Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 381 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 157 197 247 ... LastLast
Results 2,921 to 2,940 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #2921 SP
    Member Mythul's Avatar
    Sunteti sigur ca nu vi s-au furat din posta ? E riscant ca vine direct acasa, daca era cu ridicare de la vama era mult mai sigur.

  2. #2922 SP
    Member MihaY's Avatar
    Se pare ca nici azi nu a venit, le-am lasat mesaj pe facebook, dar vad ca multi se plang si nimeni nu le raspunde.

  3. #2923 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Cu ce ai platit? Daca ai platit folosind PayPal poti deschide o disputa pe care dupa cateva zile o poti transforma in reclamatie si dupa inca cateva zile ar trebui sa-ti primesti banii inapoi. Eu sper ca a 3-a comanda cu DJ Hero 2 Party Bundle de la TheHut sa fie cu noroc si sa-mi ajunga odata altfel daca nu ajunge pana in 5 Octombrie ii reclam la PayPal.

  4. #2924 SP
    Member MihaY's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Cu ce ai platit? Daca ai platit folosind PayPal poti deschide o disputa pe care dupa cateva zile o poti transforma in reclamatie si dupa inca cateva zile ar trebui sa-ti primesti banii inapoi. Eu sper ca a 3-a comanda cu DJ Hero 2 Party Bundle de la TheHut sa fie cu noroc si sa-mi ajunga odata altfel daca nu ajunge pana in 5 Octombrie ii reclam la PayPal.
    Da, am platit cu PayPal, daca nu vine pana luni, fac reclamatie.Multumesc psypc2.

  5. #2925 SP
    Junior Member Laddu's Avatar
    Nu va pripiti in reclamatii prea devreme. Daca trec 30 de zile LUCRATOARE abia atunci ca vor da banii inapoi, altfel nu. Si eu am comandat de la ei peste 20 de produse si am asteptat si 3 saptamani la unele, altele au venit in 5 zile.

  6. #2926 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Zdrutz View Post
    Stie cineva unde pot sa ii intreb pe cei de la Zavvi daca vor aduce MW3 Hardened Edition? Sau a reusit cineva sa ii intrebe si are un raspuns?
    Call Of Duty: Modern Warfare 3 Hardened Edition PS3 | Zavvi.com Astazi l-au introdus pe site. Poti folosi codul de reducere de 5 lire si iesi m ieftin, totusi nu te astepta ca jocul sa-ti ajunga la data lansarii.

    Quote Originally Posted by Laddu View Post
    Nu va pripiti in reclamatii prea devreme. Daca trec 30 de zile LUCRATOARE abia atunci ca vor da banii inapoi, altfel nu. Si eu am comandat de la ei peste 20 de produse si am asteptat si 3 saptamani la unele, altele au venit in 5 zile.
    Da, ai dreptate. Si eu la fel va sfatuiesc sa asteptati m mult timp, unele persoane se impacienteaza prea repede cateodata cand nu au trecut nici macar 2 saptamani.

  7. #2927 SP
    Member adin33's Avatar
    Astazi am primit mail de la zavvi
    A customer service advisor has sent you the following message:
    Hi

    I am sorry for any inconvenience caused to you, however just to make you aware we have just had Dead Rising 2 [PS3] returned back to us by the Post Office, they have not reported to us why it has been returned back so we automatically refund you for these items.

    If you want to contact your local Post Office to find out the reason or if there is more information to be added to your address please update so save any further inconvenience on future orders.

    Kind Regards
    Tom

  8. #2928 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Si eu astept un Motorstorm Apocalypse expediat tot din 02.09, sper sa nu primesc acelasi mesaj, ci sa ajunga jocul.
    Dead Rising 2 mi-am comandat de la ei recent, expediat pe 12.09 si ajuns pe 16, deci tind sa inclin ca problema a fost la ei.
    Multa bafta.

  9. #2929 SP
    Member MihaY's Avatar
    Mie mi-a venit jocul pe 21, nu am avut timp sa postez, bineinteles ca pe cutie scria avizat 19.9.2011 si nu am primit niciun aviz .

  10. #2930 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Guys, s-a mai scris de o mie de ori aici.....fluctuatiile mari de la zavvi in legatura cu sosirea jocului tin de unde trimit jocul. Daca il trimit din Guernsey, va vine in maxim 5 zile( exemplul cu Dead Rising 2 de mai sus a lui Aliosa). Daca nu il trimit din Guernsey, il trimit din Cehia, Olanda, Franta, Germania, si face cel putin 2 saptamani...trebuie sa aveti rabdare. Pana la urma, la asa preturi trebuie sa va asteptati la mici neplaceri...
    Eu am comandat Batman:Arkham Asylum, si mi l-au trimis in varianta Classics. Le-am scris si mi-au pus diferenta de bani in cont la loc in secunda 2.

  11. #2931 SP
    Junior Member CeReaLK's Avatar
    Buna. Am incercat sa atasez un card la contul de Shopto si imi zice card refused. Am folosit cardul asta pe zavvi fara probleme. A mai patit cineva asta? mersi.

  12. #2932 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Ai 3D Secure activat?

  13. #2933 SP
    Junior Member chivualex's Avatar
    Quote Originally Posted by CeReaLK View Post
    Buna. Am incercat sa atasez un card la contul de Shopto si imi zice card refused. Am folosit cardul asta pe zavvi fara probleme. A mai patit cineva asta? mersi.
    Da.Si eu am patit la fel.
    Le-am dat mail si mi-au zis ca trebuie neaparat activat 3D Secure.

    La Zavvi nu ai nevoie de 3D Secure,de aia merge cardul acolo.

  14. #2934 SP
    Junior Member CeReaLK's Avatar
    mersi Andyz si chivualex de reply. Il voi activa.

  15. #2935 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Zavvi trimite carti in Romania ?

  16. #2936 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Probabil ca da. Game guides trimite sigur.

  17. #2937 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Zavvi trimite carti in Romania ?
    Trimite, eu am luat vreo 5 carti de la ei. A durat mai mult decat la jocuri dar au venit in maxim 2 saptamani.

  18. #2938 SP
    Member Privatul's Avatar
    Daca le dau un mail celor de la zavvi in care ii disculp de orice vina care s-ar putea produce in legatura cu shipping-ul si ulterior probleme legate de garantie la o consola exista vreo sansa sa primesc un raspuns afirmativ?

    PS: Cine are un cod de reducere la zavvi mi-ar trebui si mie ca sa iau triologia de la TR la mai putin de 10 lire

  19. #2939 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Eu iti recomand sa cumperi consola de pe amazon http://www.amazon.co.uk/gp/feature.h...pf_rd_i=300703
    LE: Sorry am modificat. Cred ca si oferta asta e f buna

  20. #2940 SP
    Member Privatul's Avatar
    E vorba de 3ds

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 381 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 157 197 247 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts