Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 702 of 1175 FirstFirst ... 202 602 652 692 700 701 702 703 704 712 752 802 ... LastLast
Results 14,021 to 14,040 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14021 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  2. #14022 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Dupa 3 ani de utlizare, draga mea consola si-a dat sfarsitul. Ce recomandati, sa o repar, sa cumpar una fara bloc optic si sa il schimb sau sa imi cumpar alta noua?

  3. #14023 SP
    Member Mircea's Avatar
    Eu zic sa o vinzi si iei alta mai noua ,un slim.Am avut si eu aceeasi problema ca tine,am incercat repararea si in 1 saptamana a plesnit iar.Acum poate nu a fost facuta bine nici reparatia.Am vazut ca au inceput sa se faca si rebailing,practic iti reface lipirea GPU.Eu am avut noroc ca am prins si oferta de 999 la Carrefour si n-am mai stat pe ganduri

  4. #14024 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Stie cineva de ce nu mai merge MW1 online (cel putin la mine)...am vrut sa joc la el zilele trecute si nu merge...oare sa nu mai fie serverele ON?

  5. #14025 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Dupa 3 ani de utlizare, draga mea consola si-a dat sfarsitul. Ce recomandati, sa o repar, sa cumpar una fara bloc optic si sa il schimb sau sa imi cumpar alta noua?
    clar iti cumperi una noua . nu merita s-o resuscitezi, nu ai nicio garantie ca va rezista. ce model era?

  6. #14026 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Era model de 40 de gb, foarte veche... m-am uitat acum la preturi si mi se par cam scumpe slimurile la 1200 ron...

  7. #14027 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi
    Stie cineva de ce nu mai merge MW1 online (cel putin la mine)...am vrut sa joc la el zilele trecute si nu merge...oare sa nu mai fie serverele ON?
    Din cate stiam serverele sunt offline din cauza matenantei.

  8. #14028 SP
    Member Mircea's Avatar
    Atunca cauta un SH mai nefolosit cu garantie

  9. #14029 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Era model de 40 de gb, foarte veche... m-am uitat acum la preturi si mi se par cam scumpe slimurile la 1200 ron...
    Pe amazon te ajunge cam 1000 ron, deci nu cred ca te coafeaza prea tare. Oricum, daca nu te grabesti stai cu ochii pe forum ca poti gasi console bune, daca nu chiar noi la super preturi.

  10. #14030 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Din cate stiam serverele sunt offline din cauza matenantei.
    au amanat... News: PSN maintenance postponed - ComputerAndVideoGames.com
    PSN Network Maintenance that was scheduled to take place this evening from Tuesday 31st May at 19.00 GMT until Wednesday 1st June 01.00 GMT has now been postponed," confirmed Sony.

  11. #14031 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu cred ca o sa moara nimeni daca nu are PS Store saptamana asta.

  12. #14032 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Eu zic ca vom avea. Miza prea mare marti cu black ops map pack 2 ca sa fie store offline

  13. #14033 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    News: Current PSN maintenance 'a crucial step' in full service restoration - ComputerAndVideoGames.com


    Sony has said PlayStation Network maintenance currently being carried out is "a crucial step" in fully restoring the online service.

  14. #14034 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu cred ca o sa moara nimeni daca nu are PS Store saptamana asta.
    Normal. Nu cred ca o sa moara nimeni nici daca nu o sa fie PS Store tot anul.

  15. #14035 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by Zdrutz View Post
    Eu zic ca vom avea. Miza prea mare marti cu black ops map pack 2 ca sa fie store offline
    Mize mari au fost lansările/v�nzările de Mortal Kombat, SOCOM şi Brink (printre altele) �n preajma perioadei �n care PSN a fost căzut şi nu se ştia c�nd va reveni. Black Ops MP2 e mizilic.

  16. #14036 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    naspa... TheGamingPod: Have Sony finally beat the Pirates?
    If you are type or person who doesn't pay for games and has Killzone 3 installed on your custom firmware 3.55 PS3, I have news for you.

    After the latest Killzone 3 game update (v1.09), when installed, it will stop the game from booting up on custom firmware due to 3.60 encryption keys found in the update file (EBOOT.BIN). I have a feeling this may be the case for future game updates as Sony continually battles the pirates.

  17. #14037 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Mize mari au fost lansările/v�nzările de Mortal Kombat, SOCOM şi Brink (printre altele) �n preajma perioadei �n care PSN a fost căzut şi nu se ştia c�nd va reveni. Black Ops MP2 e mizilic.
    Trebuie sa tii cont si de faptul ca la lansarea acelor titluri securitatea deabia a fost compromisa, de vreme ce acum treaba e aproape rezolvata. Apropo, sunt in stare sa pariez ca cei care cumpara dlc pt black ops sunt mai numerosi decat cei care au cumparat socom, apropo de mizilicuri.

  18. #14038 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by Zdrutz View Post
    Trebuie sa tii cont si de faptul ca la lansarea acelor titluri securitatea deabia a fost compromisa, de vreme ce acum treaba e aproape rezolvata. Apropo, sunt in stare sa pariez ca cei care cumpara dlc pt black ops sunt mai numerosi decat cei care au cumparat socom, apropo de mizilicuri.
    Vorbesti si tu ca sa nu adormi, Sony face cam 12 dolari din 60 pe bucata de joc pentru PS3 vandut, adica 20% iar pentru DLC-uri se plateste doar host-ingul plus o taxa de cativa centi pe fiecare download in parte. Acum ia fa tu un calcul si vezi cate DLC-uri de COD trebuiesc vandute ca sa acoperi 12 dolari cat pierde Sony pe un joc intreg. Mai lasati-ne cu COD-ul vostru cu tot, doar pentru ca voi jucati non stop COD nu inseamna ca toata lumea se invarte in jurul COD-ului.

  19. #14039 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Ooo da, uite si primul ninja de pe forum , vad ca si-a imprastiat samanta si prin alte thread-uri.

  20. #14040 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts