea ce iti oferea codul
    daca era online pass nu mai poti juca online
    daca iti dadea un obiect, nu il mai poti lua

  8. #23068 SP
    Junior Member Bulete's Avatar
    Cei de la EA nu mai cer online pass, deci poti juca online chiar daca il iei second hand

  9. #23069 SP
    Member florent's Avatar
    Mslv , acele artefacte inseamna de obicei ca GPU e pe duca si o sa dea Ylod - va necesita reballing . Incearca sa-i scoti capacul superior pentru unpic mai multa racoare . Schimbarea pastei in acest moment nu cred ca o sa ajute la ceva , din contra , extragerea necorespunzatoare a placii de baza poate sa grabeasca Ylod-ul .

  10. #23070 SP
    Member mittyredstar's Avatar
    O rugaminte, are cineva sau poate stie unde gasesc o placa de baza defecta/distrusa ps3 slim model cech3xxx, am nevoie doar de mufa hdmi de pe ea.

  11. #23071 SP
    Junior Member Cristy2k1's Avatar
    Buna ziua! Am un PS3 (cred ca primul model, phat, cu hdd de 40 de GB). L-am dus la modat, cred ca software, si am un program numit MMC (o iconita rotunda, cu negru). In momentul in care rulez aplicatia, apar 4 jocuri care presupun ca sunt instalate pe HDD intern al PS3-ului. Vreau sa atasez un HDD extern de 1 TB pe USB, dar nu stiu cum. Am incercat cu 2 bucati, formatate si NTFS si FAT32, dar nu le recunoaste. Ceva idei? Multumesc!

  12. #23072 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ma amuza foarte tare indivizii astia care isi modeaza consolele si nu au habar sa le foloseasca.

  13. #23073 SP
    Junior Member AndreiForza's Avatar

    Problema mare cu PS3 SLIM ! Urgent ajutor !

    Buna ziua . Am o problema cu ps3 slim . Nu am mai curatat consola de 1 an jumate , cand bag cd si ma joc dupa aproximativ 30 de minute jocul numai ruleaza si se blocheaza consola si numai am ce face... , Nu stiu ce e de facut , va rog din suflet, ajutati-ma urgent !!!!

  14. #23074 SP
    Junior Member enachesil's Avatar

  15. #23075 SP
    Member micul_'s Avatar
    Nu cred sa fie de la asta. Eu am avut consola ca a ta și nu am curatat-o niciodată.

  16. #23076 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Ai salvari corupte in fisierul ala cu salvari? Eu am patit ceva de genu cu Hitman.
    Ai incercat sa joci un joc de pe psn? Daca nu ai jocuri cumparate in format electronic, downloadeaza un joc demo si vezi ce se intampla...

  17. #23077 SP
    Junior Member Cristy2k1's Avatar
    Quote Originally Posted by ComaLight View Post
    Ma amuza foarte tare indivizii astia care isi modeaza consolele si nu au habar sa le foloseasca.
    Stimate coleg de forum, daca as fi avut nevoie de un comentariu de 2 lei, tu erai primul pe lista. Atata timp cat nu ai habar despre ce vorbesti, as aprecia daca te-ai abtine de la "sfaturi profesionale" de genul celui trimis. Multumesc anticipat!

  18. #23078 SP
    Junior Member Ionut Laurentiu's Avatar
    hai noroc baietii..
    ii merge cuiva sa adauge un card de credit [visa] pe psn..?
    mie unu nu imi merge..
    am incercat cu 2 carduri..si imi zice ca numarul cardului nu e valabil...
    vreo sugestie careva?

  19. #23079 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Pentru tranzacii online activeaza-ti internet banking pe cardurile respective, daca ai activata aceasta optiune si tot nu merge incearca sa iti faci cont pe psn romania.
    Datele completate trebuie sa fie identice cu cele de pe card.

    Quote Originally Posted by Cristy2k1 View Post
    Stimate coleg de forum, daca as fi avut nevoie de un comentariu de 2 lei, tu erai primul pe lista. Atata timp cat nu ai habar despre ce vorbesti, as aprecia daca te-ai abtine de la "sfaturi profesionale" de genul celui trimis. Multumesc anticipat!
    Hai ca esti simpatic.. ai pm.

  20. #23080 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy2k1 View Post
    Buna ziua! Am un PS3 (cred ca primul model, phat, cu hdd de 40 de GB). L-am dus la modat, cred ca software, si am un program numit MMC (o iconita rotunda, cu negru). In momentul in care rulez aplicatia, apar 4 jocuri care presupun ca sunt instalate pe HDD intern al PS3-ului. Vreau sa atasez un HDD extern de 1 TB pe USB, dar nu stiu cum. Am incercat cu 2 bucati, formatate si NTFS si FAT32, dar nu le recunoaste. Ceva idei? Multumesc!
    Da, am eu o idee... Software Update la PS3 dupa care te duci frumusel la magazin... Carrefour, Media Galaxy, Altex... Sau intrii pe site-uri gen amazon, ebay, emag samd.. Te uiti dupa jocul care vrei sa il joci si il cumperi! Dupa aceea te intorci acasa, deschizi consola si bagi discul in consola si te joci!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts