Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 293 of 1175 FirstFirst ... 193 243 283 291 292 293 294 295 303 343 393 793 ... LastLast
Results 5,841 to 5,860 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5841 SP
    Member taz@'s Avatar
    la mine incarcatul de la 0 la full dureaza aprox 30 min,acuma depinde si de cat de uzata e bateria;cand pui maneta la incarcat apasa butonul PS ca sa nu mai palpaie cele 4 beculete;un singur bec trebuie sa palpaie ca sa se incarce corespunzator.

  2. #5842 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    la mine incarcatul de la 0 la full dureaza aprox 30 min
    Doar atat ? La mine dureaza cam 2 ore.

  3. #5843 SP
    Junior Member robiti's Avatar
    La Multi Ani .

  4. #5844 SP
    Member taz@'s Avatar
    Da,cam atat dureaza;pana acum nu am lasat niciodata sa se descarce complet,cand incepe sa palpaie becul il si pun la incarcat.

  5. #5845 SP
    Junior Member sony94's Avatar
    La Dragon age origins nu gasesc nici cum de unde sa downloadez armura . Am cont pe UK , is m-am uitat si la download list dar tot nimic !! Ajutati-ma si pe mine ... voi cum ati facut ..de unde ati downloadat armura ??? Va rog

  6. #5846 SP
    Member justamodel's Avatar
    Ce retardati cum poti sa pui nominalizarile alea.. sa nu vorbim de castigator.

  7. #5847 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Cei de la Activision le-au bagat bani grei in buzunar celor de la GameTrailers.

  8. #5848 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by sony94 View Post
    La Dragon age origins nu gasesc nici cum de unde sa downloadez armura . Am cont pe UK , is m-am uitat si la download list dar tot nimic !! Ajutati-ma si pe mine ... voi cum ati facut ..de unde ati downloadat armura ??? Va rog
    Contul de PSN si contul EA au aceeasi adresa de email ? Zicea unul pe forum la joc ca e posibil sa fie asta.

  9. #5849 SP
    Junior Member sony94's Avatar
    am introdus codurile promotionale prima data in meniu la joc in Download content si nu mi-a aparut nimic ...dupa aceea am incercat sa le introduc pe sit la ei si mi-au zis ca, codurile au fost folosite dar eu nu am primit nimic ..Eu nu am incercat sa le introduc pe EA dar si cand am incercat ..imi zice ca , codurile au fost folosit .... si da am acceasi adresa de mail... Dati-mi o idee unde sa le mai caut ..

  10. #5850 SP
    Senior Member tray's Avatar
    who cares,voi alegeti jocurile dupa premii?

  11. #5851 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu alege nimeni jocul dupa premii...dar cand joci ceva frumos si e din orice punct de vedere PERFECT...te gandesti si te astepti sa iasa ala.Eu cand am vazut best ps3 game ma gandeam ca o sa puna exclusivitati...ceea ce si trebuia sa faca.La best ps3 game ...street fighter 4 aruncat in aceiasi oala cu uncharted 2 si cu mw2 ....oh my god

  12. #5852 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    La best ps3 game ...street fighter 4 aruncat in aceiasi oala cu uncharted 2 si cu mw2 ....oh my god
    Glumesti nu?

  13. #5853 SP
    Member taz@'s Avatar
    nu glumeste lol....multe alte indie site-uri au avut nominalizari de 3 ori mai bune decat GT

  14. #5854 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Daca astea sunt nominalizari pentru best ps3 games...eu ma spanzur de o acadea.Demon's Souls si infamous unde mama naibii sunt avand in vedere ca sunt exclusivitati pentru ps3 ? Sau Killzone2 ...Brutal Legend care ma rog, nu a fost el asa reusit dar merita totusi nominalizat.Au pus MW2 si Street Fighter 4.

  15. #5855 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    au fost foarte multi care desi au doar calculatoare au intrat sa voteze si la sectiunile de xbox si playstation iar ei cum in 2009 doar duty6 au jucat ceva calumea pe pc, normal ca ei daca nu au jucat exclusivitatile pentru console nu aveau de unde sa stie ca sunt foarte tari
    exclusivitatile sunt cele mai tari,toate sunt misto


    la multiplayer de exemplu killzone a fost foarte bun dar cum cei cu PC nu au auzit de el,a avut voturi extrem de putine

    de tot rahatu

  16. #5856 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu a fost vina celor care au votat...ci a celor care au pus jocurile la nominalizat.Orice site cu capu pe umeri a pus Demon's Souls si Killzone 2 la nominalizari.

    http://www.gamespot.com/best-of/plat...ex.html?page=4

    Ceva facut cu cap.

  17. #5857 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    La best ps3 game ...street fighter 4 aruncat in aceiasi oala cu uncharted 2 si cu mw2 ....oh my god
    Glumesti nu?
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    nu glumeste lol....multe alte indie site-uri au avut nominalizari de 3 ori mai bune decat GT
    Sarcasm fail on my part.
    Sunteti culmea. (no offence)
    Street Fighter 4 este unul dintre cele mai reusite jocuri lansate anul trecut si consider ca isi merita locul intre Uncharted 2 si "titanul" Modern Warfare 2. V-as ruga sa nu blamati un joc pe care nu l-ati jucat sau pe care nu-l intelegeti.

  18. #5858 SP
    Member taz@'s Avatar
    Nimeni nu il blameaza,pentru mine e cel mai bun joc de caft,un clasic,dar sa fim seriosi,ar trebui nominalizat la cel mai bun fighting nu la cel mai bun joc de ps3;cei de la gamespot au avut cele mai reusite si serioase nominalizari unde fiecare a primit ceea ce a meritat.

  19. #5859 SP
    Member Geonebun's Avatar
    cum fac sa cumpar un add on de pe zona 3 ? cu card visa electron ing
    am incercat , am facut un acc de zona 3 , am pus la tara china(honk kong) si cand incerc sa cumpar nu pot sa pun Ro si orasul si nu reusesc sa trec mai departe , ms

  20. #5860 SP
    Member L0G1X's Avatar
    @Ken: Nu merge să cumperi cu card de pe HK Store. Ai putea �n schimb apela la Webpredator

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts