Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 832 of 1175 FirstFirst ... 332 732 782 822 830 831 832 833 834 842 882 932 ... LastLast
Results 16,621 to 16,640 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16621 SP
    Member clax_117's Avatar
    @Fishybon3 : ai incercat? eu am folosit acel stick pe un laptop si nici macar counter-strike nu ma puteam juca bine datorita vitezei foarte slabe.poate acele tutoriale de care vorbesti il vor ajuta sa se conecteze la psn , dar sa se mai si joace , ma indoiesc

  2. #16622 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pai depinde si de unde ai net,depinde de viteza de transfer,download/upload...si n-am zis ca ar merge,am zis ca ar putea sa se conecteze.

  3. #16623 SP
    Junior Member IuLy's Avatar
    Am si eu o intrebare, daca ma puteti ajuta cu un raspuns:
    Cum as putea sa copy un film bluray original pe hdd-ul unui ps3 modat sau daca nu, cum as putea sa copy un filmulet formatu mkv si sa mi-l redea ps3-ul?

  4. #16624 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by IuLy View Post
    Am si eu o intrebare, daca ma puteti ajuta cu un raspuns:
    Cum as putea sa copy un film bluray original pe hdd-ul unui ps3 modat sau daca nu, cum as putea sa copy un filmulet formatu mkv si sa mi-l redea ps3-ul?
    1. Faci ultimul update de firmware la consola
    2. Te conectezi la PS3 Media Server pentru a rula fisierul in format MKV.

  5. #16625 SP
    Junior Member Luffy123's Avatar
    am si eu o nelamurire nu stiu daca am puso un sectiunea corecta daca am pus va rog scuzati ce inseamna Freez sau nu mia stiu cum ce e aia

  6. #16626 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Luffy123 View Post
    am si eu o nelamurire nu stiu daca am puso un sectiunea corecta daca am pus va rog scuzati ce inseamna Freez sau nu mia stiu cum ce e aia
    Am si eu una...esti rom�n?

  7. #16627 SP
    Member pufy's Avatar
    Quote Originally Posted by Luffy123 View Post
    am si eu o nelamurire nu stiu daca am puso un sectiunea corecta daca am pus va rog scuzati ce inseamna Freez sau nu mia stiu cum ce e aia
    That's Mr. Freeze
    Attached Images Attached Images mister_freeze_0021-1-.jpg

  8. #16628 SP
    Junior Member gerulas's Avatar
    Salut, am si eu o mare problema!Dupa ce am jucat Battlefield 3 ( online) vreo 2 zile , deodata am inceput sa am eroarea 80010514 ( “An error occurred during the start operation. 80010514″) Initial aparea numai la jocul acesta , apoi in decurs de 2 saptamani imi apare la diverse jocuri , unele chiar noi, de abia desigilate, cam de 2-4 ori pe zi de joaca( 7-8 ore).Consola e in garantie , am fost la service mi-au testat-o cu vreo 5-6 jocuri noi, inclusiv Battlefield 3 , a mers si mi-au spus ca nu au ce face, de vina sunt jocurile!???.Precizez ca acum joc Battlefield 3 ( acelasi joc) pe o alta consola si nu am probleme.Cum ii conving pe cei de la service sa-mi repare consola sau ce pot face ca sa remediez problema?Am incercat solutia cu Restore Filles Sistem dar nu s-a rezolvat.
    Va multumesc anticipat!

  9. #16629 SP
    Member faxiu's Avatar
    vezi aici

  10. #16630 SP
    Junior Member gerulas's Avatar
    Multumesc, am vazut si am incercat sa dau restore file sistem, dar nu s-a rezolvat !

  11. #16631 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu cred ca hardul s-a dus...nu stiu de ce.Mai bine fa un backup,si cumpara un HDD nou.

  12. #16632 SP
    Junior Member gerulas's Avatar
    Merci, am sa incerc si asta.

  13. #16633 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am o mare problema,guysAm cumparat azi RDR GOTY Z1,am avut vechiul joc zona 2(discul s-a spart).Am introdus jocul si am constatat ca salvarile SP si MP nu le mai gaseste.Eu vad salvarile in game data utility,dar nu mi le ia.Trofeele au ramas dar salvarile....
    Se poate face ceva??Nu de alta dar dupa ce m-am chinuit toata vara sa fac ce-am facut si acum am pierdut tot,imi vine sa mor

  14. #16634 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Iti trebuie jocul zona 2. Chiar nu ai ce face. Pune-l la schimb ca poate a mai patit cineva ca tine.

  15. #16635 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Pot folosi "Data transfer utility" de pe un Ps3 nemodat la unul modat fara a avea probleme?

  16. #16636 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Offf....hai lasal in .....o iau de la inceput,asta este

  17. #16637 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cine stie...poate!

  18. #16638 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Hehe. Cata intelepciune in doar 3 cuvinte.

  19. #16639 SP
    Member Imperatore's Avatar

  20. #16640 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Am vazut aseara video-ul postat mai sus: merita vazut in orice caz! . E destul de detaliat daca ma intrebi pe mine .

    Vreti sa auziti un fun fact legat de engine-ul folosit la Project Kara? Trailer-ul de mai sus a fost facut in 2011 cand foloseau o "prima versiune" a motorului grafic. Conform lui David Cage, acum au ajuns sa foloseasca o a "treia versiune" a aceluiasi engine. Si din cate zice el, imbunatatirile sunt destul de vizibile . Mai vreau sa vad inca un trailer in cazul asta ....hell! la cat de tare a fost mini filmuletul celor de la Quantic dream, mai vreau sa vad o gramada de trailere de la ei (nu numai jocuri).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts