Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 831 of 1175 FirstFirst ... 331 731 781 821 829 830 831 832 833 841 881 931 ... LastLast
Results 16,601 to 16,620 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16601 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Cel putin la XBOX treaba cu Network Pass-ul (ONLINE PASS) era validata pe consola in sine. Asa ca indiferent cu ce user te-ai loga pe acea consola va merge acel PASS. In schimb daca te loghezi cu userul tau pe o alta consola PASS_ul nu va merge.
    Cred ca si la PS3 se aplica aceiasi metoda.

  2. #16602 SP
    Member eastbason's Avatar
    salutare!
    acum cateva minute cand am deschis consola am constatat ca mi s-a schimbat culoarea de la background ( verdele meu frumos a disparut ) cu cea originala. acum mi-am selectat iar verdele.nu am mai patit pana acum! dar de ce s-a intamplat asta? a mai patit cineva asa ceva?

  3. #16603 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    @eastbason : Da , si eu am patit-o si tot cu , culoarea verde dar habar nu am din ce cauza .


    @Hazer : Asa am facut si eu cu Battlefield 3 . Mi-am activat pe contul de UK iar la ceva timp am zis sa intru si pe contul de USA sa vad daca merge , si mi s-a activat si acolo si nu s-a intamplat nimic .
    Deci cum a zis si "adibose" , se poate activa doar pe o singura consola .

  4. #16604 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Salut!La rdr GOTY,unde se afla dlc-urile??pe cd sau in manual?
    Multumesc!

  5. #16605 SP
    Junior Member dontzy's Avatar
    salut cum pot sa pun si eu [Ro]nume la id de psn?

  6. #16606 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    la ID de PSN cred ca merge doar daca iti faci cont pe Japonia sau China, acolo te lasa cu simboluri
    la PS3 User Account, poti merge pe settings, schimbi limba in chineza, mergi la nume, ii dai edit, ii pui ce vrei tu (cu L3 cred) si dupa ce ai salvat, mergi inapoi la settings , pui English la loc si voila!

  7. #16607 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ratchet And Clank HD Trilogy Confirmed | Gaming News and Opinion at TheSixthAxis.com

    Ratchet and Clank fans will be able to grab the HD Collection on May 16th, as the trilogy pack is confirmed.

    The HD Collection will include the first three games, each running at 60fps and in 3D.

    Trophies will obviously factor, as will multiplayer � the third game will support up to eight players.
    In sfarsit!
    Attached Images Attached Images 215251.jpg

  8. #16608 SP
    Member solaru's Avatar
    Quote Originally Posted by solaru View Post
    nu am reusit nicicum. am trimis in garantie camera si un controller , ieri mi-au venit cu mesajul: "Test OK. Bila se aprinde numai in jocurile compatibile Move"...dooh!. L-am pus pe omul de la MediaGalaxy sa-l testeze de fata cu mine... si evident..era in aceeasi stare... controlerul merge, dar bila nu se aprinde. O sa mai merg maine ca sa-l sune pe cel de laservice care a zi ca e ok... sa ne povesteasca ce a facut de a zis ca functioneaza!
    O sa postez noutati legate de problema asta!
    Am primit, in sfarsit, astazi, raspunsul definitiv de la MediaGalaxy - este defect, se inlocuieste. prin urmare, daca patiti la fel, rezolvarea este una singura... altul nou!

  9. #16609 SP
    Junior Member dontzy's Avatar
    nu merge

  10. #16610 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by dontzy View Post
    nu merge
    ID-ul sau nickul de PSN nu se poate schimba. Cum l-ai facut, asa ramane.

  11. #16611 SP
    Member drati71's Avatar
    Fiul meu e in al noualea cer de bucurie. Abia astept sa vad cum va arata in HD.

  12. #16612 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by drati71 View Post
    Fiul meu e in al noualea cer de bucurie. Abia astept sa vad cum va arata in HD.
    Salut, vezi ca a aparut si Jak And Daxter HD.

  13. #16613 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    @dontzy nu merge pentru ca asa cum ti-am spus trebuie sa-ti faci cont, adica unul nou! (de PSN)

    Numai contul local de PS3 este editabil, insa nu cred ca asta era cerinta ta.

  14. #16614 SP
    Member drati71's Avatar
    Multumesc, dar noi totusi trilogia Rachet asteptam. Jak e prea avansat pt. juniorul meu.

  15. #16615 SP
    Member Mishy's Avatar
    Am un stick de net de la RDS,ma pot conecta cu el la internet de pe PS3?

  16. #16616 SP
    Member Hazer's Avatar
    Nu.

  17. #16617 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Am un stick de net de la RDS,ma pot conecta cu el la internet de pe PS3?
    Ba da ,ai putea.Cauta un tutorial pe net

  18. #16618 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Ce inseamna varianta PAL?

  19. #16619 SP
    Senior Member adibose's Avatar

  20. #16620 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Asta am citit si eu. Dar nu inteleg care e diferenta la jocuri. Adica unii intreaba daca a aparut versiunea PAL. Ce are in plus/minus fata de alte versiuni.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts